PREJSŤ NA OBSAH
Umenie cestovať
UMENIE CESTOVAŤ NA FRANCÚZSKY SPÔSOB

Každodenná alebo mimoriadna, každá cesta sa premení na výnimočnú s DS Automobiles.

Značka DS sa zrodila v Paríži, hlavnom meste luxusu, kde je elegancia povýšená na úroveň Art of Living.

Naše vozidlá dokonale spájajú remeselnú zručnosť a špičkovú technológiu, odolnosť aj noblesu.

Na palube vašej DS vás osloví rafinovanosť materiálov, prebudí vaše zmysly a zostane ukotvená vo vašich spomienkach.

Takto povyšujeme cestovanie na úroveň umenia cestovať.

 

 

 

KNOW-HOW
Inovácie našich remeselníkov

 

 

 

SVET HAUTE COUTURE
Vynikajúce povrchové úpravy
Z inovácií a inšpirácie našich remeselníkov sa rodia naše sériové vozidlá. Spája sa v nich výnimočná odbornosť, know-how, ušľachtilé materiály a povrchové úpravy Haute Couture. Každý model DS Automobiles má svoj jedinečný štýl a prináša potešenie z jazdy a nevídaný komfort.

 

 

 

PERLOVÉ PREŠÍVANIE 

Perlové prešívanie, inšpirované Haute Couture a zdokonalené našimi remeselníkmi, pridáva vozidlám na elegancii a jemnosti detailov, čo predstavuje skutočnú technickú výzvu. Originálne prešitie kože pripomínajúce tvar perly pochádza z dielne čalúnenia DS DESIGN Studio Paris. Tento elegantný a jemný odkaz na luxusnú módu sa stáva unikátnym znakom značky DS Automobiles.

 

DEKÓRY "CLOUS DE PARIS"
Dizajnéri spoločnosti DS sa nechali inšpirovať dokonalosťou tradičného hodinárstva a použili gilošovanie “CLOUS DE PARIS”. Na základe dlhodobých skúseností odborníkov použili typické spracovanie kovu používané u luxusných hodinek. Reliéfne prvky CLOUS DE PARIS sú z technického i umeleckého hľadiska dokonalá povrchová úprava s miniatúrnymi pyramídami, ktoré sa vzájomne prelínajú.
čALÚNENIE BRACELET
Jedinečné spracovanie sedadiel nazývané BRACELET (prešívanie vo vzore luxusných náramkových hodiniek) elegantne podčiarkuje silné prepojenie spoločnosti DS Automobiles s tradičným francúzskym remeselným spracovaním. Symbolická technika skladania, ktorá zdobí naše sedadlá, pochádza z neúnavnej práce na koži a tvaroch, dizajne a výnimočného know-how. Jediný kus kože, strihaný, čalúnený a poskladaný našimi majstrami, aby sme získali jedinečný kúsok. Pôvodne bol určený len pre naše koncepty, teraz sa podpisuje do každého interiéru DS Automobiles.

 

 

 

INŠPIRÁCIE
Stretnutie s remeselníkmi, ktorí tvoria naše know-how

 

 

 

Dôraz na detail

Ponorte sa do zákulisia vynikajúceho know-how spoločnosti DS Automobiles vytvoreného výnimočnými tradičnými remeselníkmi.

 

 

PESTOVAŤ EXCELENTNOSŤ

Naše koncepty sú pre naše tímy príležitosťou na testovanie nových materiálov a technológií, nadväzovanie partnerstiev s uznávanými remeselníkmi a zdokonaľovanie každého z ich počinov na vynájdenie inovatívnych a prémiových zážitkov z jazdy.

Nahliadnutie do budúcnosti

Pri formovaní týchto konceptov čerpajú naši inžinieri a remeselníci inšpiráciu zo sveta parížskeho luxusu a predstavujú si technológie zajtrajška, pričom nikdy nezabudnú na to krásne, zmyslové a výnimočné. Náš najnovší výtvor, koncept DS AERO SPORT LOUNGE, otvára cestu do budúcnosti DS Automobiles, kde sa auto stáva vlastným priestorom, inteligentným, konfigurovateľným, pripojeným a rafinovaným.
 
DOKONALOSŤ PREVEDENIA
Naši remeselníci, dizajnéri, experti a inžinieri pracujú na každom detaile, každej povrchovej úprave a vytvárajú tak objekt spájajúci rafinovanosť a výkon. Niektoré ozdoby, vyrobené úplne ručne, sa stali symbolickými podpismi našej značky a ponoria vás do nášho s jedinečným komfortom.
TECHNOLÓGIE
Cestovanie zajtrajška
S dvomi víťazstvami vo svetovom šampionáte Formuly E presadila spoločnosť DS Automobiles svoju elektrickú technológiu E-TENSE na najvyššie pódiové umiestnenia. Ambiciózne tímy pokračujú v inováciách s cieľom prispôsobiť línie a tvary a ponúknuť ešte väčšiu efektivitu a výkon. Naše elektrické modely, zrodené z výkonu, vám otvárajú nové obzory, aby ste znovu objavili pôžitok z jazdy vo veľkom štýle.
Z trate na cestu

DS Automobiles, prvý prémiový výrobca zapojený do Formuly E od roku 2015, čerpá inšpiráciu z pretekárskych technológií, aby vytvoril svoje výnimočné modely. Poháňaná odvahou a túžbou postaviť automobil zajtrajška, značka úspešne preniesla zručnosti medzi Formulou E a novými modelmi, aby ponúkla to najlepšie na cestách.

 

To, čo sa tímy naučia na okruhoch po celom svete, napĺňa prácu tých, ktorí pracujú na vývoji súčasných a budúcich elektrifikovaných vozidiel.

VEDIEŤ VIAC...

Jedinečné služby

Jedinečné služby s programom na mieru inšpirovaným vami a vytvoreným pre vás.

Umenie žiť

Každá cesta s DS Automobiles vás pozýva na nové dobrodružstvo.
 
JEDINEČNÉ SLUŽBY
Svet DS je vám k dispozícii
Inšpirovaný vami a vytvorený pre vás, Only You je program šitý na mieru, ktorý ponúka služby prispôsobené každej z vašich potrieb. DS Automobiles Vás podporuje za každých okolností vo vašej mobilite a ponúka vám jedinečné zážitky. Náš exkluzívny program vám otvára svoje brány a víta vás v našom svete DS.
SKÚSENOSTI
Only You
SLUŽBY
Only You 
SLOBODA
Rent a DS
LIBERTÉ
Rent a DS
POKOJNÁ CESTA
MyDS
POKOJNÁ CESTA
MyDS
Cestovateľské zážitky DS
Prežite jedinečný zážitok
DS Automobiles vás pozýva vylepšiť svoje dobrodružstvá prostredníctvom exkluzívnych gastronomických a kultúrnych zážitkov cez novú cestovateľskú platformu DS Travel Experiences.
ELEKTRIKÁCIA, KTORÁ VÁM SLÚŽI
Od cesty k slobode

DS Automobiles otvára dvere jedinečnému komfortu, výkonu a kultivovanosti vďaka technológii E-TENSE. Nový spôsob užívania si cesty.

Vďaka výbornému dojazdu a rozsiahlej sieti dostupných nabíjacích staníc premeníte každú cestu s našimi elektrickými vozidlami na zážitok.

Naše služby pripojenej mobility
Pretože čas je to najcennejšie, čo máme, spoločnosť DS Automobiles robí všetko pre to, aby vám ponúkla možnosť lepšie oceniť každý okamih za volantom vášho elektrického alebo hybridného vozidla.
FREE2MOVE ESOLUTIONS SERVICES
Installation à domicile
Du conseil jusqu'à l'installation de votre DS ePro WALLBOX, la solution idéale pour recharger rapidement à domicile.
Planification de vos trajets
Avec Free2move eSolutions Charging, optimisez vos parcours en fonction de la capacité d’autonomie de votre véhicule E-TENSE et la disponibilité de charges publiques sur votre trajet.
RECHARGE PUBLIQUE
Circulez en toute sérénité en bénéficiant d'un réseau de plus de 67 000 bornes de recharge en France et près de 330 000 bornes en Europe.
APLIKÁCIA MYDS

Informácie o dojazde

Pomocou smartfónovej aplikácie MyDS zistite stav nabíjania alebo odhadovaný zostávajúci dojazd v reálnom čase. Keď je vaše vozidlo zapojené do elektrickej siete, uvádza sa aj rýchlosť a predpokladaná dĺžka nabíjania.
APLIKÁCIA MYDS

Nabíjanie na diaľku

S aplikáciou MyDS spustite nabíjanie na diaľku alebo prepnite na plánované nabíjanie. Táto funkcia umožňuje dobíjanie počas výhodnejších časových úsekov.
APLIKÁCIA MYDS

Ovládanie kúrenia a klimatizácie na diaľku

Funkcia predchladenia/predhriatia priestoru pre cestujúcich vám umožňuje naprogramovať kúrenie alebo klimatizáciu vášho auta. Táto funkcia, navrhnutá pre vaše pohodlie, tiež pomáha zachovať dojazd vašej batérie, keď sa vozidlo nabíja.
DS Mobility Pass, la mobilité sans entrave
Bénéficiez de tarifs préférentiels sur la location d'une voiture DS thermique ou hybride rechargeable dans le réseau Free2move Rent.
Une mobilité à chaque instant
Louez le véhicule DS thermique ou hybride rechargeable de votre choix et facilitez vos longs déplacements occasionnels.
Des conditions préférentielles
Grâce à DS Mobility Pass, bénéficiez de conditions préférentielles sur le prix de location de votre véhicule DS thermique ou hybride rechargeable.
Une simplicité d'utilisation
Louez votre véhicule directement et simplement depuis votre application MyDS au travers de Free2move Rent.

VEDIEŤ VIAC...

Know-how

DS Automobiles sa obklopuje vášnivými remeselníkmi, ktorí garantujú jedinečné francúzske know-how.

Umenie žiť

Každá cesta s DS Automobiles vás pozýva na nové dobrodružstvo.
UMENIE ŽIŤ NA FRANCÚZSKY SPÔSOB

Zažite cestovanie na francúzsky spôsob s DS Automobiles a ponorte sa do sveta rafinovanosti a elegancie. Každá cesta s DS Automobiles vás pozýva na nové dobrodružstvo.

Vychutnajte si pocit luxusu, ktorý obohatí vaše cesty o kultúrne a rafinované zážitky.

Ochutnajte kuchyňu skvelých šéfkuchárov, navštívte najväčšie múzeá alebo sa stretnite s vynikajúcimi remeselníkmi.
INÝ POHĽAD
Na zabezpečenie jedinečného zážitku v predajniach alebo na palube svojich áut sa spoločnosť DS Automobiles obklopuje prísne vybranými partnermi, ktorí inšpirujú dizajnérov a remeselníkov k navrhovaniu inovatívnych technológií alebo pozornosti k detailom.
DS x PARIS FASHION WEEK®
DS x PARIS FASHION WEEK®
CARNETS DE VOYAGES

Explorez les frontières du raffinement,

l'esprit d'avant-garde dans toute son audace,

l'Art de Vivre à la française dans ce qu'il a de plus précieux et le voyage dans toute sa richesse.

VEDIEŤ VIAC...

Know-how

DS Automobiles sa obklopuje vášnivými remeselníkmi, ktorí garantujú jedinečné francúzske know-how.

Jedinečné služby 

Jedinečné služby s programom na mieru inšpirovaným vami a vytvoreným pre vás.