PREJSŤ NA OBSAH
Partnerstvá

SPOJENIE & PRESTÍŽ

Zoznámte sa s našimi partnerskými značkami.

Partneri DS Automobiles, vybraní pre svoje hodnoty, ako aj nepopierateľné know-how, vám zabezpečia jedinečný zážitok na palube našich vozidiel.

PARIS FASHION WEEK® & DS Automobiles

Nad rámec módy

DS Automobiles, oficiálny partner Paris Fashion Week®, zdieľa s touto oslavou módy a avantgardy rovnakú filozofiu.

PARIS FASHION WEEK® & DS Automobiles

Nad rámec módy

spoločnosť DS Automobiles, oficiálny partner Paris Fashion Week®, zdieľa s touto oslavou módy a avantgardy rovnakú filozofiu
Týmto partnerstvom vzdáva značka DS Automobiles hold svetu módy a je tiež neustále poháňaná túžbou prekvapiť, experimentovať a vynájsť niečo nevídané,

Oficiálne auto podujatia

Značka DS Automobiles spolupracuje s Paris Fashion Week®, aby sprevádzala hostí počas podujatia a previedla ich po Paríži na palube našich elegantných a odvážnych áut. Od januára 2020 si Fédération de la Haute Couture et de la Mode zvolila elektrifikovaný vozový park s nízkymi emisiami CO2 zložený z dvadsiatich piatich DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 300, DS 9 E-TENSE 225 a DS 9 E- TENSE 4×4 360.

Retrospektívy

DS Automobiles pod okom fotografa

Objavte kľúčové momenty partnerstva DS Automobiles a Paris Fashion Week®.

Shooting DS 4

Február 2022

 

Pri príležitosti Paris Fashion Week® konfekčnej dámskej módy jeseň zima 2022-2023 zrealizovala spoločnosť DS Automobiles fotenie inšpirované grafickými kódmi najväčších módnych fotografov za účasti modelky Zoé Hotuqui v Coperni.

 

Balmain inšpiruje DS Automobiles

September 2021

 

Paris Fashion Week® 2021 a BALMAIN Festival ponúkli spoločnosti DS Automobiles príležitosť spojiť svoje sily s módnou značkou a nafotiť spojenie rafinovanosti a francúzskeho know-how.

 

DS Automobiles rozsvieti módnu prehliadku Coperni

Marec 2021

 

Počas Paris Fashion Week® Women's 2021 Coperni pripravila scénu pre svoju show v Accor Hôtels Arena v Paríži. DS Automobiles sprevádza túto mimoriadnu scénografiu tridsiatimi šiestimi elektrifikovanými vozidlami (DS 7 CROSSBACK E-TENSE a DS 3 CROSSBACK E-TENSE), usporiadanými po oboch stranách pódia, aby osvetlili sprievod, ktorý privítal 70 hostí podujatia.

 

DS CONSCIOUS COLLECTION, na križovatke remeselného know-how a inovácií

Počas Paris Fashion Week® Dámska móda jeseň-zima 2021-2022 predstavuje DS Automobiles DS CONSCIOUS COLLECTION. Táto unikátna kolekcia štyroch unisex odevov bola vytvorená v spolupráci so vznikajúcou značkou EGONlab a londýnskym výskumným a inovačným štúdiom Post Carbon Lab. Táto iniciatíva je odrazom filozofie Future Craft, ktorej cieľom je vytvárať inovatívne a technologické materiály s rafinovanosťou, ktorá je značke známa.

Iný pohľad

DS Automobiles oslavuje tvorcov zajtrajška

DS Automobiles sa od svojho vzniku inšpirovala módou pri vytváraní svojej vizuálnej identity.

Thebe Magugu

Thebe Magugu vyštudovala dizajn, módu a fotografiu na prestížnej módnej škole LISOF v Johannesburgu. Svoju značku spustila v roku 2015 potom, čo pracovala pre niekoľko domov a dizajnérov. Vytvára moderné oblečenie s africkým nádychom, pričom využíva miestne techniky, od tkania látok až po výrobu. 

Boyarovskaya

Boyarovskaya je značka dámskeho oblečenia so sídlom v Paríži, ktorú založili Maria Boyarovskaya a Artem Kononenko v roku 2016. Ich odevy sú minimalistické a často biologicky rozložiteľné. Ich dizajn sa vyznačuje efektívnymi strihmi s modernou eleganciou. 

Mossi

Dizajnér Mossi Traore dohliada na dva projekty súčasne. Prvou je škola šitia, ktorá učí študentov rozvíjať svoje zručnosti a uplatňovať ich v praxi. Druhým je odevná značka s čistými líniami a nadčasovou estetikou. Tieto dva projekty sa spájajú v jeho kolekciách navrhnutých a vyrobených v dielňach na predmestí Paríža. 

Júl 2020

DS Automobiles predstavuje „Iný pohľad“, módny editoriál zrodený zo stretnutia výtvorov z rôznych svetov, ktoré spája duch avantgardy. BLUE MARBLE, BORAMY VIGUIER, EGONlab, GERMANIER a MANSOUR MARTIN, ktoré označila Fédération de la Haute Couture ako vznikajúce značky, ponúkli to najlepšie zo svojej práce. Fotograf Paul Franco odhalil svoju víziu parížskeho týždňa módy 2020. Na nádvorí a v záhradách zámku bolo vystavených päť obrazov s DS 3 CROSSBACK E-TENSE, DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 300 a DS 9 E-TENSE.

Múzeum Louvre & DS Automobiles

Dedičstvo

Partnerstvo medzi DS Automobiles a múzeom Louvre, založené na spojenectve medzi tradíciou a modernosťou, oslavuje Paríž a výnimočné know-how od roku 2015. V tomto duchu podporujeme parížske múzeum v niektorých jeho výstavách alebo renováciách, aby sme spojili naše vízie dokonalosti, kultúry a umenia cestovať. Múzeum Louvre a DS Automobiles zakladajú svoju spoluprácu na spoločných hodnotách: oslavujú svoje dedičstvo, aby znovu objavili kódy a propagovali Francúzsko na celom svete.

Svetová exkluzivita, ktorá zoberie umenie na cestu

Jedinečný a prestížny DS 7 CROSSBACK LOUVRE Limited Edition je ozdobený výraznými prvkami inšpirovanými múzeom. Nechajte sa zlákať eleganciou tohto exkluzívneho modelu, inšpirovaného umením a zrodeného z know-how našich remeselníkov. 

B.R.M Chronographes & DS Automobiles

Presnosť

Naše tímy spolupracujú s francúzskym výrobcom hodiniek B.R.M Chronographs, aby ozdobili naše interiéry exkluzívnymi hodinkami, v ktorých sa spája rafinovanosť s kreatívnou drzosťou a požiadavkami na to najlepšie know-how.

Spoločnosť B.R.M Chronographs, ktorú v roku 2003 založil Bernard Richards, nadšenec pre presnú mechaniku, vyrába iba jedinečné, inovatívne kúsky, ručne dokončované a prispôsobiteľné na želanie. Exkluzívne hodinky navrhnuté francúzskou hodinárskou značkou pre DS Automobiles robia z každého auta štýlové vozidlo so špičkovým dizajnom.

B.R.M R180, spojenie štýlu a know-how

Hodinky B.R.M R180, vytvorené exkluzívne na ozdobu prístrojovej dosky DS 7 a DS 9, sa vysúvajú hneď po naštartovaní vášho vozidla. Prepracovaná technológia automaticky nastavuje čas podľa ročných období a vašich ciest. Vychutnajte si eleganciu týchto jedinečných hodiniek.

Focal Electra® & DS Automobiles

Pocity
Rovnako ako DS Automobiles, aj Focal venuje svoje jedinečné know-how výkonu, snaží sa posúvať hranice zvuku a ponúkať vám jedinečný pohlcujúci zážitok na palube našich modelov.

Nová úroveň zvukového komfortu

Exkluzívny systém Focal Electra® nainštalovaný na našich vozidlách vám umožňuje vychutnať si skvelý zvuk vďaka 12 alebo 14 reproduktorom starostlivo umiestneným v kabíne. Čistota zvuku, eliminované všetky vibrácie a optimálny komfort počúvania.

 

Spojenie zvukov, emócií a vnemov

Od roku 1979 urobil Focal, poháňaný vášňou pre hudbu, inovácie a dizajn, revolúciu vo svete audia. Vo svojej dielni v Saint-Étienne tímy Focal navrhujú, vyvíjajú a vyrábajú systémy šité na mieru, aby ponúkli ten najlepší zvuk audiofilom a milovníkom hudby. Poháňaní snahou o dokonalosť ponúkajú špičkové riešenia slúžiace výkonu a potešeniu. Naše dva domy spolupracujú na hi-fi architektúre každého z našich modelov, aby vylepšili každý okamih vašej cesty a zaručili diskrétnu a elegantnú integráciu pre výnimočné akustické potešenie.

 

DS & TOTALENERGIES

Mnohostranná aliancia

Naše partnerstvo s TotalEnergies, ktoré sa zrodilo s vývojom vysokovýkonných mazív, teraz pokrýva technológiu, ako aj šport a priemysel. 

Spolupráca v znamení inovácií

Od založenia spoločnosti DS Automobiles v roku 2014 spolupracovali naši inžinieri s odborníkmi z TotalEnergies na vývoji vysokovýkonných mazív pre každé z našich vozidiel. Sú navrhnuté na mieru pre váš motor a zaručujú plynulú a úspornú jazdu. Využite kombináciu najlepších odborných znalostí pre optimálny zážitok z jazdy.

V službách techniky a výkonu

Spolupráca medzi TotalEnergies a našou športovou divíziou DS Performance, ktorá sa rozšírila na okruhy Formuly E, viedla k dôležitým technickým inováciám, ako je zníženie vnútorného trenia motora. Testované v extrémnych podmienkach optimalizujú výkon našich vozidiel a prispievajú k ich víťazstvu na pretekoch.

DS & NESPRESSO

Spoločné hodnoty prepracovanosti a inovácie.

Svet chutí

Spoločnosť DS Automobiles spojila svoje sily so značkou Nespresso, ktorá zdieľa spoločné hodnoty výnimočnosti, dokonalosti a inovácií. Hneď ako prídete do predajne DS Store, privítame vás kávou Nespresso, ktorá oživí vaše zmysly.

VEDIEŤ VIAC...

Novinky DS

Buďte informovaní o najnovších udalostiach a novinkách DS Automobiles

Know-how

DS Automobiles sa obklopuje vášnivými remeselníkmi, ktorí garantujú jedinečné francúzske know-how.