PREJSŤ NA OBSAH
Ponuka vozidiel DS

Ponuka vozidiel DS Automobiles

Objavte naše modely

Zažite výnimočné cesty s DS Automobiles vďaka nášmu širokému výberu špičkových vozidiel.

SUV & Crossovery

Svojím dizajnom evokujúcim silu a eleganciu spochybňujú naše SUV zavedené kódy. DS 3 a DS 7, ktoré spájajú pohodlie s najlepšími technológiami, boli navrhnuté tak, aby vám ponúkli výnimočný zmyslový zážitok.

Hatchbacky a sedany

Ponuka cestných a kompaktných hatchbackov a sedanov vás očarí svojou eleganciou a dobrou ovládateľnosťou. Na palube DS 4 a DS 9 si vychutnáte jazdný komfort na dlhé vzdialenosti, ako aj mestské jazdy.  Na výber máte z viacerých úrovní výbavy ako aj z ponuky motorov (spaľovacích alebo elektrických).

Elektrické vozidlá

Elektrické vozidlá zmenia vaše cesty: okamžite dostupný krútiaci moment, účinnosť, úplné ticho na palube: objavte elektromobil podľa DS už dnes.

Plug-in hybridy

Nulové emisie CO2 v 100 % elektrickom režime, znížená spotreba v zmiešanom cykle: objavte výhody plug-in hybridu. Naše efektívne a všestranné plug-in hybridné vozidlá premenia každú cestu na chvíľku potešenia.

VYBERTE SI VOZIDLO PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Pozrite si F.A.Q

Ako si vybrať nové vozidlo ?

Kúpa nového auta predstavuje významnú investíciu a vyžaduje si zohľadnenie niekoľkých kritérií: typ karosérie, počet sedadiel, automatická alebo manuálna prevodovka, motor, frekvencia používania atď. Odporúča sa tiež zvážiť, na čo ho budete používať: napríklad na jazdu v meste alebo na dlhé cesty vo vidieckych oblastiach.

Aký typ vozidla si vybrať ?

Pre starostlivý výber vášho nového vozidla je potrebné poznať rôzne typy áut. DS Automobiles ponúka hatchbacky, sedany, ale aj SUV a crossovery.

 

SUV a crossovery

SUV a crossovery sú podobné z hľadiska dizajnu, vyznačujú sa najmä vysokou svetlou výškou, ktorá umožňuje vysoké sedenie ako terénne vozidlo. Tieto priestranné vozidlá majú veľký vnútorný priestor a ponúkajú všetok komfort rodinného auta. Z ponuky DS si môžete vybrať DS 3 a DS 7.

 

Hatchbacky a sedany

Sedany a hatchbacky sú stredne veľké vozidlá so 4- alebo 5-mi dverami. Ponúkajú výkonné motory, ktoré im umožňujú prekonávať dlhé vzdialenosti bez toho, aby zanedbávali pohodlie vodiča a pasažierov. Z ponuky si môžete vybrať DS 9 alebo DS 4.

Elektrika, plug-in, benzín alebo diesel : akú motorizáciu si vybrať ?

Vozidlá so spaľovacím motorom

Autá s benzínovým alebo naftovým motorom sú stále žiadané aj napriek nárastu elektromobilov. Autá so spaľovacím motorom sú skutočne obľúbené na dlhé vzdialenosti vďaka svojmu dojazdu.

 

Rozhodnite sa pre nový elektromobil

Obstaranie nového elektromobilu môže predstavovať určité obstarávacie náklady. Výhody tohto motora sú však nepopierateľné: úspora nákladov spojených s palivom a údržbou vozidla a ekologickosť, pretože nevznikajú žiadne emisie CO2.

 

Hybridný kompromis?

Hybridné auto kombinuje spaľovací a elektrický motor. Hybridný motor tak môže byť dokonalým porozumením, aby ste mohli využívať výhody každej technológie. 

 

Prečo kúpiť nové vozidlo ?

Spoľahlivosť a pokoj s novým autom

Cena nákupu ojazdeného auta je určite nižšia ako cena nového auta. Kúpa nového auta vám však dáva istý pokoj: záruka výrobcu, predĺžená životnosť, úspora nákladov na údržbu atď.

 

Financovanie vášho nového auta

DS Automobiles vám ponúka niekoľko riešení financovania prispôsobených vašim potrebám. Ak si chcete kúpiť nové auto bez akontácie, možností financovania je viacero, úver alebo leasing.

Choisir une voiture pour les professionnels

Que vous soyez chauffeur de VTC ou taxi, ou bien une entreprise à la recherche d’un véhicule, DS Automobiles propose une gamme de véhicules professionnels haut de gamme selon vos besoins.en version hybride.