PREJSŤ NA OBSAH
DS 3

DS 3

Umenie zdokonaľovania

VÝKON 136 k

NÍZKE EMISIE CO2

do 112g CO2/Km

V MESTE, + 50 % ČASU

V ELEKTRIKE(i) Dĺžka elektrickej jazdy závisí od stavu nabitia batérie, štýlu jazdy a klimatických podmienok

SPOTREBA PALIVA :

- 20 % SPOTREBA

až 40 % v meste(i) V priemere v porovnaní s benzínovým motorom. Spotreba paliva závisí od stavu nabitia batérie, štýlu jazdy a klimatických podmienok.

NABÍJANIE

rekuperáciou pri brzdení

BEZ INŠTALÁCIE

VÝKON 136 k

NÍZKE EMISIE CO2

do 112g CO2/Km


V MESTE, + 50 % ČASU

V ELEKTRIKE(i) Dĺžka elektrickej jazdy závisí od stavu nabitia batérie, štýlu jazdy a klimatických podmienok


SPOTREBA PALIVA :

- 20 % SPOTREBA

až 40 % v meste(i) V priemere v porovnaní s benzínovým motorom. Spotreba paliva závisí od stavu nabitia batérie, štýlu jazdy a klimatických podmienok.


NABÍJANIE

rekuperáciou pri brzdení

BEZ INŠTALÁCIE

156 k

VÝKON

(115 kW)

Až 402 km v zmiešanom cykle (WLTP¹)

30min

DOBÍJANIE

dobitie na 80 % (na rýchlonabíjacej stanici)

156 k

VÝKON

(115 kW)

Až 402 km v zmiešanom cykle (WLTP¹)

Až 575 km v mestskom cykle (WLTP¹)

 

30min

DOBÍJANIE

dobitie na 80 % (na rýchlonabíjacej stanici)

VÝKON

Od 100 do 130k

ROZMERY

Dĺžka : 4,12 m

Šírka : 1,79 m

Výška : 1,53 m

SPOTREBA / EMISIE (WLTP CYKLUS MIX)

Spotreba: 5-6 L / 100 km

Emisie: 133-135 g CO₂ / km 

VÝKON

Od 100 do 130 k

ROZMERY

Dĺžka : 4,12 m

Šírka : 1,79 m

Výška : 1,53 m

SPOTREBA/ EMISIE (WLTP MIX CYKLUS)

Spotreba: 5-6 L / 100 km

Emisie: 133-135 g CO₂ / km 

ELEGANTNÉ & KOMPAKTNÉ MESTSKÉ VOZIDLO
Súčasný dizajn

Technologicky vyspelá a kompaktná DS 3 vnáša do cestovania eleganciu aj osobitosť. K dispozícii je v benzínovej, naftovej aj v 100% elektrickej verzii, jednoduchosť jej obsluhy vás doslova očarí.

 

Zväčšená MRIEŽKA A PRENIKAVÝ POHĽAD
Nové DS Wings sú elegantným spojením medzi technologickými svetlometmi DS MATRIX LED VISION a mriežkou chladiča. Sú zvýraznené chrómom alebo lakované čiernou farbou, a dodávajú tak DS 3 prenikavý pohľad.
ZASÚVACIE KĽUČKY DVERÍ
DS 3 je vybavená chrómovými kľučkami dverí, ktoré elegantne kopírujú jej siluetu a pri otvorení sa vysunú.
PREPRACOVANÁ ZADNÁ ČASŤ
Čierna lakovaná lišta jemne zvýrazňuje zadné svetlá a spojler. Je zdobená podpisom DS Automobiles z leštenej nehrdzavejúcej ocele a decentne tak dotvára zadnú časť vozidla.

Dostupné motorizácie

DS 3 je v ponuke vo viacerých motorizáciách: Dieselová Blue HDI 130, benzínová PureTech 100 a 130 a 2 elektrifikované verzie, Hybrid 136 a E-TENSE 100 % elektrická verzia.

DS 3 HYBRID

SLOBODA SAMONABÍJACEJ ELEKTRICKEJ JAZDY

DS 3 HYBRID, vybavený benzínovým motorom spojeným so samonabíjacím elektromotorom s 48V Li-Ion batériou, ponúka komfortnú jazdu bez nutnosti inštalácie Wall-boxu, úsporu paliva a CO2, až 20% zníženie priemernej spotreby, dokonca až 40% v meste v porovnaní s benzínovým motorom(i) Úspora paliva, ktorá sa môže líšiť v závislosti od stavu nabitia batérie, štýlu jazdy a klimatických podmienok, rozdiel vypočítaný v porovnaní s motorom PureTech130 Automat.

Tieto benzínové a elektrické motory spolupracujú na optimalizácii spotreby energie :

  • počas silných zrýchlení, aby sa vytvoril efekt zosilnenia,
  • počas spomaľovania na regeneráciu dobitia batérie,
  • pri nízkej rýchlosti a na krátke vzdialenosti sa DS 3 HYBRID prepne na elektrickú jazdu, nulové emisie CO2, na viac ako 50 % času vašej jazdy v meste(i) Doba jazdy na elektrinu sa môže líšiť v závislosti od stavu nabitia batérie, jazdy štýl a poveternostné podmienky.

 

DS 3 E-TENSE

100% VYSOKO VÝKONNÁ ELEKTRICKÁ TECHNOLÓGIA

DS 3 E-TENSE, zrodená z novej platformy a vyrobená z inovatívnych materiálov, získava na dojazde – až 404 km v zmiešanom cykle WLTP(1) vďaka výhodám :

  • inovatívne technológie, ako je rekuperácia brzdením alebo funkcia E-SAVE vyvinutá tímami DS Performance, 
  • veľmi kompaktná 54 kWh batéria a výkon 115 kW (156 koní) pre krútiaci moment 260 Nm.

DS 3 E-TENSE sa nabije na 80 % svojej batérie len za 30 minút.

Dostupné motorizácie

DS 3 je v ponuke vo viacerých motorizáciách:

 

Dieselová Blue HDI 130, benzínová PureTech 100 a 130 a tiež 100 % elektrická verzia.

Vysoko výkonné technológie
DS 3, zrodená z novej platformy a vyrobená z inovatívnych materiálov, vo svojej 100% elektrickej verzii získava na dojazde – až 402 km v zmiešanom cykle a až 575 km v mestskom cykle a stáva sa jedným z najľahších kompaktných SUV vo svojej triede. Počas vašich ciest sa dobije len za 30 minút na 80 % svojej batérie.

Vnútorný dizajn

Know-how a zmysel pre detail

Starostlivo prepracovaný interiér DS 3 kombinuje špičkové materiály, technologickú eleganciu a zmysel pre detail, aby vás ponoril do pohodlnej a útulnej atmosféry.
ČALÚNENIE "BRACELET"
Dizajnéri vybavili interiér DS 3 veľmi kvalitnou pravou kožou Nappa. Exkluzívny spôsob spracovania čalúnenia sedadiel zvaný príznačne BRACELET poukazuje na všadeprítomné prepojenie DS Automobiles s dokonalosťou klasických remesiel. 
DEKÓR "CLOUS DE PARIS"
Dizajnéri spoločnosti DS sa pri navrhovaní ovládacích prvkov DS 3 nechali inšpirovať dokonalosťou tradičného hodinárstva a použili gilošovanie “CLOUS DE PARIS”. Táto exkluzívna povrchová úprava spočíva v miniatúrnych pyramídach, ktoré na seba plynule nadväzujú.
 
PERLOVÉ PREŠÍVANIE
Perlové prešívanie použité pri DS 3 pochádza z dielne najlepších čalúnnikov DS, ktorí sa inšpirovali klasickou výšivkou. Jedná sa o zvláštny spôsob prešívania kože, kde švy vyzerajú ako šnúra perál. Tento detail sa stáva charakteristickým znakom vozidiel DS. 
Prémiové materiály
Veľmi kvalitné materiály, neoceniteľné skúsenosti francúzskych tradičných remesiel a harmonické línie oživujú interiér, ktorý je vybavený exkluzívnym čalúnením.
VŠADEPRÍTOMNÁ KONEKTIVITA

Hands-free prístup do vozidla vám uľahčí nastupovanie a vy môžete začať obdivovať nádherný interiér DS 3. Multifunkčný volant potiahnutý pravou kožou Mistral je vybavený radom ovládačov, okrem iného asistenčných systémov riadenia či manuálneho radenia.

Centrálny 10,3″ displej s HD rozlíšením a lesklým čiernym lemovaním, digitálny prístrojový panel s elegantnou grafikou prepojený s farebným head-up displejom aj ergonomicky umiestnené ovládače sú včlenené do palubnej dosky tak, že máte dokonalý prehľad o informáciách dôležitých pre jazdu. 

DS 3 PERFORMANCE LINE
Výraznejší vzhľad
DS 3, ktorá je k dispozícii vo verzii PERFORMANCE LINE, má ešte výraznejší vzhľad a exkluzívne povrchové úpravy. Má prenikavý pohľad a hneď vás očarí.
TECHNOLÓGIE
Objavte asistenčné systémy vozidla DS 3
DS MATRIX LED VISION
DS MATRIX LED VISION tvoria 3 LED moduly, ktoré plnia funkciu stretávacích svetiel, a jeden modul Matrix Beam pre diaľkové svetlomety, ktorý je navyše rozdelený na 15 rovnakých samostatných segmentov. Tie sa rozsvecujú a zhasínajú postupne podľa situácie v okolí vozidla, ktorú monitoruje kamera v hornej časti čelného skla. Vodič tak môže jazdiť s trvale zapnutými diaľkovými svetlami bez toho, aby pri tom oslňoval ostatných: napríklad, keď sa zozadu blíži k vozidlu alebo míňa protiidúce vozidlo, časť svetelného lúča osvetľujúca toto vozidlo sa automaticky vypne a sleduje jeho pohyb, aby ho neoslňoval.
DS IRIS SYSTÉM
SYSTÉM DS IRIS je nový informačný systém DS, ktorý je plne intuitívny, ergonomický a prispôsobiteľný. Zahŕňa službu virtuálneho osobného asistenta, ktorý dokáže rozpoznať, čo mu oznamujete – vždy urobí to, čo požadujete a spôsobom, ktorý preferujete.
DS DRIVE ASSIST
DS DRIVE ASSIST umožňuje poloautonómne riadenie, pričom vodič má kedykoľvek možnosť znova prevziať kontrolu nad vozidlom. Ide o ďalší krok k autonómnemu riadeniu. Vozidlo automaticky udržuje požadovanú navolenú rýchlosť a prispôsobuje ju tak, aby bol zachovaný bezpečný odstup od vozidla idúceho pred ním. Navyše udržuje polohu DS 3 vo zvolenom pruhu presne tam, kde ho vodič chce mať. Vozidlo automaticky ovláda rýchlosť a smer jazdy tak, aby ste za volantom boli vždy v bezpečí.

DODATOČNÉ TECHNOLÓGIE

Bezkľúčový prístup ADML
Vďaka bezkľúčovému prístupu s proximity senzorom sa DS 3 automaticky odomkne, keď sa k nej priblížite na vzdialenosť 2 metrov. Kľučky dverí, dovtedy decentne skryté v karosérii a elegantne kopírujúce jej tvar, sa vysunú. Pomocou tlačidla Štart/Stop vozidlo pohodlne naštartujete. Pri opúšťaní vozidla je princíp rovnaký: pri vzdialení sa od vozidla sa jeho kľučky zasunú a vozidlo sa automaticky zamkne.
 
Farebný head up displej
Rozšírený farebný head-up displej v DS 3 sprostredkuje nádherný vizuálny zážitok podobný rozšírenej realite. Digitálne dáta sa premietajú na priehľadnú lamelu umiestnenú v zornom poli vodiča, takže nie je potrebné odvracať pozornosť od cesty.
 
PARKOVACIA KAMERA S VISION 360

DS 3 využíva najnovšiu generáciu parkovacích kamier umiestnených vpredu a vzadu, ktoré umožňujú optimálny prenos obrazu na 10,3″ dotykový displej.

Pri manévrovaní v nízkych rýchlostiach zobrazuje systém Vision 360 pohľad na vozidlo a jeho okolie zhora: pohľad sa aktualizuje s pohybom vozidla.

 
E-TENSE 100 % ELEKTRICKÝ
Naše dvojnásobné majstrovské tituly vo Formule E nám umožnili rozvíjať odborné znalosti a know-how našich inžinierov v oblasti elektrickej energie, čo viedlo k vývoju novej generácie mimoriadne účinných motorov. Optimalizovaná aerodynamika a tepelná regulácia novej batérie vozidla DS 3 posilňujú výkon jeho motora E-TENSE.
Vypočítajte si dojazd vozidla
Upravte nastavenia nižšie, aby ste zistili skutočný dojazd.
Dĺžka nabíjania
Vypočítajte si dĺžku nabíjania v závislosti od parametrov nižšie
Nabite si svoju DS 3
Kdekoľvek ste
Kliknutím nižšie objavíte dostupné a kompatibilné nabíjacie stanice s vaším modelom.
Aplikácia MYDS
DS IRIS SYSTEM

DS IRIS SYSTEM 

Navigačno-informačný systém DS IRIS sprostredkuje nadštandardné zážitky z jazdy. Zahŕňa online navigáciu a nový intuitívny a plne konfigurovateľný systém DS IRIS, ktorý zaistí prístup k funkciám vozidla pomocou skratiek na veľkom 10,3″ centrálnom displeji. Vďaka hlasovému ovládaniu plní všetky vaše požiadavky a spríjemňuje cestovanie.

SLUŽBY ŠITÉ NA MIERU
ONLY YOU
Objavte naše služby šité na mieru.
Servisné kontrakty
Istota na cestách a záruka starostlivosti o vaše vozidlo.