PREJSŤ NA OBSAH
Plug-in hybridné vozidlá

PLUG-IN HYBRIDY

Radosť z jazdy pri plug-in hybridoch

S plug-in hybridnými automobilmi DS si vychutnáte pôžitok zo 100 % elektrickej jazdy a zároveň si užijete dlhšie cesty s úplným pokojom. Vozidlo kombinuje elektrický motor, ideálny do mesta, s benzínovým motorom, ktorý je užitočný na prekonávanie väčších vzdialeností podľa vášho želania.

Naše plug-in hybridné modely E-TENSE spájajú to najlepšie z technologického know-how s výnimočným výkonom.

Oceníte výkon a všestrannosť, ktorú ponúka výkon elektromotora v kombinácii so spaľovacím motorom.

Pre ešte väčšie potešenie z elektrického režimu je váš plug-in hybridný automobil vybavený rekuperačným brzdením, technológiou inšpirovanou Formulou E, ktorá vám umožňuje dobíjať batériu počas brzdenia.

DS 7 E-TENSE 4x4
DS 7 E-TENSE 4x4 ponúka výkon až 360 koní, pohon všetkých štyroch kolies a dojazd 65 km v elektrickom režime. Naše plug-in hybridné SUV tak ťaží z obzvlášť citeľného výkonu počas štartovacích fáz.
DS 4 E-TENSE

S plug-in hybridným motorom s výkonom 225 k spája DS 4 E-TENSE nízke emisie a nízku spotrebu: od 30 g CO2/km a 1,4 litra/100 km. V meste teda môžete jazdiť aj v prípade dopravných obmedzení.

Automatickým striedaním 100 % elektrickej a 100 % benzínovej fázy alebo kombináciou oboch energií v prípade potreby sa hybridný režim prispôsobuje všetkým jazdným situáciám pre optimálne využitie elektrickej energie.

DS 9 E-TENSE

DS 9 E-TENSE je k dispozícii v dvoch motoroch (250 k s pohonom 2 kolies a 360 k s pohonom 4 kolies) s emisiami v rozsahu od 26 g do 41 g CO₂/km.

So svojimi dvoma elektromotormi, jedným vpredu a druhým vzadu, dokáže motor E-TENSE 4x4 360 dosiahnuť pozoruhodný výkon až 360 k.