PREJSŤ NA OBSAH

Ponuka náhradných dielov

DS Servis

V závislosti od vašich potrieb vám DS SERVIS ponúka široký výber náhradných dielov pre vaše vozidlo: originálne diely, viacznačkové diely alebo diely z cirkulárnej ekonomiky. Vyberte si to najlepšie riešenie pre váš rozpočet.
ORIGINÁLNE NÁHRADNÉ DIELY
Záväzok k autentickosti

Optimálny výkon automobilu

 

Originálne diely DS s názvom Mopar navrhujú dizajnéri našich vozidiel. Nikto nerozumie rozsahu funkcií vášho DS lepšie ako naši odborníci. Náš kompletný sortiment dielov sa vyrába podľa noriem výrobcu a rovnakých špecifikácií ako diely namontované na nové vozidlá. Sú vyrábané len z vysoko kvalitných materiálov, ktoré im dodávajú vzhľad, dlhú životnosť, maximálnu bezpečnosť, pohodlie a hodnotu, ktoré budú slúžiť vášmu vozidlu po celé roky.

 

 

Špičkové inovácie, know-how a dostupnosť

 

Originálne diely DS, nazývané MOPAR, sa vyvíjajú súčasne s vašou DS. Sú teda technologicky vyspelé a dostupné od uvedenia každého modelu na trh. Diely MOPAR dokonale pasujú na vaše vozidlo.

VIACZNAČKOVÉ NÁHRADNÉ DIELY
Spojenie kvality, ceny a výkonu

Rad Eurorepar je lacnejšia ponuka náhradných dielov určená pre všetky vozidlá DS Automobiles.

 

 

Viacznačkové diely Eurorepar, kontrolované našimi odborníkmi a so zárukou 2 roky, znižujú náklady na údržbu vozidiel starších ako 3 roky a sú dostupné u všetkých autorizovaných servisov. Ponúkajú kompletný sortiment 12 000 referencií.

SUSTAINera – Cirkulárna ekonomika, budovanie lepšej budúcnosti
Udržujte kvalitu, znížte dopad na planétu

DS Automobiles ponúka náhradné diely a príslušenstvo SUSTAINera na údržbu vášho vozidla. Rovnako sa tiež snaží znížiť uhlíkovú stopy znížením odpadu z údržby automobilu.

 

Preto sme zaviedli stratégiu založenú na 4 R:

 

Reman (repasované diely)

Repair (opravené diely)

Reuse (opätovne použité diely)

Recycle (recyklovanie)

SUSTAINera Diely & Príslušenstvo spĺňa požiadavky zákazníkov DS na kvalitu a životnosť tým, že ponúka znížené ceny v porovnaní s novými originálnymi dielmi.

Cirkulárna ekonomika

Repasované diely. Vďaka širokej škále produktov zaručujú naše repasované diely údržbu alebo opravu vášho vozidla podľa najnáročnejších noriem. Naše diely REMAN ponúkajú rovnaký výkon a odolnosť ako originálne diely. Pokrývajú 40 skupín dielov: motory, prevodovky, turbá, vstrekovače, spojky, alternátory, štartéry, trakčné batérie pre elektromobily a ďalšie.

 

Opravárenské služby: ponúkame vám riešenia prispôsobené veku vášho vozidla a rozpočtu.

 

Opätovne použité diely: originálne diely z vozidiel po dobe životnosti podliehajú prísnemu schvaľovaciemu procesu. Použitie použitých dielov so zárukou 1 rok predstavuje ideálne riešenie na predĺženie životnosti starších vozidiel. 

 

Recyklované diely: recykláciou dielov chránime životné prostredie. Optimalizujeme dôsledné nakladanie s odpadom a zároveň znižujeme využívanie vzácnych zdrojov našej planéty. Recyklované materiály sa opätovne integrujú do výrobného procesu našich nových vozidiel a našich popredajných produktov.

Služby šité na mieru
Aplikácia My DS
Získajte prístup ku všetkým službám zo svojho smartfónu.
Príslušenstvo DS
Objavte pnuku príslušenstva DS Automobiles.