PREJSŤ NA OBSAH
Premium Finance Bonus
Získajte bonus 2000€ na všetky modely DS pri využití značkového financovania.

Od 4.9.2023 máte možnosť pri značkovom financovaní prostredníctvom ESSOX FINANCE, s.r.o. využiť  DS PREMIUM FINANCE BONUS vo výške až 2.000 € určený na všetky modely DS 3, DS 4, DS 7 a DS 9.

 

Najväčším benefitom je exkluzívna a skutočná zľava z ceny vozidla v hodnote 2.000 € s DPH. Tento okamžitý cenový bonus je v spojení s atraktívne nízkou úrokovou sadzbou od 6,44% bez spracovateľského poplatku a možnosťou financovania od 0% akontácie. Ponuka platí pre fyzické osoby, podnikateľov a právnické osoby. K vozidlu navyše zostáva platný servisný kontrakt s predĺženou zárukou.

 

Produkty sa ponúkajú spolu s povinným balíkom poistenia: CASCO + PZP + GAP (na výber z 3 poisťovní: Allianz, Generali, Uniqa).

 

Parametre produktu: doba financovania: 36, 48, 60 mesiacov, akontácia 0-50%, forma financovania: spotrebný úver a finančný leasing. Úroková sadzba od 6,76% pre finančný leasing a od 6,44% pre spotrebný úver.

Zrodenie DS: inšpiratívna ikona

V roku 1955 sa na autosalóne v Paríži objavil prvý model DS a navždy sa zapísal do histórie automobilu. Model inovácie, pôvabu a prestíže stelesňuje francúzske know-how a avantgardného ducha, ktoré aj dnes definujú filozofiu v srdci našej DNA a inšpirujú všetky naše modely.

VEDIEŤ VIAC...

Limitovaná edícia Voyage

Vozidlá DS 4 a DS 7 exkluzívnej limitovanej edície VOYAGE s nadštandardnou výbavou sú vďaka zvýhodnenému financovaniu (DS FINANCE alebo DS PRIVATE LEASE) a okamžitej dostupnosti na sklade ideálnou voľbou.

Ponuka E-TENSE

Prepnite do režimu nulových emisií a vychutnajte si jedinečný zážitok z jazdy na palube našich elektromobilov DS a plug-in hybridných vozidiel.