PREJSŤ NA OBSAH
DS E-TENSE PERFORMANCE

DS E-TENSE PERFORMANCE

Zameranie na budúcnosť

Keď Formula E formuje naše budúce modely

So svojím aerodynamickým dizajnom a technológiami inšpirovanými našimi víťazstvami v motoristických pretekoch predstavuje DS E-TENSE PERFORMANCE novú generáciu E-TENSE. Tento 100% elektrický koncept otvára cestu do budúcnosti vysokovýkonných automobilov.

Budúcnosť elektriky

DS E-TENSE PERFORMANCE je viac než len koncept a je zábleskom budúcnosti nášho radu E-TENSE. Toto skutočne vysokovýkonné laboratórium umožňuje inžinierom DS Automobiles analyzovať, vyvíjať a tvarovať komponenty najnovšej generácie, ktoré sa potom použijú na naše modely.

Vysokovýkonné technologické laboratórium

DS E-TENSE PERFORMANCE, testovaný v reálnych podmienkach našimi jazdcami Formuly E, ťaží z výnimočného systému rekuperácie svojej 600 kW batérie počas spomaľovania a schopností zrýchlenia, ktoré mu umožňujú zrýchliť z 0 na 100 km/h za 2 sekundy.
DS E-TENSE PERFORMANCE môže dosiahnuť výkon až 815 koní vďaka kumulatívnemu výkonu svojich 2 elektromotorov v kombinácii s pohonom všetkých štyroch kolies. 
Podvozok, motor a batéria sú obzvlášť inovatívne a sú základom vývoja elektromobilu budúcnosti. 

Nová vízia s podpisom DS Automobiles

 

V nadväznosti na naše prvé koncepty bol DS E-TENSE PERFORMANCE upravený pre 100 % elektrickú generáciu. Dvojfarebná kapota, nový svetelný podpis DS WINGS a osvetlené trojrozmerné logo DS predpovedajú budúcnosť našich modelov. Vo vnútri je dizajn volantu a sedadiel inšpirovaný Formulou E, aby bola zabezpečená presná jazda. 21-palcové disky z ľahkých zliatin majú aerodynamické vlastnosti vďaka novým vložkám.

Le futur de l'automobile

Le concept car DS Aero Sport Lounge

Design avant-gardiste, esthétique unique, incarnation des fantasmes les plus fous, les concept-cars sont des œuvres d'art.

Savoir-faire

Entrez dans les coulisses des ateliers DS Automobiles.