PREJSŤ NA OBSAH
Konfigurátor
Konfigurátor DS 9
Máte záujem o luxusný sedan DS 9? ?

 

Prispôsobte si svoj nový sedan DS podľa svojich túžob a potrieb:úrovne výbavy, motorizácie, dizajn…

Dostupné úrovne výbavy
Vaša nová DS 9 je dostupná vo verziách RIVOLI + a OPERA. Všetky tieto úrovne výbavy zahŕňajú celý rad štandardného vybavenia a príslušenstva, aby splnili všetky vaše očakávania.
RÔZNE MOŽNOSTI MOTORIZÁCIÍ
Vaša DS 9 je dostupná s plug-in hybridným motorom E-TENSE. Pre zaručenie maximálneho komfortu je DS 9 vybavená 8-stupňovou automatickou prevodovkou bez ohľadu na zvolený motor.
DIZAJN INTERIÉRU A EXTERIÉRU, KTORÝ VÁM VYHOVUJE
Vašu DS 9 si môžete prispôsobiť do najmenších detailov vďaka mnohým možnostiam personalizácie: výber interiéru, farby karosérie a strechy alebo diskov z ľahkých zliatin. Vyberte si DS 9 podľa vašich predstáv.
Rozmery
DS 9 meria na dĺžku 4934 mm, na šírku 1932 mm so sklopenými vonkajšími spätnými zrkadlami a na výšku 1460 mm. DS 9 s objemom batožinového priestoru 510 l má tiež množstvo odkladacích priestorov, ktoré sú praktické a funkčné.
Výbava
V záujme bezpečnosti a pohody na palube vám DS 9 ponúka viacero prvkov výbavy (v závislosti od zvolenej verzie): hodinky B.R.M R180, ktorésa objavia pri naštartovaní auta, elektricky sklopné vonkajšie spätné zrkadlá, indexované na spiatočku a s pamäťou polohy, High-end Elektrické sedadlá a PolyAmbient Pack, ktorý vám umožňuje prispôsobiť si svetelnú atmosféru vozidla.