Detaily

Prehľad

Charizmatický, svalnatý a zmyselný model DS 7 vyžaruje svoju silu a svoju vznešenosť pomocou poznávacích estetických detailov ako je predná vertikálna časť zvýrazňujúca štatutárny charakter, typická maska chladiča DS Wings a unikátny svetelný podpis.
Nechajte sa očariť týmto výnimočným SUV, ktoré sa odlišuje svojim impozantným zjavom a proporciami naznačujúcimi okamžite priestor a pohodu.

01_DS7_CROSSBACK

Svetlomety DS ACTIVE LED VISION doplnené o vertikálne umiestnené LED svetlá na denné svietenie (DRL) zabezpečujú DS 7 jedinečný a hypnotický svetelný podpis.
Hypnotický svetelný podpis DS ACTIVE LED VISION  dodáva vozidlu výrazný a príťažlivý charakter.
LED moduly predných svetlometov, prepracované ako klenotnícke dielo,  rozsvietia hneď pri otvorení vozidla  purpurové svetlo a potom sa otáčajú v uhle 180°.

02_DS7_CROSSBACK

Zadné svetlá vybavené technológiou full LED s 3D efektom a vytvarované do tvaru originálnych šupín fascinujú na prvý pohľad a posilňujú atraktívnosť ako aj rozpoznateľnosť DS 7.

03_DS7_CROSSBACK

Dva 12-palcové displeje pre novátorské rozhranie!
Prvý dotykový HD displej vám poskytuje prístup k najlepším pripojiteľným funkciám ako je: navigácia, multimediálne funkcie, Mirror Screen alebo aj súbor služieb DS Connect. Druhý displej je plne personalizovateľný a zoskupuje všetky informácie, ktoré si želáte mať priamo vo vašom zornom poli. Tieto displeje predstavujú technológiu zabudovanú na palube DS 7 a zjednodušujú a obohacujú vaše skúsenosti s mobilitou.

04_DS7_CROSSBACK

Moderný a elegantný vycibrený interiér poukazuje na francúzske know-how. Môžete si vybrať z piatich Inšpirácií DS, ktoré zodpovedajú vášmu vkusu a vašim potrebám. Tieto Inšpirácie odrážajú váš temperament a vyjadrujú vašu osobnosť a vašu vôľu odlíšiť sa.

05_DS7_CROSSBACK

“Každý materiál a každý detail nachádza inšpiráciu vo svete haute couture: pravidlá a zmyselnosť sveta módy sa odrážajú aj v tom najmenšom detaile. ” Thierry Metroz
S dôrazom na vysokú remeselnú kvalitu bol každý materiál a každý detail (pravé drevo, Alcantara, zrnitá koža a Nappa) týchto Inšpirácií DS prísne vybraný a vypracovaný .
DS 7  odráža inovatívnosť a know-how sveta parížskeho luxusu osobitou starostlivosťou, ktorú venuje používaniu ušľachtilých materiálov, ako je Nappa koža, krištáľ alebo gilošovanie (jemná čiarová dekoratívna rytina) s motívom”Clous de Paris”.

07_DS7_CROSSBACK

Naše tímy si pre spoluprácu obzvlášť starostlivo vyberali francúzskych partnerov, ktorí sú známi a unávaní pre ich vysokú odbornosť v ich oblasti činnosti.

Hodinky s exkluzívnou animáciou, ktoré sú dielom BRM Chronographes
S modelom DS 7 značka DS pokračuje vo svojom partnerstve s BRM Chronographes. Tento významný francúzsky výrobca hodiniek vyvinul hodinky s exkluzívnou animáciou, B.R.M R180. Tieto hodinky sú majestátne umiestnené na palubnej doske a hneď po naštartovaní vystúpia von zo svojej kazety a otáčajú sa okolo seba, pričom sa ručičky hodiniek automaticky nastavia na presný čas.

Úplne nový Hi-Fi systém od firmy FOCAL: FOCAL ELECTRA®
Pre audio výbavu vozidla si značka DS vybrala FOCAL®, francúzskeho lídra vo výrobe profesionálnych audio produktov, hi-fi systémov a audio výrobkov do automobilov. La signature sonore unique FOCAL® et ses technologies novatrices en ont fait un partenaire privilégié pour DS. Výsledkom je hi-fi systém FOCAL ELECTRA® , ktorý vo svetovej premiére uspokojí tých najnáročnejších nadšencov elektroakustiky a  milovníkov hudby, ktorí hľadajú  intenzívne zmyslové zážitky počas jazdy.

08_DS7_CROSSBACK

Výkony

DS 7 CROSSBACK

Výkonný nabíjateľný hybrid E-TENSE s výkonom 300 koní, s pohonom všetkých 4 kolies a s dojazdom 60 km v čisto elektrickom režime s nulovými emisiami, ktorý sa dostane na trh vo vozidle DS 7 na jar roku 2019, sa vyznačuje výkonom a efektívnosťou. Vďaka vynaliezavej a jedinečnej architektúre sa zachoval vnútorný priestor pre cestujúcich a objem batožinového priestoru.

10_DS7_CROSSBACK

Pomáhať vodičovi v riadení a pritom mu nechať možnosť kedykoľvek prevziať kontrolu nad svojim vozidlom, to znamená čiastočné zverenie riadenia s možnosťou kedykoľvek prevziať kontrolu nad svojim vozidlom, to je ambíciou systému DS CONNECTED PILOT.  Vybavený adaptívnym tempomatom ACC Stop & Go (Adaptative Cruise Control), ktorý reguluje rýchlosť a vzdialenosť na základe vozidla idúceho pred vami, systém  DS CONNECTED PILOT zároveň umiestňuje presne do svojej dráhy podľa vášho výberu a vašich zvyklostí pomocou funkcie LPA (Lane Position Assist), ktorá pôsobí na riadenie.

11_DS7_CROSSBACK

Naši inžinieri a technici, inšpirovaní inovatívnym hydropneumatickým pružením, ktoré zanechalo trvalý dojem,  vyvinuli aktívne pruženie pomocou kamery: DS ACTIVE SCAN SUSPENSION. Táto novátorská technológia zachytáva a predvída nerovnosti pod úrovňou vozovky (výmole) a nad úrovňou vozovky (hrbole) pomocou nepretržitého riadenia tlmičov, aby ste mali zabezpečený čo najlepší komfort.

Systém nočného videnia DS NIGHT VISION, ktorý je prvýkrát k dispozícii vo vozidle tohto segmentu, vám zaručí optimálnu viditeľnosť v noci a zabezpečí vám lepšie videnie cesty. Infračervená kamera umiestnená v maske chladiča zachytí chodcov, cyklistov a zvieratá na vozovke do vzdialenosti až 100 metrov. Na 12-palcovom digitálnom združenom prístroji vidíte okolie vášho vozidla a blízke nebezpečné prekážky sa zobrazia v červenom krúžku podľa stupňa ich kritickosti.

13_DS7_CROSSBACK