PREJSŤ NA OBSAH

Aplikácia MyDS

Váš osobný priestor všade a stále

PRIPOJTE SA A ZAČNITE

Aplikácia MyDS bola navrhnutá tak, aby vám umožnila pripojiť sa k vášmu autu DS a jeho okoliu. Získajte prístup ku všetkým službám Only You jediným kliknutím a rozšírte si zážitok z jazdy pred, počas a po každej ceste. Všetky modely DS sú kompatibilné s aplikáciou MyDS.

Svet DS vo vašom smartfóne

MyDS Aplikácia

Denná podpora

Pred cestou: uľahčite si život jednoduchým nájdením svojho auta DS.*

Počas cesty: Sledujte svoje cesty a spotrebu. MyDS vás upozorní na ďalší krok údržby.*

Po vašej ceste: podpora pre vaše pohodlie, ktorá vám umožní prejsť z auta DS do cieľovej destinácie.*

Aplikácia MyDS zobrazuje súbor služieb: dojazd, počet najazdených kilometrov, termín údržby po každej jazde, čo vám umožňuje lepšie udržiavať vaše vozidlo DS.

* Z vášho smartfónu s pripojením a navigačnými funkciami.

Užívateľské príručky

Zistite všetko o svojom vozidle DS

 

Získajte priamy prístup k celej dokumentácii vášho vozidla pomocou aplikácie MyDS. Či už ide o fungovanie alebo najlepšiu starostlivosť a údržbu vašej DS, všetko máte na dosah ruky.

Video tutoriály DS

Využite naplno všetko, čo vám Vaše vozidlo DS ponúka.

 

Práve ste si kúpili svoje auto DS a hľadáte pomoc alebo informácie o jeho výbave? Zistite, ako fungujú rôzne technológie vo vašom vozidle pomocou výukových videí. Nájdite všetky informácie, ktoré hľadáte o tomto vozidle a prevádzke zariadenia.

OVLÁDAJTE SVOJE ELEKTRICKÉ VOZIDLO NA DIAĽKU

INFORMÁCIE O DOJAZDE

Zistite stav nabíjania alebo odhadovaný zostávajúci dojazd v reálnom čase. Mrknutím oka si pozrite stav nabíjania a tepelnej predprípravy vášho vozidla.

PROGRAMOVANIE NABÍJANIA

Keď sa vaše vozidlo nabíja, pozrite si rýchlosť a očakávanú dobu nabíjania. Môžete tiež naplánovať čas odloženého nabíjania vzhľadom na časy mimo špičky.

TEPELNÁ PREDPRÍPRAVA

Nastavenie tepelnej predprípravy priestoru pre cestujúcich vám umožňuje naprogramovať kúrenie alebo klimatizáciu vášho auta. Táto funkcia je navrhnutá pre vaše pohodlie a je prístupná z pripojeného alebo odpojeného vozidla.

Návody na diaľkové ovládanie pre elektrické a plug-in hybridné modely


 

Aktivácia diaľkového ovládania

Tento video tutoriál vysvetľuje, ako zaregistrovať a aktivovať diaľkové ovládanie E-TENSE z aplikácie MyDS. Krok za krokom zistíte, ako byť neustále informovaný o stave vášho vozidla E-TENSE.

Používanie diaľkového ovládania

Prostredníctvom tohto videonávodu sa dozviete, ako používať funkcie diaľkového ovládania E-TENSE z aplikácie MyDS. Krok za krokom zistíte, ako si prispôsobiť svoju aplikáciu, aby ste boli nepretržite informovaní o stave vášho vozidla E-TENSE: sledujte stav nabitia vašej batérie, dojazd , plánujte nabíjanie vášho auta alebo jeho tepelnú predprípravu na diaľku, v konkrétnom čase, v deň podľa vášho výberu.

 

Objavte všetky služby MyDS

Prezrite si našu sériu videí s užívateľskými príručkami (video tutoriály), ktoré vám pomôžu naplno využiť výhody vášho vozidla a jeho služieb.

 

ASISTENCIA NA CESTE
Nahláste poruchu a sledujte príchod odťahovacieho vozidla v reálnom čase. Prostredníctvom aplikácie MyDS požiadajte o pomoc, popíšte svoju situáciu, overte svoju polohu a zavolajte pomoc. 
SCAN MY CAR
Získajte prístup k interaktívnej dokumentácii svojho vozidla DS. Prostredníctvom aplikácie MyDS si pozrite dokumentáciu k vozidlu a užívateľskú príručku. Ak chcete získať ďalšie informácie, hľadajte podľa fotografie alebo naskenujte svoje vozidlo DS. 
SEND 2 NAV (zatiaľ nedisponibilné na Slovensku)
Naplánujte si trasu a odošlite ju do svojho navigačného systému DS jediným kliknutím. Prostredníctvom aplikácie MyDS zadajte svoj cieľ a odošlite ho do svojho vozidla. Na zdieľanie trasy môžete použiť aj Google Maps, Apple Map alebo Waze. 

Mobilité

Depuis l'application MyDS, accédez aux services proposés par notre partenaire de mobilité Free2Move pour oublier les contraintes du trajet automobile : Mobility Pass et Free2Move Services.

Služby šité na mieru

ONLY YOU

DS ASISTENCIA – 24 h denne / 7 dní v týždni

DS VALET – prevzatie a odovzdanie vozidla DS pre jeho údržbu

MyDS APP – nepretržité pripojenie k vášmu vozidlu DS

DS OSOBNÝ ASISTENT – osobný poradca k vašim službám

 
ÍSŤ S FUNKCIOU SKENOVANIA EŠTE ĎALEJ

Palubnú dokumentáciu pre vaše vozidlo DS si môžete pozrieť online prostredníctvom smartfónu.

 

1/ Digitálnu dokumentáciu si stiahnete z aplikácie MyDS.

2/ Vďaka fotoaparátu vášho mobilu môžete teraz naskenovať časti vášho vozidlo DS a zobraziť podrobné informácie o položke.

 

Jednoduchá, rýchla a efektívna funkcia skenovania vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete.