PREJSŤ NA OBSAH

DS pripojená navigácia

GPS NAVIGÁCIA PRIPOJENÁ V REÁLNOM ČASE

Náš pripojený navigačný systém s rozpoznávaním hlasu integruje množstvo služieb vyvinutých spoločnosťou TomTom, ako napríklad premávku v reálnom čase a nebezpečné zóny.

Služby v cene na 3 roky

INFORMÁCIE O PREMÁVKE V REÁLNOM ČASE
TomTom vám v reálnom čase poskytuje všetky dopravné informácie, ktoré potrebujete na optimalizáciu vašej cesty. Vyberie pre vás najrýchlejšiu trasu, aby ste sa vyhli dopravným zápcham, spomaleniam, pracovným zónam a nehodám, si užijete jazdu bez stresu. 
ZÓNY NEBEZPEČENSTVA
Jazdite pokojnejšie vďaka službe „Nebezpečné zóny od TomTom“. Navigačný systém vám prostredníctvom zvukových a vizuálnych upozornení signalizuje oblasti zvýšenej ostražitosti a všetky typy radarov (pevné aj mobilné). Nové nebezpečné alebo radarové zóny sa môžu jednoducho nahlásiť, skontrolovať a zdieľať. Táto služba je dostupná podľa legislatívy krajiny. 
ELEKTRICKÉ NABÍJACIE STANICE
Pre príjemnejšiu jazdu vám táto služba umožňuje v reálnom čase poznať dostupnosť nabíjacích staníc umiestnených okolo vás a kompatibilných s vaším vozidlom. Zobrazujú sa iba informácie z partnerských nabíjacích staníc. 

Váš nový, intuitívnejší systém

Automatická aktualizácia máp

Nechajte sa viesť našim systémom, ktorý vám vypočíta trasu na základe premávky v reálnom čase a tiež zabezpečí aktualizáciu máp a aktualizáciu vašich ciest naživo. Náš algoritmus vás bezpečne dovedie do cieľa.

 

*Platí pre vozidlá s rádiom IVI

Navigácia, ktorá vás pozná

Náš inteligentný a pripojený navigačný systém sa učí a pamätá si vaše cestovateľské návyky, aby vám ponúkol návrhy cieľových miest na základe vašej histórie cestovania. Namiesto opakovaného manuálneho  zadávania cieľových miest navrhuje navigačný systém relevantné cieľové miesta od začiatku cesty. Informuje vás o čase príchodu a dopravnej situácii na trase, po ktorej zvyčajne idete do tohto cieľa.

Osobný hlasový asistent

Náš hlasový asistent reaguje na váš hlas a vykonáva väčšinu vašich požiadaviek. Jednou vetou ovládate funkcie ako navigáciu, telefón či dokonca klimatizáciu. Naša najnovšia verzia, dokonale integrovaná do DS IRIS SYSTEM, bola navrhnutá tak, aby s vaším vozidlom komunikovala ešte prirodzenejšie.

Dostupné na DS 3, DS 4 a DS 7.

Služby šité na mieru

MyDS Aplikácia

Získajte prístup ku všetkým službám zo svojho smartfónu.

Aktualizácia kartografie

Cestné siete sa neustále vyvíjajú, takže aktualizácia máp je na najnovších modeloch bezplatná.