PREJSŤ NA OBSAH
DS 7 E-TENSE 4x4 360

DS 7 E-TENSE 4x4 360k

Elegantná & ohromujúca

DS 7 E-TENSE 4x4 360k

Znak DS Performance

Znak „DS PERFORMANCE“ na prednej časti vozidla označuje exkluzívnu výkonnú verziu E-TENSE 4×4 360 a zaisťuje tak jej odlíšenie sa od ostatných modelov DS 7.

DS IRIS SYSTEM

Pre DS 7 sme vyvinuli technologický priestor pre vodiča. Digitálny 12,3" združený prístroj a veľká 12" HD dotyková obrazovka zabezpečujú ľahkú čitateľnosť informácií pre vaše pohodlie a tiež jednoduchý prístup ku všetkým dôležitým informáciám.

 

Disky z ľahkých zliatin 21'' BROOKLYN

Nové 21″ hliníkové kolesá BROOKLYN s brzdovými platničkami DS PERFORMANCE sa dodávajú exkluzívne pre verziu E-TENSE 4×4 360. Táto kombinácia zvýrazňuje štýl DS 7.

 

 

Interiér v koži Nappa

Interiér plug-in hybridnej DS 7 je štýlový a prepracovaný do tých najmenších detailov. Vyznačuje sa elegantnými povrchovými úpravami a prémiovými materiálmi, ako je pravá koža Nappa. Sedadlá v prevedení BRACELET navrhnuté v duchu tradičného remeselného francúzskeho know-how sú výrazným prvkom interiéru.

Ticho & jazdný komfort

Vychutnajte si optimálnu zvukovú izoláciu posilnenú vrstvenými sklami: DS 7 plug-in hybrid vám poskytuje pokojnú jazdu.

DS PIXEL LED VISION 3.0

Inteligentné svetlomety DS PIXEL LED VISION 3.0 výrazne prispievajú k bezpečnosti vášho okolia tak, že prispôsobia osvetlenie podľa vonkajších podmienok (mesto, krajina, počasie atď…) a nasmerujú svetlo do zákrut, aby zlepšili viditeľnosť v zákrutách.
HIFI SYSTEM FOCAL ELECTRA®
Audiosystém FOCAL Electra® vám sprostredkuje jedinečný zvukový zážitok. Systém sa skladá zo 14 reproduktorov vrátane subwooferu a zosilňovača s celkovým výkonom 690 W pre mimoriadne kvalitný prenos zvuku.
Dôraz na detail
Verzia E-TENSE 4×4 360 je dodávaná aj s najkvalitnejším interiérom - koženým čalúnením Nappa v prevedení čierna Basalte alebo šedá Perle v prevedení BRACELET. Dokonalé spracovanie výrazne prispieva ku komfortu cestovania.
Interiér OPÉRA sivá perle
Interiér OPERA čierna basalte
Interiér RIVOLI koža čierna basalte
Interiér Alcantara® čierna

Vysoko výkonný hybrid

E-TENSE 360k 4x4

SLUŽBY ŠITÉ NA MIERU

Only You

Objavte naše služby šité na mieru.

Servisné kontrakty

Istota na cestách a záruka starostlivosti o vaše vozidlo.