PREJSŤ NA OBSAH
DS 7
DS 7
Zdokonaľovanie je cesta

Až 360 k s pohonom 4x4

KUMULOVANÝ VÝKON

(Od 165 do 264 kW)

65 km

ELEKTRICKÝ DOJAZD (WLTP¹)

(pri zmiešanom cykle a 81 km pri mestskom cykle)

cca 2h

DOBITIE NA 100%

(na verejnej rýchlonabíjacej stanici - wallbox 7,4kW / 32 A)

VÝKON

 130 k

ROZMERY

Dĺžka : 4,59 m

Šírka : 1,90 m

Výška : 1,63 m

SPOTREBA / EMISIE (WLTP MIX CYKLUS)

Spotreba : od 5,5 do 5,6 L / 100 km

Emisie : od 143 do 147 g de CO₂ / km

DOKONALOSŤ & DYNAMIKA
Charizmatický štýl

Toto moderné SUV spája technickú dokonalosť a pozoruhodný komfort pre ešte väčšie potešenie z jazdy. Pokročilá technológia a francúzsky zmysel pre detail vnútri vozidla sú výsledkom odbornosti DS Automobiles a pozdvihujú tak cestovanie na vyššiu úroveň.

 

PODMAŇUJÚCI NOVÝ VZHĽAD
Svetelný podpis DS 7, zvýraznený o DS PIXEL LED VISION 3.0 a DS LIGHT VEIL, dodáva vozidlu prenikavý a nezabudnuteľný vzhľad. Naše nové svetlomety, ktoré sú vysoko technologické, v kombinácii s novou maskou chladiča posilňujú eleganciu prednej časti.
DYNAMICKÉ A ČISTÉ LÍNIE
DS 7 so svojimi rafinovanými vlastnosťami a ostrými líniami ponúka jedinečné proporcie, ktoré dokonale spájajú silu, čistotu a eleganciu.
EFEKTNÉ ZADNÉ 3D SVETLÁ
Zadné svetlá s plným LED efektom zväčšujú nový svetelný podpis DS 7, vďaka čomu je vozidlo také výnimočné a rozpoznateľné pri každom jeho prejazde.
AMBASÁDORKA TÁŇA PAUHOFOVÁ 

Táňa Pauhofová je ambasádorkou značky DS Automobiles už 2 roky. Prezradila nám, ako je to jazdiť na DS 7.

 

“DS 7 bola naozaj láska na prvý pohľad. A hlavne na prvú jazdu. Som vášnivá šoférka, v aute som trávila veľa času vedená k tomu, aby bol ten čas radostný a zmysluplný.
Je stále svižná, hravá, brutálne komfortná, intuitívna a bezpečná. Určite nie je pre tých, ktorí chcú
splynúť s davom, pretože za touto kráskou sa otočí nejeden šofér. Mne sa už iné auto šoférovať fakt nechce…”

 

Čo je pre ňu pri výbere výbavy auta najdôležitejšie?

“Číslo jeden je, samozrejme, bezpečnosť a konektivita. DS 7 má okrem iného geniálne svetlá, ktoré myslia za mňa, úžasný zvuk, čo potvrdil aj môj muž – hudobník. Automaticky sa pripája ku všetkému, čo potrebujem – displej zrkadlí môj telefón, takže mám poruke všetky apky, ktoré počas jazdy potrebujem. DS 7 sa riadi s takou ľahkosťou, až je to podozrivé. Je to naozaj inteligentné a krásne elegantné auto.”

 

Aké funkcie novej DS 7 si najviac užíva?

“Závisí to od dĺžky a náročnosti cesty. Sústredím sa najmä na jazdu, systém ma vopred upozorní na akúkoľvek chybu a nedostatočnosť. Vnímam premávku, počúvam skvelé podcasty, učím sa. Bezpečnosť bola pre mňa vždy absolútnou prioritou, no odkedy v aute vozím svoj sedemmesačný poklad, je to alfa a omega všetkého. Spolu s priestrannosťou, ktoré nevyhnutne potrebujem, a komfortom, ktorý DS 7 ponúka, je pre mňa rodinným autom číslo jeden.”

Vnútorný štýl
Vycibrené know-how v službách vášho pohodlia
Interiér je priestranný, veľmi pohodlný a plne prispôsobiteľný. Sofistikovanosť našich materiálov, pozornosť venovaná detailom a najnovšie technológie prispievajú k nadštandartnému cestovnému komfortu.
INTERIÉR S KOŽENÝM ČALÚNENÍM NAPPA
Interiér DS 7 je elegantný a kladie dôraz aj na najmenšie detaily. Vyznačuje sa dokonale prepracovanými povrchovými úpravami a prémiovými materiálmi ako je pravá koža Nappa vo farbe sivá Perle alebo čierna Basalte. Poddajte sa luxusu a dotyku vysokokvalitných materiálov, navrhnutých podľa čistej francúzskej remeselnej tradície.
 
ČALÚNENIE "BRACELET"
Dizajnéri obohatili interiér DS 7 o exkluzívnu pravú kožu Nappa. Jedinečné spracovanie sedadiel nazývané BRACELET (prešívanie vo vzore luxusných náramkových hodiniek) elegantne podčiarkuje silné prepojenie spoločnosti DS Automobiles s tradičným francúzskym remeselným spracovaním.
 
PERLOVÉ PREŠÍVANIE
Originálne prešitie kože pripomínajúce tvar perly pochádza z dielne čalúnenia DS DESIGN Studio Paris. Tento elegantný a jemný odkaz na luxusnú módu sa stáva unikátnym znakom značky DS Automobiles.
 
HODINY B.R.M. R180
Hodiny B.R.M R180 vznikli v spolupráci so spoločnosťou B.R.M Chronographes. Po spustení sa vysunú z palubnej dosky a predstavujú dokonalú symbiózu moderných technológií s eleganciou spracovania.
 
VOLANT V KOŽI
Doprajte si ešte intenzívnejšie zážitky z jazdy a dotýkajte sa mäkkej kože, ktorá pokrýva volant novej DS 7. Elegantnú pravú kožu spracovanú odborníkmi dopĺňajú chrómované prvky, ktoré dodávajú interiéru na luxuse.
 
DEKÓRY « CLOUS DE PARIS »
Pri dekóroch ovládacích prvkov DS 7 našli dizajnéri opäť inšpiráciu v jemnom hodinárskom remesle. Na základe dlhodobých skúseností odborníkov použili typické spracovanie kovu používané u luxusných hodinek. Reliéfne prvky CLOUS DE PARIS predstavujú z technického i umeleckého hľadiska dokonalú povrchovú úpravu s miniatúrnymi pyramídami, ktoré sa vzájomne prelínajú.
 
Všadeprítomná konektivita
Najmodernejší digitálny zážitok
Objavte DS 7

Pomôžeme vám vybrať vašu DS 7, ktorá vám bude plne vyhovať.

 

 

DS 7
SUV s charizmatickým štýlom
 • Značkové hodiny B.R.M R180 na palubnej doske
 • DS CONNECT BOX
 • Vnútorné kľučky dverí vpredu a vzadu v čiernej lesklej farbe
 • Extratónované zadné okná (dymové)
 • DS WINGS v chróme a znak DS na kapote v chróme
DS 7 E-TENSE 4x4 360 
Verzia s nadštandardným prevedením a výkonom
 • Znak "DS Performance"
 • Disky z ľahkých zliatin 21" BROOKLYN
 • Exkluzívny interiér v koži Nappa v prevedení BRACELET
 • Inteligentné svetlomety DS PIXEL LED VISION 3.0
 • Jedinečný HIFI SYSTEM FOCAL ELECTRA®
 • Vysoko výkonná pohonná jednotka E-TENSE s výkonom 360k a pohonom 4x4

 

 

 

 

 

 

DS 7 PERFORMANCE LINE
Verzia s jedinečným a sebavedomým štýlom
 • Lesklé čierne strešné nosiče
 • Predné a zadné čeľuste v hliníkovom laku
 • Označenie PERFORMANCE LINE na predných dverách
 • Špičkové disky z ľahkých zliatin
 • Exkluzívne technológie 
DS 7
SUV s charizmatickým štýlom
 • Značkové hodiny B.R.M R180 na palubnej doske
 • DS CONNECT BOX
 • Vnútorné kľučky dverí vpredu a vzadu v čiernej lesklej farbe
 • Extratónované zadné okná (dymové)
 • DS WINGS v chróme a znak DS na kapote v chróme
DS 7 E-TENSE 4x4 360 
Verzia s nadštandardným prevedením a výkonom
 • Znak "DS Performance"
 • Disky z ľahkých zliatin 21" BROOKLYN
 • Exkluzívny interiér v koži Nappa v prevedení BRACELET
 • Inteligentné svetlomety DS PIXEL LED VISION 3.0
 • Jedinečný HIFI SYSTEM FOCAL ELECTRA®
 • Vysoko výkonná pohonná jednotka E-TENSE s výkonom 360k a pohonom 4x4

 

 

 

 

 

 

DS 7 PERFORMANCE LINE
Verzia s jedinečným a sebavedomým štýlom
 • Lesklé čierne strešné nosiče
 • Predné a zadné čeľuste v hliníkovom laku
 • Označenie PERFORMANCE LINE na predných dverách
 • Špičkové disky z ľahkých zliatin
 • Exkluzívne technológie 
TECHNOLÓGIE

Užite si pohodlnú a pokojnú jazdu vďaka inovatívnym asistenčnýmsystémom vyvinutým našimi tímami. Efektivita a inovácie slúžia vašej bezpečnosti a bezpečnosti vašich cestujúcich.

 

DS PIXEL LED VISION 3.0

Inteligentné svetlomety DS PIXEL LED VISION 3.0 výrazne prispievajú k bezpečnosti tým, že sa prispôsobia svojmu okoliu. Upravujú svetelnú intenzitu podľa vonkajších podmienok ako sú svetlá oproti idúcich vozidiel, pouličné osvetlenie, rýchlostné cesty, počasie a pod. Automaticky zabezpečujú aj prisvecovanie do zákrut pre lepšiu orientáciu.

Vďaka funkcii PIXEL môžete ísť na diaľkových svetlách bez toho, aby ste oslňovali vozidlo, za ktorým idete alebo tých, ktorí sa k vám blížia.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
Tento inteligentný systém odpruženia využíva kameru umiestnenú v hornej časti čelného skla a senzory, ktoré snímajú povrch cesty. Dáta sa prenášajú v milisekundách do radiacej jednotky, ktorá pôsobí nezávisle na odpruženie každého kolesa. V závislosti od vstupov dochádza k aktivácii tlmičov DS 7 pre zabezpečenie čo najpohodlnejšej jazdy.
DS DRIVE ASSIST
DS DRIVE ASSIST pomáha pri riadení, ale zároveň umožňuje vodičovi kedykoľvek prevziať kontrolu nad vozidlom. Tento systém je ďalším krokom na ceste k autonómnemu riadeniu. Systém automaticky upravuje rýchlosť a vzdialenosť od vozidla idúceho pred vami a udržuje tak DS 7 vo zvolenom jazdnom pruhu. Zaručuje tým vyššiu bezpečnosť premávky a pohodlnejšie cestovanie.
DS DRIVER ATTENTION MONITORING
Cez deň i v noci sledujú senzory v kombinácii s kamerou známky únavy či nepozornosti vodiča spolu s trajektóriou vozidla. V prípade straty pozornosti sa zapne zvukové upozornenie a objaví sa vizuálna výstraha na prístrojovom paneli.
DS NIGHT VISION
Infračervená kamera umiestnená v maske chladiča DS 7 detekuje chodcov aj zvieratá vo vzdialenosti 50 až 100 m a zobrazuje ich na digitálnom prístrojovom paneli. To umožní bezpečne predvídať možné nebezpečie a včasné zareagovanie. Ide o významný bezpečnostný prvok, ktorý umožní pohodlnú a bezpečnú jazdu aj za úplnej tmy.
DS 7 E-TENSE
DS 7 so svojimi plug-in hybridnými motormi s výkonom až 360 k a pohonom všetkých štyroch kolies spája komfort s efektivitou a zaisťuje hladkú a príjemnú jazdu. Objavte rôzne režimy nabíjania s príslušnými časmi nabíjania.
E-TENSE
Dynamická a zároveň pokojná jazda s E-TENSE
DS 7 so svojimi plug-in hybridnými motormi s výkonom až 360 k a pohonom 4x4 spája komfort s efektivitou a zaisťuje hladkú a príjemnú jazdu na akýchkoľvek cestách.
Motorizácia E-TENSE 4x4 360
Vysoko výkonný plug-in hybrid
Technické know-how

Na základe nášho záväzku a našich dvoch majstrovských titulov vo Formule E začlenili inžinieri DS PERFORMANCE do motora DS 7 E-TENSE technológie z motoristického športu, ako je rekuperácia energie pri brzdení.

S motorom E-TENSE 4x4 360 má DS 7 špecifickú trakčnú reťaz, špecifické odpruženie a tiež zadnú nápravu, vyvinuté vďaka know-how odborníkov DS Performance.

 

Sila prevodovky pohonu 4 kolies

Pri aktivovanom režime SPORT dáva vozidlu DS 7 kombinácia dvoch elektromotorov a benzínového motora neuveriteľný výkon dosahujúci 360 k a 520 Nm krútiaceho momentu pri zachovaní skvelej jazdnej flexibility.

 

DS 7 E-TENSE 4x4 360
 • Plug-in hybridný motor s pohonom 4 kolies s výkonom 360 k
 • Kožené sedadlá Nappa 
 • Špecifické čierne dekóry
 • 21'' disky z ľahkých zliatin BROOKLYN
 • Panoramatické strešné okno

 

Technológia E-TENSE
Jazdite slobodne
Rekuperácia elektrickej energie pri brzdení
Jednoduchým stlačením radiacej páky premeňte kinetickú energiu generovanú pri spomaľovaní a brzdení na elektrickú energiu, čím predĺžite elektrický dojazd vášej DS 7.
Jazdné režimy

Naše modely E-TENSE majú niekoľko jazdných režimov:

Predvolený režim Zero Emission, ktorý je ideálny na cestovanie v mestských oblastiach. S verziou E-TENSE 4x4 300 môžete prejsť až 58 km bez toho, aby ste spotrebovali kvapku benzínu. Absolútne ticho na palube, výnimočná odozva: zažite nové pocity.

Hybridný režim vám umožňuje jazdiť v určitých časoch v elektrickom režime a inokedy v spaľovacom režime. Užitočný v meste aj na diaľnici ponúka optimálne využitie elektrickej energie.

Aktivujte športový režim, aby ste oobjavili DS 7 E-TENSE. Spaľovací motor vám dodá všetku svoju silu, pričom mu pomáha elektrická energia. Akcelerácie, akcelerácie: jazdná dynamika je na vrchole.

Režim 4WD, ktorý je k dispozícii pre verzie E-TENSE 4x4 300 a E-TENSE 4x4 360, zlepšuje trakciu na ceste alebo v náročnom teréne. Sila spaľovacieho motora a elektromotorov sa prenáša na všetky štyri kolesá vozidla rovnomerne, čím sa zlepšuje priľnavosť na mokrej, blatovej, zasneženej alebo kľukatej vozovke.

Funkcia E-SAVE
Vďaka funkcii E-SAVE si užite posledných 10 alebo 20 kilometrov vašej cesty v 100% elektrickom režime. So svojím SUV sa teda môžete pohybovať po meste úplne slobodne.
Výhody plug-in hybridu E-TENSE
Emisie a spotreba
S tromi dostupnými motormi s výkonmi 225 k a vo verzii s pohonom 4 kolies 300 a 360 k majú naše modely E-TENSE emisie do 40 g CO₂/km.
Ticho a jazdný komfort
Vychutnajte si optimálnu zvukovú izoláciu posilnenú vrstvenými sklami: plug-in hybrid DS 7 vám poskytne pokojný zážitok z jazdy.
2 verzie 4x4
DS 7 vám so svojimi dvoma motormi E-TENSE 4x4 300 a E-TENSE 4x4 360 v spojení s automatickou prevodovkou EAT8 ponúka výnimočné jazdné výkony.
Váš dojazd v režime nulových emisií
Upravte nastavenia nižšie, aby ste zistili skutočný dojazd.
Využite inštaláciu na mieru
DS Automobiles vás sprevádza pri výbere a inštalácii nabíjacieho riešenia, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám: od jednoduchej domácej elektrickej zásuvky až po inštaláciu Wall Boxu.
Aplikácia MYDS

Informácie o dojazde

Pomocou smartfónovej aplikácie MyDS zistite stav nabíjania alebo odhadovaný zostávajúci dojazd v reálnom čase. Keď je vaše vozidlo zapojené do elektrickej siete, uvádza sa aj rýchlosť a predpokladaný čas nabíjania.

Nabíjanie na diaľku

Pre ovládanie nabíjania na diaľku použite aplikáciu MyDS na spustenie nabíjania alebo prepnutie na plánované nabíjanie. Táto funkcia umožňuje dobíjanie počas výhodnejších časových úsekov.

Ovládanie kúrenia a klimatizácie na diaľku

Prostredníctvom aplikácie MyDS si viete predhriať/ predchladiť vnútorný priestor vozidla, kým sa vaše vozidlo ešte nabíja. Do vozidla potom nastúpite pri ideálnej teplote (21°C) a s predhriatou batériou, čím dosiahnete optimálne prevádzkové podmienky.

Découvrez Nouvelle DS 7 en vidéo

Objavte DS 7 vo videu

SLUŽBY ŠITÉ NA MIERU
ONLY YOU
Objavte naše služby šité na mieru.
Servisné kontrakty
Istota na cestách a záruka starostlivosti o vaše vozidlo.