PREJSŤ NA OBSAH
Limitovaná edícia
COLLECTION

DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY

Svet limitovanej edície

Vesmír románov Antoina de Saint Exupéryho, preniknutý hlbokou spiritualitou a snahou o transcendenciu, nás pozýva zamyslieť sa nad sebou samými a nad svetom okolo nás a pripomína nám krásu a zložitosť ľudskej skúsenosti.

 

Spoločnosť DS Automobiles chcela vzdať hold zvedavosti tohto objaviteľa a básnika, ktorý čelil svojim vlastným myšlienkam, a to použitím umenia cestovania ako mantry v špeciálnej edícii bohatej na symboliku a alegórie.

DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY

DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY venovaná románu „Citadela“ vyzýva na podporu reflexie a odolnosti vo svete, ktorý prechádza neustálymi zmenami.

 

Spoločnosť DS Automobiles vytvorila exkluzívnu šedo-fialovú farbu s jemnými zlatými škvrnami s názvom „Nočný let“ podľa spisovateľovho slávneho románu.

Vonkajší vzhľad
Začnime snívať
Bočný odznak ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY

Embosovaný odznak, exkluzívny pre túto edíciu, obsahuje hviezdu a skicu lietadla, ktoré podčiarkujú nekonečnosť vesmíru Antoina de Saint Exupéryho.

Každý prvok pripomína dobrodružný charakter tohto jedinečného prieskumníka, ktorého meno je znakom tejto kolekcie.

Exkluzívne disky z ľahkých zliatin

21-palcové lesklé čierne disky NEW YORK s diamantovým rezom majú stredovú krytku "Nočný let" navrhnutú výhradne pre túto edíciu. Tento podpis dodáva modelu charakter a eleganciu.

DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY sa dodáva s tromi modelmi kolies s veľkosťou až 21 palcov (iba na pohonnej jednotke E-TENSE 4x4 360).

Zväčšená čierna mriežka
Mriežka chladiča pripomína nekonečnosť vesmíru vďaka svojim chrómovým prvkom. Vyzerá ako nočná obloha obývaná nespočetným množstvom mihotajúcich sa hviezd. DS PIXEL LED VISION 3.0 evokujú žiaru vzdialených hviezd vo veľkom vesmíru.

"...je to výmena medzi hviezdami a nami..."

 

Citát z románu Citadela od Antoine de Saint Exupéry

INTERIÉR
Podmanivá atmosféra

Interiér DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY si osvojil filozofický tón slávneho spisovateľa, aby si vybudoval vlastnú "vnútornú citadelu".

Prístrojová doska je pokrytá kožou Criollo Brown Nappa a zdobená saténovým prešívaním v Tramontane Grey evokujúcej nebeské chodníky.

Perleťové prešívanie v Cassel Earth Beige, podobné nitom do lietadla, dáva priestoru upokojujúci pocit s estetickým vzorom.

Odznak na palubnej doske

Na palubnej doske je gilošovaný odznak s oranžovou hviezdou, porovnateľnou s nebeským sprievodcom.

Túto metaforu sprevádzajú prepletené línie, ktoré znázorňujú profil lietadla vedľa podpisu jej autora, vyjadrujúceho identitu Antoina de Saint Exupéryho.

Kožené sedadlá Criollo Brown Nappa

Definícia objavovania sa spája s výnimočným remeselným spracovaním vysokokvalitných sedadiel v koži Criollo Brown Nappa, ktoré odkazujú na kožené prilby používané navigátormi na oblohe.

Symbolický podpis v podobe vzoru remienka na hodinkách značky House na sedadle a nastaviteľné operadlo sedadiel dodáva interiéru hrejivú atmosféru.

Obloženie prahov dverí
Saténové hliníkové prahové lišty zobrazujú chrómový náčrt kvetu s hviezdami. Pocta sa vzdáva historickému dielu „Citadela“, ktoré obsahuje citát: „...je to výmena medzi hviezdami a nami...“. Úvaha o našom mieste v tomto obrovskom vesmíre.

MOTORIZÁCIE

DS 7 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY je k dispozícii v štyroch motorizáciách: E-TENSE 225, E-TENSE 4x4 300 ako aj BlueHDI 130.

 

Všetky pohonné jednotky sú vybavené 8-stupňovou automatickou prevodovkou.


Technologická cesta
DS NIGHT VISION
Infračervená kamera umiestnená v mriežke DS 7 rozpozná chodcov a zvieratá na vzdialenosť od 50 cm do 100 m a zobrazuje ich na digitálnom prístrojovom paneli, aby ste mohli predvídať nebezpečenstvá a pokojne reagovať. Skutočný pokrok v oblasti bezpečnosti, ktorý zaisťuje pokojnú jazdu aj uprostred noci.
DS DRIVE ASSIST
DS DRIVE ASSIST pomáha vodičovi a zároveň mu umožňuje kedykoľvek znovu prevziať kontrolu nad vozidlom. Je to ďalší krok k autonómnemu riadeniu. Toto inovatívne vybavenie riadi rýchlosť a vzdialenosť vozidla vo vzťahu k vozidlu idúceho pred ním a pohybom riadenia presne umiestňuje DS 7 do jazdného pruhu, podľa toho, kde chcete. Ovláda rýchlosť a smer, čím zaručuje vašu bezpečnosť a pokoj za volantom.
DS PIXEL LED VISION 3.0

V záujme vašej bezpečnosti sa inteligentné svetlomety DS PIXEL LED VISION 3.0 prispôsobia vášmu okoliu tak, že prispôsobia osvetlenie vonkajším podmienkam (mesto, krajina, počasie atď...) a nasmerujú svetlo do zákrut, aby zlepšili viditeľnosť v zákrutách.

 

Vďaka funkcii PIXEL môžete zostať na diaľkových svetlách bez toho, aby ste oslňovali vozidlo, za ktorým idete, alebo tých, ktorí sa k vám blížia.

DS IRIS SYSTEM & CHATGPT (v opcii)

DS IRIS SYSTEM VÁM PONÚKA SLUŽBY CHATGPT (i) Nová funkcia DS Automobiles využíva silu umelej inteligencie s platformou SoundHound Chat AI, ktorá integruje viacero znalostných domén v kombinácii s najpokročilejšími jazykovými modelmi, ako je ChatGPT API, aby poskytovala rýchlejšie odozvy ako predchádzajúci systém rozpoznávania hlasu DS IRIS SYSTEM. . ChatGPT je integrovaný do DS IRIS SYSTEM pomocou systému rozpoznávania zvuku a hlasu SoundHound. Keďže ide o jazykový model umelej inteligencie, je vyvinutý na generovanie ľudských reakcií na základe hlbokého učenia. Keďže však ide o novú a vyvíjajúcu sa technológiu, jej odpovede alebo informácie nemusia byť úplne presné, správne alebo objektívne. Rovnako ako u každého iného virtuálneho asistenta vám odporúčame nespoliehať sa len na poskytnuté informácie a vyhýbať sa zdieľaniu súkromných informácií. Pozrite si zmluvné podmienky

 

Systém rozpoznávania hlasu DS IRIS SYSTEM, ktorý je už mimoriadne intuitívny a citlivý, teraz integruje umelú inteligenciu SoundHound optimalizovanú pomocou API ChatGPT.

Vaše vozidlo DS je teraz vylepšené o inovatívnu funkciu, ktorá vám umožní preskúmať úplne nový vzťah s vaším vozidlom a poskytne vám spoločníka na cesty, vďaka ktorému budú vaše cesty ešte bezpečnejšie a príjemnejšie.

Cestovateľské denníky
Služby šité na mieru
Only You
Objavte naše služby šité na mieru.
Servisné kontrakty
Istota na cestách a záruka starostlivosti o vaše vozidlo.