PREJSŤ NA OBSAH
Pripojené služby DS

Pripojené služby DS

Pripojené služby a konektivita
Úspora času
Pretože čas je to najcennejšie, čo máme, spoločnosť DS Automobiles urobila všetko pre to, aby vám zjednodušila život a aby ste viac ocenili každý okamih za volantom. Objavte naše rôzne služby: navigačný systém, tiesňové volanie, synchronizácia vášho smartfónu s vaším DS...
CESTUJTE S POKOJNOU MYSĽOU
S funkciou SOS & Asistencia vyrazte na cestu s úplným pokojom. Tento núdzový systém založený na geolokalizácii bude priamo kontaktovať príslušné pohotovostné služby alebo pomoc. Je k dispozícii v celom rade DS. 
NECHAJTE SA VIESŤ
Užite si cestu s naším pripojeným navigačným systémom s rozpoznávaním hlasu. Bez ohľadu na konečný cieľ získate prístup k informáciám a službám vyvinutým spoločnosťou TomTom v reálnom čase, aby ste mohli optimalizovať svoje cesty s úplným pokojom. 
ZOSTAŇTE PRIPOJENÍ NA CESTE
Nespúšťajte oči z cesty. Vďaka Mirror Screen pripojte svoj smartfón a vychutnajte si kompatibilné aplikácie z obrazovky vášho vozidla DS. 

UŽITE SI SVOJ TELEFÓN V ÚPLNOM BEZPEČÍ

Z audiosystému CD MP3 vášho auta alebo 7'' dotykovej obrazovky* môžete telefonovať, prijímať hovory a počúvať hudbu uloženú v telefóne. Ak máte kompatibilný smartfón a auto, prepojte aplikáciu MyDS cez Bluetooth® a rozšírte tak svoj zážitok z jazdy pred, počas a po každej jazde.

 

*V závislosti od modelu a verzie.

SLUŽBY ŠITÉ NA MIERU

MYDS Aplikácia

Získajte prístup ku všetkým službám zo svojho smartfónu.

Aktualizácia kartografie

Cestné siete sa neustále vyvíjajú, takže aktualizácia máp je na najnovších modeloch bezplatná.