PREJSŤ NA OBSAH
Elektrické vozidlá

ELEKTRICKÉ VOZIDLÁ

100 % elektrika bez kompromisov

Pri zachovaní rovnakého vnútorného priestoru vám naša 100 % elektrická verzia DS 3 ponúka potešenie a pohodlie. Vďaka motoru E-TENSE získate dojazd až 400 km (v cykle WLTP). Spojenie výkonu a elegancie.

DS 3 E-TENSE 100% elektrická

Rafinovanosť v 100% elektrickom režime

Čistá a intenzívna jazda nášho elektrického modelu sa vyznačuje okamžitým zrýchlením a upokojujúcim tichom pre bezkonkurenčný užívateľský komfort.

VÝHODY ELEKTRICKÉHO VOZIDLA

Čistá, efektívna jazda

DS 3 E-TENSE vám ponúka nekompromisný výkon:

 

  • Štýl a komfort pre bezprecedentnú radosť z jazdy
  • Bez emisií a bez vibrácií
  • Okamžité zrýchlenia

Jazda bez obmedzení

Prispejte k zlepšeniu kvality ovzdušia v meste a využite určité jazdné pruhy a miesta s obmedzenou premávkou, ktoré sú pre vás povolené. Mesto sa vám takto otvára.

Úspora nákladov na údržbu

Elektrické vozidlá so zjednodušeným motorom vyžadujú len malú údržbu:

 

  • Je potrebné vymeniť menej opotrebiteľných dielov
  • Brzdové kotúče sa opotrebúvajú menej rýchlo
  • Vypúšťanie a výmena filtrov už nie je potrebná

VÝKON & FLEXIBILITA

Jazdné režimy

Za volantom DS 3 E-TENSE máte k dispozícii tri jazdné režimy, ktoré umožňujú väčšie alebo menšie využitie batérie.

 

Režim Eco vám umožňuje zachovať dojazd vášho elektrického vozidla. Niektoré funkcie, ako je teplota v kabíne a recirkulácia vzduchu, sú mierne upravené, čím sa znižujú energetické straty.

 

Športový režim zvyšuje potešenie z jazdy. Po zapnutí poskytuje maximálny výkon a krútiaci moment vašej DS 3 E-TENSE pre vzrušujúci zážitok.

 

Normálny režim upravuje parametre vozidla tak, aby vám poskytoval maximálny komfort na všetkých vašich cestách.

REKUPERÁCIA ENERGIE PRI BRZDENÍ

Vďaka našim skúsenostiam z majstrovstiev Formule E sme vyvinuli niekoľko inovácií vrátane rekuperačného brzdenia. Podobne ako pri brzdení motorom, aj plug-in hybridné vozidlá premieňajú počas spomaľovania kinetickú energiu na elektrickú, čím si dobíjajú batériu. Vďaka rekuperácii pri brzdení môžete v meste zvýšiť dojazd vášho vozidla.

Túto funkciu je možné aktivovať jednoduchým stlačením radiacej páky.

Tepelná predpríprava

Naprogramovanie vyhrievania vašej DS 3 E-TENSE vám umožní maximalizovať životnosť batérie. Túto funkciu je možné nastaviť na palube, prostredníctvom dotykovej obrazovky alebo na diaľku, prostredníctvom vašej aplikácie MyDS. Do elektromobilu potom nastúpite v ideálnej teplote a batéria je navyše predhriata, čím ponúka optimálnu prevádzku.

AIDES & AVANTAGES FISCAUX

Découvrez vos avantages

ECO-SAVINGS WIDGET NOT AVAILABLE

Vypočítajte si dojazd

Upravte nastavenia nižšie, aby ste zistili skutočný dojazd.
NABÍJANIE
Vždy je vhodný čas na dobitie

Existujú rôzne spôsoby, ako dobiť batériu vášho elektromobilu. V závislosti od zvoleného spôsobu nabíjania bude čas nabíjania dlhší alebo kratší.

 

Môžete si zvoliť dobíjanie na svojich obvyklých parkovacích miestach. Napríklad v noci doma alebo cez deň v práci. Pri dlhších cestách si spravte prestávku na rýchlonabíjacej stanici a 80% dojazdu tak získate späť za 30 minút.

Naše riešenia prispôsobené vašim potrebám
DS Automobiles vás podporuje pri výbere a inštalácii nabíjacieho riešenia, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám: od jednoduchej domácej elektrickej zásuvky až po inštaláciu Wall Boxu.

Aplikácia MyDS

INFORMÁCIE O DOJAZDE

Aplikácia MyDS vám umožňuje konzultovať dojazd vášho vozidla v reálnom čase. Počas fáz nabíjania môžete tiež sledovať jeho rýchlosť a trvanie.

NABÍJANIE NA DIAĽKU

Pre ovládanie nabíjania na diaľku použite aplikáciu MyDS. Spustite nabíjanie alebo prepnite na plánované nabíjanie. Táto funkcia umožňuje dobíjanie počas výhodnejších časových úsekov.

KÚRENIE A KLIMATIZÁCIA NA DIAĽKU

Funkcia predriatia/ predchladenia priestoru pre cestujúcich vám umožňuje naprogramovať kúrenie alebo klimatizáciu vo vašom vozidle. Táto funkcia, navrhnutá pre vaše pohodlie, tiež pomáha zachovať dojazd, keď sa vozidlo nabíja.

DS 3 E-TENSE 100% elektrická

Umenie zdokonaľovania