PREJSŤ NA OBSAH
Dedičstvo

DEDIČSTVO

Vytvorenie auta zajtrajška
Značka DS Automobiles, vytvorená v roku 2014, je symbolom odvahy a inovácie. Inšpirovaná pôvodným modelom DS, predstaveným v roku 1955 na autosalóne v Paríži, spája to najlepšie know-how na predstavenie áut budúcich generácií.

Zrodenie DS: inšpiratívna ikona

V roku 1955 sa na autosalóne v Paríži objavil prvý model DS a navždy sa zapísal do histórie automobilu. Model inovácie, pôvabu a prestíže stelesňuje francúzske know-how a avantgardného ducha, ktoré aj dnes definujú filozofiu v srdci našej DNA a inšpirujú všetky naše modely.

Nadčasové technologické podpisy

Od modelov DS minulého storočia až po modely dneška a zajtrajška pracujú naše tímy s rovnakou túžbou po avantgarde, odlišnosti a elegancii. Objavujeme pôvodné technológie, ako sú prídavné svetlá do zákrut alebo hydraulické pruženie, a vytvárame z nich silné prvky identity prispôsobené novým očakávaniam v oblasti mobility.

JEDINEČNOSŤ

DS PIXEL LED VISION 3.0

Prvé vozidlo DS sa odlišovalo prídavným osvetlením do zákrut. V súčasnosti ponúkame na vozidle DS 7 inteligentné svetlomety DS PIXEL LED VISION 3.0, ktoré výrazne prispievajú k bezpečnosti tým, že sa prispôsobia svojmu okoliu. Upravujú svetelnú intenzitu podľa vonkajších podmienok, ako sú svetlá oproti idúcich vozidiel, pouličné osvetlenie, rýchlostné cesty, počasie a pod. Automaticky tak zabezpečujú prisvecovanie do zákrut pre lepšiu orientáciu.

Vďaka funkcii PIXEL môžete ísť na diaľkových svetlách bez toho, aby ste oslňovali vozidlo, za ktorým idete alebo tých, ktorí sa k vám blížia.

 
DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Hydraulické pruženie, ktoré bolo súčasťou viacerých historických modelov DS, prenechalo miesto systému DS ACTIVE SCAN SUSPENSION. Tento inteligentný systém odpruženia využíva kameru umiestnenú v hornej časti čelného skla a senzory, ktoré snímajú povrch cesty. Dáta sa prenášajú v milisekundách do radiacej jednotky, ktorá pôsobí nezávisle na odpruženie každého kolesa. V závislosti od vstupov dochádza k aktivácii tlmičov pre zabezpečenie čo najpohodlnejšej jazdy.

 

 

 
DS CORNETS
Odkazy na prvý ikonický model DS, DS Cornets, sú nainštalované na každej strane nášho DS 9 a fungujú ako bočné obrysové svetlá. Jemné a výrazné, sprevádzajú emblematický svetelný podpis tohto elegantného modelu. 

Pokračujeme v písaní histórie DS

Naše tímy inžinierov a dizajnérov, poháňané bohatou minulosťou značky DS Automobiles a našimi avantgardnými hodnotami, využívajú svoje výnimočné know-how, aby pokračovali v písaní našej histórie a navrhovaní automobilu zajtrajška. Pod ich odborným dohľadom sa naše autá stávajú technologickými modelmi s výraznou osobnosťou.

Jedinečná identita

VEDIEŤ VIAC...

Novinky DS

Buďte informovaní o najnovších udalostiach a novinkách DS Automobiles

Partnerstvá

Príďte a zoznámte sa s našimi partnerskými značkami vybranými pre ich hodnoty