PREJSŤ NA OBSAH
DS AERO SPORT LOUNGE

DS AERO SPORT LOUNGE

Koncept, ktorý znovu objavuje cestovanie

Budúcnosť automobilu je tu. DS AERO SPORT LOUNGE stelesňuje ambíciu spoločnosti DS Automobiles predstaviť inú víziu automobilu. Z jednoduchého predmetu sa premení na umelecké dielo, ktoré má z každej cesty urobiť inšpiratívnu cestu.
Avantgardné línie
DS AERO SPORT LOUNGE je široký, nízky, dlhý a ľahký. So svojou líniou fastback kombinuje aerodynamickú účinnosť a úžasný dizajn. 
Svetelný podpis
DS AERO SPORT LOUNGE využíva nové možnosti, ktoré ponúka elektrifikácia: svetelný podpis E-TENSE, svietiaci monogram a hypnotizujúcu grafickú animáciu. 

Sila línií

DS AERO SPORT LOUNGE sa vyznačuje svojím nezvyčajným vzhľadom. Jeho línia strechy v kombinácii s absenciou fyzických zrkadiel nahradených kamerami mu dodáva emocionálny a expresívny štýl pre dynamický dizajn a asertívnu prítomnosť.

Rafinovanosť a technológie

Interiér DS AERO SPORT LOUNGE je hyperpriestranný. Na oboch stranách kokpitu vám obrazovky umožňujú ovládať určité funkcie a zároveň úplne uvoľniť palubnú dosku. Tá tvárou v tvár cestujúcim ožije prvkami potrebnými na navigáciu, zatiaľ čo sa na čelné sklo premietajú informácie o jazde v rozšírenej realite.

Ušľachtilosť materiálov

DS AERO SPORT LOUNGE spája umenie a technológiu čerpaním z jedinečného know-how umeleckých dielní a remeselníkov.
Slamená intarzia
Bavlnený satén
Mikrovlákno z troch materiálov

Zabudované technológie

Medzi sedadlami sa nachádza stredová lakťová opierka. Vďaka Leap Motion a Ultrahaptics ruka gestom vydá povel a dostane zmyslovú odozvu.

Nevídaný výkon

Svetelný pás na kapote prenáša informácie do priestoru pre cestujúcich, aby oživil IRIS, umelú inteligenciu DS AERO SPORT LOUNGE. Motor E-TENSE s výkonom 500 kW je pripojený k 110 kWh batérii novej generácie na dojazd viac ako 650 km a má zrýchlenie, ktoré vám umožní prejsť z 0 na 100 km/h len za 2,8 sekundy. DS ACTIVE SCAN SUSPENSION zaisťuje optimálne pohodlie.

Vysokovýkonné technologické laboratórium

DS E-TENSE PERFORMANCE, testovaný v reálnych podmienkach našimi jazdcami Formuly E, ťaží z výnimočného systému rekuperácie svojej 600 kW batérie počas spomaľovania a tiež zo zrýchlenia, ktoré mu umožňuje zrýchliť z 0 na 100 km/h za 2 sekundy.

Le futur de l'automobile

Le concept car DS E-TENSE PERFORMANCE

Design avant-gardiste, esthétique unique, incarnation des fantasmes les plus fous, les concept-cars sont des œuvres d'art.

Savoir-faire

Entrez dans les coulisses des ateliers DS Automobiles.