PREJSŤ NA OBSAH
DS 4

DS 4

Presadnite do vyššej triedy

225 k

VÝKON

(180 k spaľovací motor + 110 k elektromotor, tzn. 165 kW)

55 km

DOJAZD NA ELEKTRIKE (WLTP¹)

(v kombinovanom cykle a 55 km v mestskom cykle)

1h40

DOBITIE na 100%

(na verejnej nabíjacej stanici - 7,4kW / 32 A)

VÝKON

Od 130 do 225 k

ROZMERY

Dĺžka : 4,40 m

Šírka : 1,87 m

Výška : 1,49 m

SPOTREBA / EMISIE (WLTP MIX CYKLUS)

Spotreba: 1,4-5,7 L / 100 km

Emisie: 29-136 g CO₂ / km

VÝKON

Od 130 do 225 k


ROZMERY

Dĺžka : 4,40 m

Šírka : 1,87 m

Výška : 1,49 m


SPOTREBA / EMISIE (WLTP MIX CYKLUS)

Spotreba: 1,4-5,7 L / 100 km

Emisie: 29-136 g CO₂ / km

Elegancia & dynamika
Rafinovaný a príťažlivý štýl

Model DS 4 vyniká svojimi výnimočnými proporciami a pozoruhodným vzhľadom, ktorý mu umožnil získať cenu za najkrajšie auto roka 2022 udelenú porotou 37. ročníka Medzinárodného automobilového festivalu v Paríži.

 

 

PRENIKAVÝ POHĽAD
Hypnotické projektory DS MATRIX LED VISION v kombinácii s dennými svetlami tvoria sadu 150 LED diód a dodávajú jej výrazný a prenikavý vzhľad.
MAJESTÁTNE KOLESÁ
Každý model diskov z ľahkých zliatin vytvorený DS 4 je úplne iný. S veľkosťou až do 20’’ zdôrazňujú dizajn a eleganciu vozidla.
ODVÁŽNE LÍNIE
Aerodynamické línie DS 4 prispievajú k zníženiu spotreby. Dojem plynulosti umocňujú zapustené kľučky dverí, ktoré dokonale ladia s líniami DS 4.

MOTORISATIONS HYBRIDES

DS 4 se décline en deux versions de moteur hybride :
Čistá elegancia nášho know-how
Čistá elegancia nášho know-how

Vnútorný štýl

DS 4 podporuje pocit mimoriadnej čistoty pomocou obrazoviek zabudovaných do palubnej dosky, ovládača E-TOGGLE, štylizovaných elektrických okien a neviditeľných centrálnych výduchov DS AIR. Na základe svojho know-how si naše tímy na vylepšenie interiéru vybrali aj nové materiály, ako je kovaný karbón, hnedý popol a koža, v dizajnovom čalúnení v štýle remienka hodiniek, ktorý je ikonickým podpisom značky.
 
INTERIÉR CRIOLLO BROWN
Vychutnajte si kvalitu v našom najvýznamnejšom interiéri Criollo Brown Opéra. S logom DS na opierkach sú naše kožené Nappa sedadlá v ikonickom čalúnení v štýle remienkových hodiniek odvetrávané, masážne a vyhrievané, čo zaručuje pohodlné cestovanie po celý rok. Elektrické a vyhrievané sedadlá s možnosťami nastavenia sú dostupné pre všetky typy interiéru.
 
VYSOKÁ KULTIVOVANOSŤ
Vychutnajte si širokú škálu sofistikovaných materiálov zahaľujúcich interiér DS 4: tkanina Tungsten, brúsená koža Alcantara® alebo koža Nappa sú zdobené prémiovými povrchovými úpravami, ako je perlové prešívanie, embosovanie Clous de Paris alebo materiály jaseň a kovaný karbón. Prispôsobiť si môžete aj interiérové osvetlenie a vytvoriť si tak príjemnú atmosféru, ktorá vám vyhovuje.
 
KOŽOU POTIAHNUTÝ VYHRIEVANÝ VOLANT
Exkluzívnym prvkom je volant potiahnutý kožou, ktorý môže byť vyhrievaný pre najvyšší komfort jazdy.
 
ERGONOMICKOSŤ A RAFINOVANOSŤ
VERZIE
Objavte verzie DS 4
DS 4

Silná identita s charizmatickým a elegantným štýlom.

 • Samostmavovacie (elektrochromatické) spätné zrkadlo (vo vnútri)
 • Poly-ambient LED osvetlenie predných dverí (8 voliteľných farieb osvetlenia)
 • Zliatinové disky kolies 19'' FIRENZE
 • Uvítacie osvetlenie pri otvorení vozidla, full LED ambientné osvetlenie interiéru
DS 4 PERFORMANCE LINE
Dynamický a rafinovaný štýl.
 • Lesklá čierna povrchová úprava
 • Odznaky Performance Line vpredu a vzadu
 • Exkluzívne 19'' disky MINNEAPOLIS
 • Exkluzívny interiér zložený z ušľachtilých materiálov Alcantara® a tkanej látky
 • Detaily výšivky Interior Performance Line
 • Karmínové a zlaté prešívanie
 • Volant s kovanou uhlíkovou vložkou
 • Gilošovaný vzor Clou de Paris
DS 4
Silná identita s charizmatickým a elegantným štýlom
 • Samostmavovacie (elektrochromatické) spätné zrkadlo (vo vnútri)
 • Poly-ambient LED osvetlenie predných dverí (8 voliteľných farieb osvetlenia)
 • Zliatinové disky kolies 19'' FIRENZE
 • Uvítacie osvetlenie pri otvorení vozidla, full LED ambientné osvetlenie interiéru
DS 4 PERFORMANCE LINE
Dynamický a rafinovaný štýl.
 • Lesklá čierna povrchová úprava
 • Odznaky Performance Line vpredu a vzadu
 • Exkluzívne 19'' disky MINNEAPOLIS
 • Exkluzívny interiér zložený z ušľachtilých materiálov Alcantara® a tkanej látky
 • Detaily výšivky Interior Performance Line
 • Karmínové a zlaté prešívanie
 • Volant s kovanou uhlíkovou vložkou
 • Gilošovaný vzor Clou de Paris
VERSIONS
Découvrez les différents typages de DS 4


Technológie
Užite si vzrušujúcu pohlcujúcu jazdu
DS 4 uvádza do života exkluzívnu zmes najnovšej technológie a rozšírenej reality. Vyššia účinnosť, extra konektivita a viac inovácií prispievajú k lepšiemu zážitku z jazdy a vašej bezpečnosti.
DS EXTENDED HEAD UP DISPLEJ
Rozšírený Head Up Displej predstavuje pohlcujúci vizuálny zážitok prirovnaný k rozšírenej realite. Digitálne informácie, ktoré sa premietajú cez čelné sklo na 21” uhlopriečku 4 metre dopredu, sa zdajú byť na ceste, takže z nej nikdy nemusíte spustiť oči.
DS IRIS SYSTEM
DS IRIS SYSTEM je naše nové intuitívne, ergonomické informačné rozhranie s dotykovým ovládaním. Stáva sa akýmsi osobným asistentom, ktorý rozumie tomu, čo hovoríte a splní vaše požiadavky tak, ako chcete. 
DS SMART TOUCH
Aktivujte jednu zo svojich 6 obľúbených rýchlych príkazových skratiek (cieľ navigácie, kontakty, rádio, konfigurácia klimatizácie…) jediným gestom bez toho, aby ste prestali sledovať cestu – vďaka DS SMART TOUCH. Táto dotyková obrazovka, ktorá je pohodlne umiestnená v dosahu, rozoznáva vaše príkazové gestá, ako je približovanie, vzďaľovanie a písanie.
DS DRIVE ASSIST 2.0

DS DRIVE ASSIST 2.0 obohacuje zážitok z autonómnej jazdy integráciou poloautomatickej zmeny jazdného pruhu, prispôsobovaním rýchlosti v zákrutách a podľa doporučenej rýchlosti.

 

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST je navrhnutý tak, aby vám pomohol a zároveň vám umožnil kedykoľvek znovu získať kontrolu nad vozidlom. DS DRIVE ASSIST reguluje rýchlosť a vzdialenosť vo vzťahu k vozidlu pred vami a presne udržiava polohu DS 4 v jazdnom pruhu. Systém inteligentne riadi rýchlosť a trajektóriu vozidla a zaručuje vám bezpečnosť a kľud za volantom.

 

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
S pomocou kamery umiestnenej v hornej časti čelného skla, štyroch snímačov polohy a troch akcelerometrov pôsobí DS ACTIVE SCAN SUSPENSION pôsobí v reálnom čase nezávisle na každé z kolies, aby bolo pruženie pevnejšie alebo mäkšie v závislosti od stavu vozovky.
DS NIGHT VISION
Infračervená kamera umiestnená v mriežke DS 4 zaznamená chodcov a zvieratá až do 200 metrov a zobrazí ich na digitálnom prístrojovom paneli, aby ste videli hroziace nebezpečenstvo a vedeli bezpečne reagovať. Skutočný krok vpred v oblasti bezpečnosti, ktorý zaručuje uvoľnenejšiu jazdu aj uprostred noci.
DODATOČNÉ TECHNOLÓGIE
DS MATRIX LED VISION
Nová generácia projektorových svetlometov DS MATRIX LED VISION má subtílny a moderný vzhľad a poskytuje DS 4 technológie Matrix Beam a Dynamic Bending Light. Svetelný lúč presne sníma vaše okolie a prispôsobuje sa mu pomocou piatich prednastavených režimov (mesto, vidiek, diaľnica, zlé počasie a hmla), takže diaľkové svetlomety môžete používať za každých podmienok bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky.
 
DETEKCIA A UPOZORNENIE NA PREMÁVKU VZADU
Tento systém, ktorý je obzvlášť bezpečný, rozpozná počas jazdy vozidlá nachádzajúce sa vo vašich bočných mŕtvych uhloch bez ohľadu na ich rýchlosť. S dosahom až 75 metrov vás varuje v prípade nebezpečenstva vďaka blikajúcej LED dióde na spätnom zrkadle na príslušnej strane. Pri cúvaní vás upozornia na pohyblivé prekážky, ktoré sa blížia k vašim zadným mŕtvym uhlom v okruhu až 40 m. 
 Bezkľúčový prístup a štartovanie s Proximity senzorom
DS 4 sa automaticky odomkne, keď sa priblížite v okruhu do 2 metrov a predtým neviditeľné kľučky dverí sa vysunú. Potom jednoducho naštartujte auto pomocou príkazu Štart/Stop. Pri vzďaľovaní je princíp rovnaký: kľučky sa stiahnu a vozidlo sa automaticky uzamkne.
 
AUTOMATICKÉ NÚDZOVÉ BRZDENIE

Tento systém detekuje vo dne aj v noci prekážky, ako sú vozidlá (pohybujúce sa v rovnakom smere premávky alebo zastavené), chodcov, cyklistov a motocyklov vo vašom jazdnom pruhu. V prípade hroziaceho nebezpečenstva je vodič upozornený vizuálnym a zvukovým signálom; ak ten stále nereaguje, spustí sa automatické brzdenie.

 

 
ROZOZNÁVANIE DOPRAVNÝCH ZNAČIEK
Vychutnajte si optimálny komfort jazdy vďaka technológii rozpoznávania rýchlosti a dopravných značiek. Tento systém číta trvalé a dočasné značky umiestnené na ceste a potom ich odošle do vášho telefónu, čím vás v reálnom čase upozorní na možné prekročenie rýchlosti. Môžete tiež upraviť nastavenú hodnotu tempomatu/obmedzovača, aby ste prispôsobili rýchlosť rozpoznanému obmedzeniu.
 
AKTÍVNE UPOZORNENIE NA NEDOBROVOĽNÉ PREKROČENIE JAZDNÉHO PRUHU
Systém udržiavania v jazdnom pruhu identifikuje prekročenie bielej čiary a automaticky vás zaradí späť do jazdného pruhu. Túto možnosť kedykoľvek deaktivujte pevným podržaním volantu alebo použitím tlačidla preferovaných jazdných funkcií.
 
E-TENSE
Technológie inšpirované Formulou E
DS 4 ťaží z inovatívnych technológií, ako je rekuperácia energie pri brzdení alebo funkcia E-SAVE vyvinutá tímami DS Performance.
E-TENSE
Výhody plug-in hybridu

Ticho a jazdný komfort

Za volantom našich plug-in hybridných vozidiel si vychutnajte tichú a plynulú jazdu. Pri prepnutí do elektrického režimu sa za čelným sklom rozsvieti azúrová LED dióda, ktorá signalizuje jeho aktiváciu.

Služby vyhradené pre E-TENSE

Využite výhody služieb DS Automobiles priamo z vášho smartfónu alebo vášho vozidla, aby ste si uľahčili každodenný život: lokalizujte nabíjacie stanice a plánujte si dobíjanie alebo inštaláciu nabíjacej stanice doma.

Emisie

S plug-in hybridným motorom s výkonom 225 k spája DS 4 E-TENSE nízke emisie a nízku spotrebu: od 30 g/km CO₂ a 1,4 l/100 km. V meste teda môžete jazdiť aj v prípade dopravných obmedzení.
Dojazd
Prejdite na nulové emisie
Dojazd vášho plug-in hybridného vozidla môžu ovplyvniť rôzne faktory, ako sú poveternostné podmienky, vaša rýchlosť alebo váš štýl jazdy.

Rýchlosť

Rýchlosť je jedným z parametrov, ktorý najviac ovplyvňuje dojazd vášho plug-in hybridného vozidla. Zvoľte si stálu, miernu rýchlosť, aby ste zachovali dojazd svojho auta.

Tepelný komfort a kúrenie

V závislosti od vonkajších poveternostných podmienok sa batéria vášho vozidla viac-menej využíva na reguláciu teploty v kabíne. V zime môže byť spotreba energie o 35 % vyššia ako na jar, preto je vhodné pripraviť teplotu vo vašom plug-in hybridnom vozidle ešte počas nabíjania.

Jazdný štýl a povrch vozovky

Dojazd vášho plug-in hybridného vozidla ovplyvňuje najmä terén cesty a váš štýl jazdy. Vyberte si hybridný režim zo štyroch dostupných jazdných režimov, osvojte si ekologickú jazdu a využite rekuperačné brzdenie na optimalizáciu batérie a úsporu až 15 % energie.
Vypočítajte si dojazd vozidla
Upravte nastavenia nižšie, aby ste zistili skutočný dojazd.
Dĺžka nabíjania
Vypočítajte si dĺžku nabíjania v závislosti od parametrov nižšie
Nabite si svoju DS 4 
Kdekoľvek ste
Kliknutím nižšie objavíte dostupné a kompatibilné nabíjacie stanice s vaším modelom.
Využite inštaláciu na mieru
DS Automobiles vás podporuje pri výbere a inštalácii nabíjacieho riešenia, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám: od jednoduchej domácej elektrickej zásuvky až po inštaláciu wallboxu.
Aplikácia MYDS

Informácie o dojazde

Pomocou smartfónovej aplikácie MyDS zistite stav nabíjania alebo odhadovaný zostávajúci dojazd v reálnom čase. Keď je vaše vozidlo zapojené do elektrickej siete, uvádza sa aj rýchlosť a predpokladaný čas nabíjania.

Nabíjanie na diaľku

Pre ovládanie nabíjania na diaľku použite aplikáciu MyDS na spustenie nabíjania alebo prepnutie na plánované nabíjanie. Táto funkcia umožňuje dobíjanie počas výhodnejších časových úsekov.

Ovládanie kúrenia a klimatizácie na diaľku

Prostredníctvom aplikácie MyDS si viete predhriať/ predchladiť vnútorný priestor vozidla, kým sa vaše vozidlo ešte nabíja. Do vozidla potom nastúpite pri ideálnej teplote (21°C) a s predhriatou batériou, čím dosiahnete optimálne prevádzkové podmienky.
SLUŽBY šITÉ NA MIERU
ONLY YOU
Objavte naše služby šité na mieru.
Servisné kontrakty
Istota na cestách a záruka starostlivosti o vaše vozidlo.

Mentions légales

 

¹ Les valeurs de consommation de carburant, d'émissions de CO₂ et d’autonomie indiquées sont conformes à la procédure d’essai WLTP sur la base de laquelle sont réceptionnés les véhicules neufs depuis le 1er septembre 2018. Cette procédure WLTP remplace le cycle européen de conduite (NEDC), qui était la procédure d'essai utilisée précédemment. Les conditions d'essai étant plus réalistes, la consommation de carburant et les émissions de CO₂ mesurées selon la procédure WLTP sont, dans de nombreux cas, plus élevées que celles mesurées selon la procédure NEDC. Les valeurs de consommation de carburant, d'émissions de CO₂ et d’autonomie peuvent varier en fonction des conditions réelles d’utilisation et de différents facteurs tels que : la fréquence de recharge, le style de conduite, la vitesse, les équipements spécifiques, les options, les types de pneumatiques, la température extérieure et le confort thermique à bord du véhicule. Veillez à vous rapprocher de votre point de vente pour plus de renseignements. Plus d’informations ici