PREJSŤ NA OBSAH
Jazdný komfort
JAZDNÝ KOMFORT

DOKONALOSŤ NA PALUBE

Užite si jazdu a využite všetky technológie na palube vozidla, aby sa každá vaša cesta stala výnimočnou..
INFOTAINMENT DS IRIS SYSTEM

DS IRIS SYSTEM je naše nové intuitívne, ergonomické, informačné rozhranie s dotykovým ovládaním. Stáva sa akýmsi osobným asistentom, ktorý rozumie tomu, čo hovoríte a splní vaše požiadavky tak, ako chcete.

Vďaka DS SMART TOUCH viete aktivovať jednu zo svojich 6 obľúbených rýchlych príkazových skratiek (cieľ navigácie, kontakty, rádio, konfigurácia klimatizácie…) jediným gestom bez toho, aby ste prestali sledovať cestu. Táto dotyková obrazovka, ktorá je pohodlne umiestnená v dosahu, rozoznáva vaše príkazové gestá rukou, ako je približovanie, vzďaľovanie a písanie.

DS SMART TOUCH dostupný na DS 4

ADML PROXIMITY

Nový spôsob prístupu k vášmu autu.

Vďaka bezkľúčovému prístupu s proximity senzorom sa vaša DS automaticky odomkne, keď sa k nej priblížite na vzdialenosť 1,5 metra. Kľučky dverí, dovtedy decentne skryté v karosérii a elegantne kopírujúce jej tvar, sa vysunú.
Pomocou tlačidla Štart/Stop vozidlo pohodlne naštartujete. Pri opúšťaní vozidla je princíp rovnaký: pri vzdialení sa od vozidla sa jeho kľučky zasunú a vozidlo sa automaticky zamkne.    

Dostupné na DS 3, DS 4 a DS 9

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Tento systém inteligentného pruženia využíva kameru umiestnenú v hornej časti čelného skla ako aj viaceré snímače na skenovanie nerovností vozovky v reálnom čase. Systém za niekoľko milisekúnd prenáša tieto zistené údaje do riadiacej jednotky, ktorá podľa nich nastaví tlmiče pruženia na každom kolese zvlášť. Podľa týchto informácii systém zabezpečí pevnejšie alebo pružnejšie nastavenie tlmičov, aby ste mali zaručený optimálny komfort.

Dostupný na DS 4,  DS 7 a DS 9

HIFI SYSTEM FOCAL ELECTRA®
Naši odborníci navrhli nový koncept akustického komfortu. Systém sa skladá zo 14 reproduktorov vrátane subwooferu a zosilňovača s celkovým výkonom 515 W pre mimoriadne kvalitný prenos zvuku.

DS IRIS SYSTEM

DS IRIS SYSTEM je naše nové intuitívne, ergonomické informačné rozhranie s dotykovým ovládaním. Stáva sa akýmsi osobným asistentom, ktorý rozumie tomu, čo hovoríte a splní vaše požiadavky tak, ako chcete. 

Dostupný na DS 3, DS 4 a DS 7

DS AIR

Neviditeľný vetrací otvor DS AIR, ktorý je plne zabudovaný do palubnej dosky, je jedinečný systém vetrania, ktorý je dizajnovo diskrétny a zároveň účinný. Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu dodáva palubnej doske plynulosť a čistotu.

Dostupný na DS 4

VEDIEŤ VIAC 

Technológia E-TENSE

Zistite viac o elektrifikácii podľa DS Automobiles

Asistenčné systémy

Pre pripojený a bezpečný zážitok z jazdy.