PREJSŤ NA OBSAH
Technológie

TECHNOLÓGIE

Technológie a inovácie DS

V DS Automobiles odrážajú technológie a inovácie dokonalosť a know-how značky, ako aj budúcnosť automobilov.

Vozidlá DS Automobiles sú vybavené tými najlepšími technológiami, ktoré vám zaručia jedinečný, pohodlný a bezpečný zážitok z jazdy a zároveň rešpektujú životné prostredie.

Technológie šetrné k životnému prostrediu
Vozidlá DS sú vybavené technológiami šetrnými k životnému prostrediu, ktoré umožňujú efektívnu jazdu bez akýchkoľvek kompromisov v oblasti výkonu a radosti z jazdy. Technológia E-TENSE prítomná v nových elektrických a plug-in hybridných automobiloch DS stelesňuje budúcnosť elektrickej mobility. Naše motory Puretech a motory BlueHDI tiež umožňujú zodpovednejšiu jazdu vďaka zníženiu ich hmotnosti a veľkosti, čím sa znižuje spotreba paliva na palube vášho vozidla DS.
Asistenčné systémy
Spoločnosť DS Automobiles začlenila do svojej ponuky vozidiel asistenčné technológie, ktoré vám umožnia pokojnú a bezpečnú jazdu vo vašom vozidle. Rozšírený head-up displej vám zobrazuje jazdné informácie bez toho, aby ste museli spustiť oči z vozovky a parkovací asistent umožňuje vozidlu zaparkovať úplne samostatne. Ďalšia technológia, ako napríklad DS Night Vision, vám umožní predvídať nebezpečenstváv noci, vďaka čomu bude jazda pokojnejšia.
Jazdný komfort
Technológie boli navrhnuté tak, aby vám ponúkli nekompromisný komfort a výnimočné pocity za volantom vášho auta DS. Od otvorenia vášho vozidla vďaka ADML Proximity až po zvukový zážitok od FOCAL Electra® HiFi System. Interiér si užijete aj vďaka ventilačnému systému DS Air. Naše technológie vás budú sprevádzať počas každej cesty bez kompromisov vo výkone a dizajne.
Koncepty DS
Koncepty DS, ktoré sa zrodili zo špičkovej technológie a avantgardného dizajnu, sú skutočnými umeleckými dielami s jedinečnou a futuristickou estetikou. Či už je to DS E-TENSE Performance,  DS Aero Sport Lounge alebo DS X E-Tense.. Každý koncept DS je vyjadrením novej vízie automobilu budúcnosti s podpisom DS Automobiles.