DS PREMIUM FINANCE BONUS 2000€

DS PREMIUM FINANCE BONUS 2000€

Získajte bonus 2000€ na všetky modely DS pri využití značkového financovania.

Ak zvažujete financovať váš vybraný model DS prostredníctvom finančného lízingu máme pre Vás pripravený DS PREMIUM FINANCE BONUS vo výške až 2.000 € . Financovanie je realizované prostredníctvom spoločnosti ESSOX FINANCE, s.r.o. a je určený na všetky modely DS 3, DS 4, DS 7 a DS 9.

Najväčším benefitom je exkluzívna a skutočná zľava z ceny vozidla v hodnote 2.000 € s DPH. Tento okamžitý cenový bonus je v spojení s atraktívne nízkou úrokovou sadzbou od 6,44% bez spracovateľského poplatku a možnosťou financovania od 0% akontácie. Ponuka platí pre fyzické osoby, podnikateľov a právnické osoby. K vozidlu navyše zostáva platný servisný kontrakt s predĺženou zárukou.

Produkty sa ponúkajú spolu s povinným balíkom poistenia: CASCO + PZP + GAP (na výber z 3 poisťovní: Allianz, Generali, Uniqa).

Parametre produktu: doba financovania: 36, 48, 60 mesiacov, akontácia 0-50%, forma financovania: spotrebný úver a finančný leasing. Úroková sadzba od 6,76% pre finančný leasing a od 6,44% pre spotrebný úver.