VÝKON

Od 130 do 225 koní

V ponuke tiež ako plug-in hybrid

ROZMERY

Dĺžka: 4.40 m

Šírka: 1.87 m

Výška: 1.47 m

SPOTREBA / EMISIE (KOMBINOVANÝ CYKLUS WLTP)

Od 1.4 do 5.7l/100km

Od 29 do 136 g/km CO₂

OČARUJÚCI

Nový pohľad na auto

DS 4, ktorý je už k dispozícii na testovacie jazdy, je vyzývavý a podmanivý svojimi dramatickými proporciami, charizmatickým vzhľadom a svalnatým postojom. Výnimočné nové technológie sú zosúladené s dizajnom kokpitu, ktorý je uhladený a ergonomický.

ŠTÝL a DYNAMIKA

ŠTÝL a DYNAMIKA

Sofistikovaný a presvedčivý dizajn

Veľké disky kolies, štíhla silueta a aerodynamický profil umocňujú plynulé a výrazné línie DS 4.  Zadné tvarované svetlá dokonale zapadajú do jej elegantného tvaru s veľkolepou, príťažlivou identitou.

ŠTÝL a DYNAMIKA

Rôznorodosť

Ukážte svoj štýl

DS 4, ktorý je inšpirovaný štýlom crossover a kompaktným hatchbackom, je možné prispôsobiť mnohým potrebám. Rad DS 4 má tri štýly karosérie: klasická elegantná DS 4, DS 4 PERFORMANCE LINE na zdôraznenie vašej športovej stránky a DS 4 CROSS pre dobrodruhov.

DIZAJN INTERIÉRU

Čistá elegancia nášho know-how

DS 4 podporuje pocit mimoriadnej čistoty pomocou obrazoviek zabudovaných do palubnej dosky, ovládača E-TOGGLE, štylizovaného elektrického ovládania okien a neviditeľných centrálnych prieduchov DS AIR. S využitím svojich odborných znalostí sa naše tímy tiež rozhodli vylepšiť jeho interiér jedinečnými materiálmi, ako je kovaný karbón, hnedý jaseň a koža, v dizajnovom čalúnení v štýle remienka hodiniek, ktorý je ikonickým podpisom značky.

Interiér Criollo Brown so sedadlami s koženým čalúnením v dizajne remienku luxusných hodiniek

Vychutnajte si kvalitu v našom najvýznamnejšom interiéri Criollo Brown Opéra. So logom DS na opierkach sú naše kožené Nappa sedadlá v ikonickom čalúnení v štýle remienku hodiniek odvetrávané, masážne a vyhrievané, čo zaručuje pohodlné cestovanie po celý rok. Elektrické a vyhrievané sedadlá s možnosťami nastavenia sú dostupné pre všetky typy interiéru.

Vysoko distingvovaný

Vychutnajte si širokú škálu sofistikovaných materiálov zahaľujúcich interiér DS 4: tkanina Tungsten, brúsená koža Alcantara® alebo koža Nappa sú zdobené prémiovými povrchovými úpravami, ako je perlové prešívanie, embosovanie Clous de Paris alebo materiálmi jaseň a kovaný karbón. Prispôsobiť si môžete aj interiérové osvetlenie a vytvoriť si tak príjemnú atmosféru, ktorá vám vyhovuje.

Kožou potiahnutý vyhrievaný volant

Kožou potiahnutý vyhrievaný volant

Exkluzívnym prvkom je volant potiahnutý kožou, ktorý môže byť vyhrievaný, pre najvyšší komfort jazdy.

ERGONOMICKÉ A RAFINOVANÉ

Zistite viac o DS E-TOGGLE a DS AIR

Neviditeľný vetrací otvor DS AIR, ktorý je plne zabudovaný do palubnej dosky, je jedinečný systém vetrania, ktorý je dizajnovo diskrétny a zároveň účinný. Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu dodáva palubnej doske plynulosť a čistotu.

Nenápadný a inovatívny ovládač DS E-TOGGLE, ktorý nahrádza tradičnú radiacu páku, zdôrazňuje technickú rafinovanosť a eleganciu kokpitu.

Sila zvuku

HiFi System FOCAL Electra®

Vychutnajte si zvukový zážitok neprekonateľnej čistoty s týmto neuveriteľným zvukovým systémom so 14 reproduktormi a výkonom 690 wattov. Pre vaše pohodlie vylepšuje vrstvené sklo s akustickým vrstvením zvuk systému FOCAL Electra® a vytvára pokojné a tiché prostredie.

HIGH TECH

Užite si vzrušujúcu pohlcujúcu jazdu

DS 4 uvádza do života exkluzívnu zmes najnovšej technológie a rozšírenej reality. Vyššia účinnosť, extra konektivita a viac inovácií prispievajú k zážitku z jazdy a vašej bezpečnosti.

DS EXTENDED HEAD UP DISPLEJ

Pre intuitívny upokojujúci pohľad na cestu

Rozšírený Head Up Display predstavuje pohlcujúci vizuálny zážitok prirovnaný k rozšírenej realite. Digitálne informácie, ktoré sa premietajú cez čelné sklo na 21” uhlopriečku 4 metre dopredu, sa zdajú byť na ceste, takže z nich nikdy nemusíte spustiť oči.

DS IRIS SYSTÉM

Váš zmyslový asistent

DS IRIS SYSTEM je náš nové intuitívne, ergonomické informačné rozhranie s dotykovým ovládaním. Stáva sa akýmsi osobným asistentom, ktorý rozumie tomu, čo hovoríte a splní vaše požiadavky. Súčasťou systému je aj DS CONNECT BOX – lokalizovaná asistencia a urgent call.

DS SMART TOUCH

Ovládane na dosah ruky cez rýchle príkazy

Aktivujte jednu zo svojich 6 obľúbených rýchlych príkazových skratiek (cieľ navigácie, kontakty, rádio, konfigurácia klimatizácie…) jediným gestom, bez toho, aby ste prestali sledovať cestu – vďaka DS SMART TOUCH. Táto dotyková obrazovka, ktorá je pohodlne umiestnená v dosahu, rozoznáva vaše príkazové gestá rukou, ako je približovanie, vzďaľovanie a písanie.

DS DRIVE ASSIST

Riadenie novej generácie

DS DRIVE ASSIST je navrhnutý tak, aby vám pomohol a zároveň vám umožnil kedykoľvek znovu získať kontrolu nad vozidlom. DS DRIVE ASSIST reguluje rýchlosť a vzdialenosť vo vzťahu k vozidlu pred vami a presne udržiava polohu DS 4 v jazdnom pruhu. Systém inteligentne riadi rýchlosť a trajektóriu vozidla a zaručuje vám bezpečnosť a kľud za volantom.

DS DRIVE ASSIST 2.0 navyše obohacuje zážitok z autonómnej jazdy integráciou poloautomatickej zmeny jazdného pruhu, prispôsobovaním rýchlosti v zákrutách a podľa doporučenej značenej rýchlosti.

 

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Predvídať cestu

S pomocou kamery umiestnenej v hornej časti čelného skla, štyroch snímačov polohy a troch akcelerometrov pôsobí DS ACTIVE SCAN SUSPENSION okamžite nezávisle na každé z kolies, aby bolo pruženie pevnejšie alebo mäkšie v závislosti od stavu vozovky.

DS NIGHT VISION

Pozrite sa, čo je v tme neviditeľné

Infračervená kamera umiestnená v mriežke DS 4 zaznamená chodcov a zvieratá až 200 metrov pred sebou a zobrazí ich na digitálnom prístrojovom paneli, aby ste videli nebezpečenstvo a bezpečne reagovali. Skutočný krok vpred v oblasti bezpečnosti, ktorý zaručuje uvoľnenejšiu jazdu aj uprostred noci.

ĎALŠIE RAFINOVANÉ TECHNOLÓGIE

Objavte ďalšie technológie dostupné pre DS 4

DS MATRIX LED VISION

Inteligentné osvetlenie

Nová generácia projektorových svetlometov DS MATRIX LED VISION má subtílny a moderný vzhľad a poskytuje DS 4 technológie Matrix Beam a Dynamic Bending Light. Svetelný lúč presne sníma vaše okolie a prispôsobuje sa mu pomocou piatich prednastavených režimov (mesto, vidiek, diaľnica, zlé počasie a hmla), takže diaľkové svetlomety môžete používať za každých podmienok bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky.

 

Detekcia a upozornenie na premávku vzadu

Detekcia a upozornenie na premávku vzadu

Už žiadne prekvapenia

Pre väčšiu istotu tento systém rozpozná počas jazdy vozidlá vo vašom bočnom slepom uhle, bez ohľadu na ich nájazdovú rýchlosť. S dosahom až 75 metrov vás upozorní na nebezpečenstvo blikajúcou LED diódou v zrkadle na príslušnej strane. Keď zaradíte spiatočku, budete upozornený na pohybujúce sa prekážky vo vzdialenosti až 40 m vo vašom zadnom slepom uhle.

 

DS 4 E-TENSE

DS 4 E-TENSE

Nová generácia mobility

S naším plug-in hybridom E-TENSE s výkonom 225 koní je kombinácia medzi elektrickým a benzínovým motorom dynamická a flexibilná. Užite si nízke emisie, nízku spotrebu paliva s vysokým výkonom a tichým štartom.

 

Dodatočné vybavenie k dispozícii

  • Bezkľúčové štartovanie a odomykanie s PROXIMITY senzorom

    Rozpoznávanie dopravného značenia

    Aktívne upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu