PREJSŤ NA OBSAH
Popredajné služby

POPREDAJNÉ SLUŽBY DS AUTOMOBILES

Servis DS vás podporuje v každej fáze životnosti vášho vozidla

Naši najlepší technici skontrolujú a opravia vaše vozidlo a zároveň vám ponúknu vhodné ponuky DS.
OPRAVA ČELNÉHO SKLA

Pretože ide o váš jazdný komfort a vašu bezpečnosť, naši odborníci opravia poškodenie vášho čelného skla tak, aby bolo dokonale priehľadné a bez akýchkoľvek stôp.

Poškodenie čelného skla môže prekážať vášmu výhľadu a oslabuje celkovú pevnosť skla, ktoré tak môže prasknúť aj pri najmenšom otrase. Naši technici vtlačia do poškodeného miesta dokonale prispôsobenú opravárenskú živicu. Po zaleštení je vaše čelné sklo ako nové a znovu nadobudne svoju pevnosť.

Opravu čelného skla možno vykonať len na jednom, alebo maximálne dvoch miestach, ak poškodenie nepresahuje veľkosť dvojeurovej mince a ak sa nachádza mimo zorného poľa vodiča.

KONTROLA KLIMATIZÁCIE

V každom ročnom období používate vašu klimatizáciu iným spôsobom. Na zabezpečenie neustáleho komfortu a optimálnej bezpečnosti je nevyhnutná pravidelná údržba vášho systému klimatizácie.

Naši technici preveria technický stav vášho klimatizačného systému, aby vám zaručili optimálne fungovanie klimatizácie, správnu kvalitu filtrovaného vzduchu a dokonalé odhmlievanie skiel.

So službou “Kontrola klimatizácie” oceníte komfort a dokonalú viditeľnosť na ceste.

TECHNICKÁ A EMISNÁ KONTROLA 

Musíte absolvovať povinnú technickú kontrolu vášho vozidla? 

Naši odborníci preveria vaše vozidlo a upozornia vás na nevyhnutné opravy. Ponúkame vám aj pohodlné vykonanie technickej kontroly na STK, tzn. kľúče od svojho vozidla zveríte našim prijímacím technikom, ktorí sa namiesto vás kontroly zúčastnia a budú vás informovať o jej výsledku,

Zbavíte sa tak starostí a vyhnete sa aj nákladom na prípadnú nariadenú opakovanú prehliadku.

Dobre vedieť: prvá povinná technická kontrola vášho vozidla musí byť vykonaná pred štvrtým výročím uvedenia vášho vozidla do prevádzky. Neskôr musíte absolvovať technickú kontrolu pravidelne každé 2 roky.

Služby šité na mieru

Only You

Objavte naše služby šité na mieru.

Servisné kontrakty DS

Vyberte si servisný kontrakt podľa vašich predstáv.