PREJSŤ NA OBSAH
DS 3 PERFORMANCE LINE

DS 3 PERFORMANCE LINE

PREPRACOVANÁ ŠPORTOVÁ ELEGANCIA

Jemný štýl, ktorý vynikne na cestách

Odvážny vzhľad s prepracovanou výbavou: verzia DS 3 PERFORMANCE LINE kombinuje výrazné čierne prvky a špecifické dekóry.

Exteriér

Disky z ľahkých zliatin BOSTON 18’’​

DS 3 PERFORMANCE LINE je dodávaná s exkluzívnymi diskami BOSTON 18’’ v kombinácii s karmínovými stredovými krytkami a navrhnutými špeciálne pre túto verziu.

Špecifické čierne dekóry Performance Line

DS 3 PERFORMANCE LINE je na prvý pohľad jasne identifikovateľná vďaka prepracovaným detailom, ako je čierny lakovaný znak DS Wings, lesklý čierny nápis DS a znaky Performance Line.

Nový znak DS 3 Performance Line​

Verzia PERFORMANCE LINE, ktorá stelesňuje DNA spoločnosti DS Automobiles, je zdobená charakteristickým znakom vo farbách značky: karmínová evokuje výkon, biela čistotu a zlatá víťazstvá.

Interiér

Nadčasovo čistý štýl

Eleganciu a osobitosť dodáva interiéru Alcantara®, ktorá je použitá pri čalúnení sedadiel, palubnej dosky aj dverných panelov. Karmínovo-zlaté prešívanie Performance Line a šedé čalúnenie strechy prispievajú k distingvovanej atmosfére.

Príplatkové nové sedadlá s koženým čalúnením Claudia a volant potiahnutý perforovanou kožou Mistral dodávajú vozidlu dynamickejší športový vzhľad.

SLUŽBY NA MIERU

Only You

Objavte naše služby šité na mieru.

Servisné kontrakty

Istota na cestách a záruka starostlivosti o vaše vozidlo.