PREJSŤ NA OBSAH
DS 4 PERFORMANCE LINE
DS 4 PERFORMANCE LINE
Očarujúca športová elegancia
Fascinujúca
Atletická rafinovanosť
DS 4 PERFORMANCE LINE ukazuje svoj dynamický temperament s pozoruhodnými exteriérovými prvkami, ktoré sú vyhotovené v lesklej čiernej farbe. Objavte exkluzívny interiér zložený z veľkých plôch Alcantary® a množstva špecifických detailov.
EXTERIÉR
Podmanivý vzhľad
DS 4 Performance Line so svojimi lesklými čiernymi povrchmi, odznakmi Performance Line vpredu a vzadu a exkluzívnymi 19’’ diskami MINNEAPOLIS je vylepšená obzvlášť štýlovými detailami a povrchovými úpravami, ktoré ju odlišujú na cestách.
INTERIÉR
Sofistikovaný a športový
Interiér špecifický pre DS 4 PERFORMANCE LINE kombinuje dynamiku so štýlom a zaručuje vám jedinečný zážitok na palube. Je vyrobený z ušľachtilých materiálov ako je Alcantara ® a tkaná látka, a vylepšený elegantnými detailami, ako je prešívanie Performance Line, karmínové a zlaté, perforovaný volant s kovanou karbónovou vložkou, gilošovaný vzor Clou de Paris a hliníkové kľučky.
Vaša skúsenosť pokračuje
ONLY YOU vám ponúka celý rad služieb navrhnutých pre vás a prispôsobených vašim očakávaniam. Využite služby, ktoré vám zaručia pokoj, mobilitu a exkluzivitu, aby ste prežili jedinečný zážitok DS.
SLUŽBY ŠITÉ NA MIERU
E-TENSE
Elektrika podľa DS. Objavte naše elektrické alebo plug-in hybridné modely a s nimi súvisiace služby.
Servisné kontrakty
Istota na cestách a záruka starostlivosti o vaše vozidlo.