TECHNOLÓGIE A TECHNICKÉ VLASTNOSTI NOVEJ DS 7

Objavte technológie a preskúmajte technické parametre, od rozmerov až po dostupné pohonné jednotky.

TECHNOLÓGIE A TECHNICKÉ VLASTNOSTI NOVEJ DS 7
TECHNOLÓGIE A TECHNICKÉ VLASTNOSTI NOVEJ DS 7

TECHNOLÓGIE

Komfort a dynamika

Vychutnajte si pohodlnú a kludnú jazdu s asistenčným systémom riadenia najnovšej generácie vyvinutú expertným tímom DS. Ich efektivita prispieva k vyššej bezpečnosti vás i vašich cestujúcích.

DS PIXEL LED VISION 3.0

DS PIXEL LED VISION 3.0

Inteligentné svetlomety DS PIXEL LED VISION 3.0 výrazne prispievajú k bezpečnosti tým, že sa prispôsobia svojmu okoliu. Upravujú svetelnú intenzitu podľa vonkajších podmienok, ako sú svetlá oproti idúcich vozidiel, pouličné osvetlenie, rýchlostné cesty, počasie a pod. Automaticky tak zabezpečujú prisvecovanie do zákrut pre lepšiu orientáciu.

Vďaka funkcii PIXEL môžete ísť na diaľkových svetlách bez toho, aby ste oslňovali vozidlo, za ktorým idete alebo tých, ktorí sa k vám blížia.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Tento inteligentný systém odpruženia využíva kameru umiestnenú v hornej časti čelného skla a senzory, ktoré snímajú povrch cesty. Dáta sa prenášajú v milisekundách do radiacej jednotky, ktorá pôsobí nezávisle na odpruženie každého kolesa. V závislosti od vstupov dochádza k aktivácii tlmičov DS 7 pre zabezpečenie čo najpohodlnejšej jazdy.

 

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
DS NIGHT VISION

DS NIGHT VISION

Infračervená kamera umiestnená v maske chladiča novej DS 7 detekuje chodcov aj zvieratá vo vzdialenosti 50 až 100 m a zobrazuje ich na digitálnom prístrojovom paneli. To umožní bezpečne predvídať možné nebezpečie a včasné zareagovanie. Ide o významný bezpečnostný prvok, ktorý umožní pohodlnú a bezpečnú jazdu aj za úplnej tmy.

 

DS DRIVER ATTENTION MONITORING

DS DRIVER ATTENTION MONITORING

Cez deň i v noci sledujú senzory v kombinácii s kamerou známky únavy či nepozornosti vodiča a trajektóriu vozidla. V prípade straty pozornosti sa zapne zvukové upozornenie a objaví sa vizuálna výstraha na prístrojovom paneli.

 

DS DRIVER ATTENTION MONITORING
DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST

DS DRIVE ASSIST pomáha pri riadení, ale zároveň umožňuje vodičovi kedykoľvek znovu prevziať kontrolu nad vozidlom. Tento systém je ďalším krokom na ceste k autonómnemu riadeniu. Systém automaticky upravuje rýchlosť a vzdialenosť pred vami idúceho vozidla a udržuje novú DS 7 vo zvolenom jazdnom pruhu, čím zaručuje vyššiu bezpečnosť premávky a pohodlnejšie cestovanie.

 

360 Vision

360 Vision

Nová DS 7 je vybavená najmodernejším kamerovým systémom. Predná kamera je umiestená v maske chladiča a zadná parkovacia kamera je integrovaná do dverí batožinového priestoru. Tieto špeciálne kamery zaistia dokonalý výhľad na okolie vozidla. Záznam sa zobrazuje na centrálnom 12″ dotykovom displeji.

Systém 360 Vision predstavuje dokonalú parkovaciu asistenciu pri nízkych rýchlostiach. Zobrazuje pohľad na vozidlo a jeho okolie zhora: keď sa vozidlo pohybuje, zobrazenie sa mení v reálnom čase.

360 Vision

ROZMERY

Objavte rozmery novej DS 7

EXTERIÉR

Dĺžka: 4 593 mm
Šírka (celková / sklopené / nesklopené zrkadlá): 1 891 / 2 098 mm
Výška: 1 625 mm
Rázvor: 2 738 mm
Predný/zadný previs: 940 / 915 mm

 

INTERIÉR

Šírka v oblasti lakťov na predných sedadlách: 1 476 mm
Šírka v oblasti lakťov na zadných sedadlách: 1 493 mm
Počet miest: 5

 

OBJEM BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Dĺžka: 1 493 mm
Šírka: 1 201 mm
Výška (pod krytom / pod strechov): 588 mm
Objem: 555 l

Motory dostupné pre novú DS 7

Plug-in hybridný pohon E-TENSE či dieselový motor BlueHDi : vychutnajte si dynamickú jazdu, ktorá rešpektuje aktuálnu ekologickú situáciu.

PLUG-IN HYBRID

E-TENSE 360 k 4×4

E-TENSE 300 k 4×4

E-TENSE 225 k

DIESEL

BlueHDi 130 k s automatickou prevodovkou

Priestrannosť a funkcie konektivity

Maximálne pohodlie

PRÍJEMNÉ CESTOVANIE

Interiér novej DS 7 je vďaka veľkému rázvoru mimoriadne priestranný. Poskytuje maximálne pohodlie na cestách a vy si môžete užívať každý okamih naplno. K vyššiemu cestovnému komfortu prispievajú predné vyhrievané a klimatizované sedadlá s masážnou funkciou, sklopné operadlá zadných sedadiel a technológia DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, ktorá nastavuje tuhosť tlmičov podľa povrchu vozovky.

Cestovanie bez limitov

Veľký batožinový priestor novej DS 7 má objem až 555 l, vďaka čomu je vozidlo vhodné pre akúkoľvek cestu. Do batožinového priestoru je dobrý prístup, je flexibilný a funkčný, má chrómovanú nákladnú hranu a 4 fixačné oká. Batožinový priestor je možné zväčšiť sklopením operadiel zadných sedadiel. Pri verziách E-TENSE sa pod krytom batožinového priestoru nachádza priestor pre uloženie nabíjacieho káblu.

 

Veľké panoramatické strešné okno

Zlepšite svoj zážitok z jazdy výberom možnosti panoramatického strešného okna pre novú DS 7, ktoré sa skladá z pevnej a posuvnej presklennej časti. Veľké okno príjemne presvetlí interiér a vy si užijete cestovanie na maximum.

Mimoriadny komfort v každom ohľade

Voliteľné vrstvené sklo ponúkané na novej DS 7 umožňuje optimálne tlmenie zvuku vo vnútri pre mimoriadne príjemný zážitok, ktorý zabezpečuje relax.

SLUŽBY NA MIERU