DS 4 E-TENSE

Plug-in hybrid 225k

DS 4 E-TENSE
DS 4 E-TENSE

DOJAZD V ELEKTRICKOM REŽIME

Až do 55 km
(podľa metodiky WLTP v cykle mix)

NABÍJANIE

1 hodina 45 minút pre 100% nabitie

(nabíjacia stanica 32 A 7,4 kW)

VÝKON MOTORA

225 koní

(180 koní spaľovací motor + 110 koní elektrický motor)

Motorizácia E-TENSE

Nová generácia mobility

Vychutnajte si neuveriteľný zážitok z jazdy s našou plug-in hybridnou technológiou E-TENSE. Kombinácia flexibility s dynamikou znamená zábavu a pohodlie.

E-TENSE: technológia inšpirovaná a preverená víťazstvami

 Na základe našich skúseností z účasti v majstrovstvách 100% elektrických monopostov Formule E spolu s naším titulom dvojnásobných šampiónov sme dokázali DS 4 vybaviť inovatívnou technológiou, ako je rekuperačné brzdenie a funkcia E-SAVE.

E-TENSE: technológia inšpirovaná a preverená víťazstvami
E-TENSE: technológia inšpirovaná a preverená víťazstvami
Emisie

Emisie

S plug-in hybridnou pohonnou jednotkou s výkonom 225 koní kombinuje DS 4 E-TENSE nízke emisie a zníženú spotrebu paliva: od 30 g/km CO2 a 1,4 litra/100 km.

Tiché a komfortné jazdenie

Tiché a komfortné jazdenie

V našich plug-in hybridných vozidlách si užijete tichý a úplne komfortný zážitok z jazdy. Keď jazdíte na elektrický mód, na čelnom skle sa rozsvieti modrá LED dióda.

Tiché a komfortné jazdenie
Služby pre E-TENSE

Služby pre E-TENSE

Vychutnajte si služby DS Automobiles zo svojho smartfónu alebo vozidla, aby ste si uľahčili každodenný život: nájdite nabíjacie stanice a naplánujte si nabíjanie alebo si nechajte doma nainštalovať nabíjací bod.

DOJAZD & NABÍJANIE

Jazda v režime nulových emisií

Nabíjanie je nevyhnutné pre plné využitie plug-in hybridného vozidla. Pre efektívnejšie používanie vám odporúčame nabíjať DS 4 E-TENSE denne. Rôzne faktory môžu ovplyvniť rozsah vášho plug-in hybridného vozidla, ako sú poveternostné podmienky, rýchlosť a dokonca aj váš štýl jazdy.

 

Rýchlosť

Rýchlosť je jedným z faktorov, ktoré najviac ovplyvňujú dojazd vášho plug-in hybridného vozidla. Zamerajte sa na konštantnú a strednú rýchlosť, aby ste maximalizovali dojazd vášho vozidla.

Tepelný komfort a vykurovanie

V závislosti od poveternostných podmienok sa batéria vášho vozidla používa na reguláciu teploty v kokpite. V zime môžu byť výdavky na energiu o 35% vyššie ako na jar, takže sa odporúča ohrievať alebo ochladzovať teplotu vo vnútri vášho plug-in hybridného vozidla počas nabíjania.

Štýl jazdy a zmeny nadmorskej výšky

Zmeny nadmorskej výšky na ceste a váš štýl jazdy majú silný vplyv na dojazd vášho plug-in hybridného vozidla. Vyberte hybridný režim zo štyroch dostupných jazdných režimov, zadajte ekologickú jazdu a použite rekuperačné brzdenie, aby ste čo najviac využili batériu a ušetrili energiu až o 15%.