PREJSŤ NA OBSAH
Limitovaná edícia
COLLECTION

DS 4 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY

Svet limitovanej edície

Táto limitovaná edícia, inšpirovaná cestami letca a spisovateľa Antoina de Saint Exupéryho, je poctou nebeským poslom.

 

Spoločnosť DS Automobiles vytvorila spojenie medzi svetom letectva a automobilmi DS, ktoré stelesňujú ducha slobody.

DS 4 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY

V DS 4 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY sa odráža poézia románu "Pošta na juh". Cesta tohto nebojácneho pilota leteckej pošty cez piesočné duny a drsné hory sa stáva symbolom spojenia medzi človekom a strojom.

 

S odkazom na túto cestu medzi zemou a nebom, v nadčasovom úsilí o slobodu a objavovanie, nazvala spoločnosť DS Automobiles šedo-fialovú farbu s perleťovými škvrnami podľa spisovateľovho románu "Nočný let".

Vonkajší vzhľad
Čistý a podmanivý dizajn
Exkluzívne disky z ľahkých zliatin 19" SÉVILLE
ína19-palcové lesklé čierne disky z ľahkých zliatin SEVILLE so stredovým krytom vo farbe Nočný let boli navrhnuté výhradne pre túto edíciu. Hliníková zliatina pripomína aj materiál používaný v letectve evokujúci dobrodružstvo a vzrušenie z cestovaniado ďalekých obzorov.
Rafinovaná čierna mriežka chladiča
Mriežka chladiča so svojimi odvážnymi líniami a vyrezávanými detailmi vzbudzuje pocit úžasu pred touto nočnou oblohou s chrómovými prvkami. Svetlomety MATRIX LED VISION vás povzbudzujú snívať a strácať sa v tajomstvách vesmíru.

"Hviezdy nám určujú skutočné vzdialenosti."

 

Citát z románu Pošta na juh od Antoine de Saint Exupéry

INTERIÉR
Majestátna panoráma

Antoine de Saint Exupéry vo svojom príbehu Pošta na juh odráža letecké výkony priekopníkov v poštovom letectve.

 

Keďže každá cesta je sama o sebe dobrodružstvom, interiér tohto kompaktného hatchbacku bol navrhnutý ako skutočný kokpit.

 

Kožená prístrojová doska je pokrytá kožou Criollo Brown Nappa a ozdobená dvojfarebným perleťovým prešívaním Cassel Earth a dvojitým prešívaním, ktoré odkazuje na prchavé stopy lietadiel na oblohe.

Odznak na palubnej doske
Odznak na centrálnej obrazovke má oranžovú hviezdu ako nebeský sprievodca. Toto hviezdne znamenie sprevádza aerodynamická silueta lietadla, ktorá je vyznačená vedľa podpisu jeho autora, ktorý predstavuje dobrodružného ducha Antoina de Saint Exupéryho.
Kožené sedadlá Nappa Criollo

Prieskum je detailne znázornený na sedadlách vyrobených z drsnej kože Criollo Brown Nappa, ktorá sa vracia k zariadeniu používanému priekopníkmi oblohy.

Ikonický podpis remienka hodiniek na sedadle a operadle poskytuje jedinečný pocit pohodlia.

Obloženie prahov dverí
Saténové hliníkové prahové lišty ilustrujú chrómový náčrt vrtuľového lietadla doplneného citátom v antracitovej farbe: „Hviezdy nám určujú skutočné vzdialenosti“. Odpoveď na odvážneho ducha týchto vesmírnych cestovateľov.

MOTORIZÁCIE

DS 4 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY je k dispozícii v troch motorizáciách: Puretech 130 k, BlueHDI 130 k a plug-in hybrid 225 k.

 

Cestujte v meste na dlhšie vzdialenosti v čisto elektrickom režime vďaka dobíjateľnej batérii hybridných motorov.


Technologická cesta
DS MATRIX LED VISION
Nová generácia projektorových svetlometov DS MATRIX LED VISION má tenký a moderný vzhľad a poskytuje DS 4 hatchback Matrix Beam a Dynamic Bending Light (dynamické osvetlenie v zákrutách). Svetelný lúč presne sníma vaše okolie a prispôsobuje sa mu pomocou piatich prednastavených režimov (mesto, vidiek, diaľnica, zlé počasie a hmla), takže diaľkové svetlomety môžete používať za každých podmienok bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky.
DS DRIVE ASSIST
DS DRIVE ASSIST vám pomôže a zároveň vám umožní kedykoľvek znova prevziať kontrolu nad vaším autom. DS DRIVE ASSIST riadi rýchlosť a vzdialenosť vzhľadom k vozidlu pred vami a pohybom riadenia presne umiestňuje DS 4 do jeho jazdného pruhu, podľa toho, kde chcete. Ovláda rýchlosť a smer, čím zaručuje vašu bezpečnosť a pokoj za volantom.
DS NIGHT VISION
Infračervená kamera umiestnená v mriežke DS 4 zaznamená chodcov a zvieratá až 200 metrov pred sebou a zobrazí ich na digitálnom prístrojovom paneli, aby ste mohli vidieť nebezpečenstvo a bezpečne reagovať. Skutočný krok vpred v oblasti bezpečnosti, ktorý zaručuje uvoľnenejšiu jazdu aj uprostred noci.
DS IRIS SYSTEM & CHATGPT (v opcii)

DS IRIS SYSTEM VÁM PONÚKA SLUŽBY CHATGPT (i) Nová funkcia DS Automobiles využíva silu umelej inteligencie s platformou SoundHound Chat AI, ktorá integruje viacero znalostných domén v kombinácii s najpokročilejšími jazykovými modelmi, ako je ChatGPT API, aby poskytovala rýchlejšie odozvy ako predchádzajúci systém rozpoznávania hlasu DS IRIS SYSTEM. . ChatGPT je integrovaný do DS IRIS SYSTEM pomocou systému rozpoznávania zvuku a hlasu SoundHound. Keďže ide o jazykový model umelej inteligencie, je vyvinutý na generovanie ľudských reakcií na základe hlbokého učenia. Keďže však ide o novú a vyvíjajúcu sa technológiu, jej odpovede alebo informácie nemusia byť úplne presné, správne alebo objektívne. Rovnako ako u každého iného virtuálneho asistenta vám odporúčame nespoliehať sa len na poskytnuté informácie a vyhýbať sa zdieľaniu súkromných informácií. Pozrite si zmluvné podmienky

 

Systém rozpoznávania hlasu DS IRIS SYSTEM, ktorý je už mimoriadne intuitívny a citlivý, teraz integruje umelú inteligenciu SoundHound optimalizovanú pomocou API ChatGPT.

Vaše vozidlo DS je teraz vylepšené o inovatívnu funkciu, ktorá vám umožní preskúmať úplne nový vzťah s vaším vozidlom a poskytne vám spoločníka na cesty, vďaka ktorému budú vaše cesty ešte bezpečnejšie a príjemnejšie.

Cestovateľské denníky
Služby šité na mieru
Only You
Objavte naše služby šité na mieru.
Servisné kontrakty
Istota na cestách a záruka starostlivosti o vaše vozidlo.