BEZKONKURENČNÁ CHARIZMA

Nová vízia charizmatického automobilu

K dispozícii vo veľmi blízkej budúcnosti, DS 4 vyzýva a priťahuje svojimi pôsobivými proporciami, charizmatickým vzhľadom a sebavedomým postojom. Technológie na najvyššej úrovni sú v kokpite  ergonomicky umiestnené v kombinácii s nádherne čistým dizajnom.

Sofistikovaný a presvedčivý dizajn

Veľké kolesá, atletická silueta, aerodynamický profil, línie modelu DS 4 vykresľujú plynulý a asertívny pohyb so sebavedome moderným dizajnom. V zadnej časti sú jeho tvarované svetlá perfektne zladené s elegantnými líniami a vytvárajú tak pozoruhodnú a veľkolepú identitu

Zvodný svetelný podpis

Zvodný svetelný podpis

Prenikavý pohľad

Hypnotické svetlomety DS MATRIX LED VISION novej DS 4 a denné svetlo zložené z 98 LED diód mu dodávajú výrazný a prenikavý vzhľad, rovnako podmanivý ako inovatívny.

DS MATRIX LED VISION

DS MATRIX LED VISION

Inteligentné osvetlenie

Nová generácia svetlometov DS MATRIX LED VISION je štíhla a moderná, integruje pre DS 4 technológiu Matrix Beam a d Dynamic Bending Light (dynamické zakrivené osvetlenie). Lúč presne osvetľuje vaše okolie a prispôsobuje sa v piatich prednastaveným režimoch (mesto, krajina, diaľnica, zlé počasie a hmla), takže môžete používať diaľkové svetlomety za všetkých podmienok, bez oslnenia ostatných užívateľov.

 

DS MATRIX LED VISION

Vyjadrite svoj štýl

Inšpirovaný charakteristikami kompaktného hatchbacku aj SUV Coupé, DS 4 vychádza z konceptu, ktorý zvádza mnohými možnosťami prispôsobenia. Rad DS 4 je má ďalšie dve verzie: Performance Line, ktorá reprezentuje športový charakter, a CROSS pre tých odvážnejších.

DS 4 PERFORMANCE LINE & DS 4 CROSS

INTERIÉR

Čistá elegancia dizajnu

DS 4 zosobňuje pocit výnimočnej čistoty s obrazovkami zabudovanými do palubnej dosky, jeho ovládacím prvkom E-TOGGLE, štylizovanými ovládačmi elektrických okien a neviditeľnými centrálnymi prieduchmi DS AIR. Na vylepšenie interiéru si naše tímy vybrali unikátne materiály, ako je kovaný uhlík, hnedý popol a samozrejme koža, full grain alebo Nappa v dizajne prešívania bracelet (náramok hodiniek), v ikonickom štýle značky.

TECHNOLÓGIA

Zapojte všetky svoje zmysly

DS 4 oživuje “rozšírenú technológiu”, exkluzívnu zmes najnovších technológií a rozšírenej reality. Vyššia efektivita, extra konektivita a ďalšie inovácie ešte viac umocnia zážitok z jazdy a vašu bezpečnosť.

DS ROZŠÍRENÝ HEAD UP DISPLEJ

DS ROZŠÍRENÝ HEAD UP DISPLEJ

Pre intuitívny upokojujúci výhľad na cestu

Rozšírený head up displej označuje pohlcujúci vizuálny zážitok prilaný k rozšírenej realite. Zdá sa, že digitálne informácie premietané cez čelné sklo na 21-metrovom diagonálnom obrázku 4 metre pred vami sú na ceste, takže z neho nikdy neovládate oči.

SYSTÉM DS IRIS

SYSTÉM DS IRIS

Asistent so senzormi

DS IRIS SYSTEM je náš nový informačný ekosystém, intuitívny, ergonomický, ktorý sa dá úplne prispôsobiť. Kombinuje osobného asistenta, ktorý používa dotykové rozhranie, ako aj pochopenie toho, čo hovoríte z vášho hlasového pokynu, takže systém robí, čo chcete, kedy chcete.

SYSTÉM DS IRIS
DS SMART TOUCH

DS SMART TOUCH

Vaše skratky na dosah ruky

Získajte prístup k jednej zo svojich 6 obľúbených skratiek (cieľ cesty, telefonické kontakty, rádio, nastavenie klimatizácie atď.) jediným pohybom cez DS SMART TOUCH bez toho, aby prestali sledovať cestu. Ideálne ergonomicky umiestnená dotyková obrazovka v blízkosti ruky, sleduje vaše pohyby a rozpoznáva gestá, ako je priblíženie, oddialenie a dokonca aj rukou písaný text.

DS 4 E-TENSE

DS 4 E-TENSE

Nová generácia mobility

Pre DS 4 naši inžinieri pracovali na efektívnejšej platforme v mene dizajnu a výkonu. Navrhnutý pre náš najnovší E-TENSE plug-in hybridný pohon s 225 konskými silami, ktorý kombinuje benzínový motor s výkonom 180 koní s elektromotorom s výkonom 110 koní, poskytuje výkon s neuveriteľnou jazdnou flexibilitou: viac ako 50 km dojazd s nulovými emisiami v kombinovanom cykle WLTP bez obmedzenia použiteľnosti alebo batožinového priestoru.

DS 4 E-TENSE

Pohodlie a bezpečnosť

DS DRIVE ASSIST 2.0

DS DRIVE ASSIST 2.0

Nová generácia jazdy

DS DRIVE ASSIST 2.0 rozširuje zážitok z autonómnej jazdy integráciou poloautomatických meniacich sa jazdných pruhov, nastavením rýchlosti v zákrutách a rozpoznávaním značiek rýchlostných obmedzení. So svojimi senzormi, radarom v rohoch auta a kamerou v hornej časti čelného skla analyzuje cestu a pozície vozidla v reálnom čase.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Predvídanie cesty

Pomocou kamery umiestnenej v hornej časti čelného skla, štyroch snímačov polohy a troch akcelerometra pôsobí DS ACTIVE SCAN SUSPENSION okamžite na každé z kolies nezávisle, aby bolo odpruženie pevnejšie alebo mäkšie v závislosti od podmienok na ceste.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
DS NOČNÉ VIDENIE

DS NOČNÉ VIDENIE

Budete vidieť, čo je neviditeľné v tme

Infračervená kamera umiestnená v prednej mriežke DS 4 spozoruje chodcov a zvieratá do vzdialenosti 200 metrov dopredu a zobrazuje ich na digitálnom prístrojovom paneli, aby ste videli nebezpečenstvo a bezpečne reagovali. Skutočný krok vpred v bezpečnosti, ktorý zaručuje uvoľnenejšiu jazdu, dokonca aj uprostred noci.