PREJSŤ NA OBSAH
Limitovaná edícia
COLLECTION

DS 3 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY

Limitovaná edícia Collection Exupéry

V poetickom svete francúzskeho spisovateľa Antoina de Saint-Exupéryho, kde ožívajú symboly a metafory, prekračuje Malý princ hranice priestoru a času a stretáva jedinečné postavy, ktoré mu dávajú lekcie o živote, láske a priateľstve.

 

Prostredníctvom tejto edície vzdáva DS Automobiles poctu slávnemu prieskumníkovi, ktorý šíri umenie cestovať vo vesmíre ako aj v srdciach tých, ktorých cestou stretneme.

DS 3 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY

DS 3 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY je venovaný vnútornej ceste Malého princa.

 

DS Automobiles symbolizuje nekonečnosť vesmíru tým, že dáva šedo-fialovej farbe so zlatými perleťovými škvrnami názov románu „Nočný let“.

Vonkajší vzhľad
Cesta ku hviezdam
Bočný odznak ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY
DS Automobiles má v podpise exkluzívne saténové chrómové odznaky s hviezdou, vyrezávanou chrómovou siluetou lietadla a podpisom Antoina de Saint Exupéryho.
Exkluzívne 18" disky kolies z ľahkých zliatin NICE
Pôvab a rafinovanosť sú vyjadrené aj na týchto elegantných 18-palcových lesklých čiernych diskoch z ľahkých zliatin s diamantovým rezom s centrálnym kabošonom vo farbe "Nočný let", navrhnutých výhradne pre túto edíciu.
Elegantná čierna mriežka
Lesklé čierne DS WINGS, ikony značky DS, zdobia LED svetlomety a masku chladiča, pričom zdôrazňujú iskru chrómových prvkov a hru svetla porovnateľnú s hviezdnou nocou.

"Hviezdy svietia, aby si každý našiel tú svoju."

 

Citát z románu Malý Princ od Antoine de Saint Exupéry

 

INTERIÉR
Zmyslové skúmanie smerom ku hviezdam

Nechajte sa unášať nebeským vánkom vzdialených hviezd.

Interiér zdobený exkluzívnym čalúnením kože Criollo Brown Nappa a rafinovanými povrchovými úpravami odráža dušu neohrozeného cestovateľa.

Na palubnej doske je charakteristické prešívanie v Tramontane Grey, ktorá evokuje nebeské chodníky, ktoré sa tiahnu ako pierko unášané vetrom.

Béžové prešívanie Cassel Earth Pearl, podobné nitom do lietadla, ponúka okno do nekonečna a fantázie.

Odznak na palubnej doske
Reliéfny odznak na prístrojovej doske, ktorý odkazuje na symboliku spojenia Malého princa s asteroidom, z ktorého pochádzal, obsahuje oranžovú hviezdu. Túto alegóriu sprevádza aerodynamická silueta lietadla s podpisom jeho autora, ktorý predstavuje dobrodružného ducha Antoina de Saint Exupéryho.
Obloženie prahov dverí
Saténovo chrómové prahové lišty zobrazujú Malého princa a aerodynamické krivky lietadla v chróme, doplnené citátom v antracitovej farbe: „Hviezdy svietia, aby si každý našiel tú svoju“. Neodolateľná pozvánka na útek do tohto kozmického vesmíru.

MOTORIZÁCIE

DS 3 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY je k dispozícii v štyroch rôznych motorizáciách: Puretech 130 k, BlueHDI 130 k, Hybrid 136 k a 100 % elektrický E-TENSE.

 


Technologická cesta
BEZKĽÚČOVÝ VSTUP A ŠTARTOVANIE

S Keyless Entry & Start sa DS 3 ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY automaticky odomkne, keď sa priblížite na 2 metre, a kľučky dverí, ktoré elegantne sledujú jeho siluetu, sa vysunú.

Naštartujte túto limitovanú edíciu SUV jednoducho pomocou tlačidla Štart/Stop. Pri odchode je to rovnaký princíp: kľučky dverí sa zasunú a auto sa automaticky zamkne.

DS IRIS SYSTEM & CHATGPT (v opcii)

DS IRIS SYSTEM VÁM PONÚKA SLUŽBY CHATGPT (i) Nová funkcia DS Automobiles využíva silu umelej inteligencie s platformou SoundHound Chat AI, ktorá integruje viacero znalostných domén v kombinácii s najpokročilejšími jazykovými modelmi, ako je ChatGPT API, aby poskytovala rýchlejšie odozvy ako predchádzajúci systém rozpoznávania hlasu DS IRIS SYSTEM. . ChatGPT je integrovaný do DS IRIS SYSTEM pomocou systému rozpoznávania zvuku a hlasu SoundHound. Keďže ide o jazykový model umelej inteligencie, je vyvinutý na generovanie ľudských reakcií na základe hlbokého učenia. Keďže však ide o novú a vyvíjajúcu sa technológiu, jej odpovede alebo informácie nemusia byť úplne presné, správne alebo objektívne. Rovnako ako u každého iného virtuálneho asistenta vám odporúčame nespoliehať sa len na poskytnuté informácie a vyhýbať sa zdieľaniu súkromných informácií. Pozrite si zmluvné podmienky 

 

Systém rozpoznávania hlasu DS IRIS SYSTEM, ktorý je už mimoriadne intuitívny a citlivý, teraz integruje umelú inteligenciu SoundHound optimalizovanú pomocou API ChatGPT.

Vaše vozidlo DS je teraz vylepšené o inovatívnu funkciu, ktorá vám umožní preskúmať úplne nový vzťah s vaším vozidlom a poskytne vám spoločníka na cesty, vďaka ktorému budú vaše cesty ešte bezpečnejšie a príjemnejšie.

Cestovateľské denníky
Služby šité na mieru
Only You
Objavte naše služby šité na mieru.
Servisné kontrakty
Istota na cestách a záruka starostlivosti o vaše vozidlo.