Nová ponuka výkonu - DS 7 E-TENSE 4x4 360

 - Plug-in hybridná pohonná jednotka s výkonom 360 k a pohonom všetkých kolies - Sedadlá čalúnené v koži Nappa v prevedení BRACELET - Špecifické čierne dekóry - 21" hliníkové kolesá BROOKLYN - Panoramatická strecha

Nová ponuka výkonu -      DS 7 E-TENSE 4x4 360
Nová ponuka výkonu -      DS 7 E-TENSE 4x4 360

ELEGANTNÁ A OHROMUJÚCA

Nová DS 7 E-TENSE 4x4 360

Znak DS PERFORMANCE

Znak „DS PERFORMANCE“ na prednej časti vozidla označuje exkluzívnu výkonovú verziu E-TENSE 4×4 360 a zaisťuje, že sa odlišuje od ostatných modelov DS 7.

Čierny znak DS

Čierna maska chladiča vhodne dopĺňa čierny znak DS, ktoré ladí s lesklými čiernými dekórmi. Orientácia na tmavé prvky namiesto klasických chrómovaných prináša viac elegancie a dynamickejší vzhľad.

21″ kolesá BROOKLYN

Nové 21″ hliníkové kolesá BROOKLYN s brzdovými platničkami DS PERFORMANCE sa dodávajú exkluzívne pre verziu E-TENSE 4×4 360. Táto kombinácia zvýrazňuje štýl novej DS 7.

Interiér čalúnený v koži Nappa

Interiér novej plug-in hybridnej DS 7 je štýlový a prepracovaný do tých najmenších detailov. Vyznačuje sa elegantnými povrchovými úpravami a prémiovými materiálmi, ako je pravá koža Nappa. Sedadlá v prevedení BRACELET navrhnuté v duchu tradičného remeselnéo francúzského know-how sú výrazným prvkom interiéru verzie OPERA E-TENSE 4×4 360

Panoramatické strešné okno

Umocnite svoju radosť z jazdy vďaka panoramatickému strešnému oknu, ktoré tvorí súčasť štandardnej výbavy verzie OPERA E-TENSE 4×4 360. Skládá sa z pevnej a posuvnej časti, príjemne presvetluje kabínu a prispieva k príjemnejšej atmosfére.

DS PIXEL LED VISION 3.0

Inteligentné svetlomety DS PIXEL LED VISION 3.0 výrazne prispievajú k bezpečnosti vášmu okoliu tak, že prispôsobia osvetlenie podľa vonkajších podmienok (mesto, krajina, počasie atď…) a nasmerujú svetlo do zákrut, aby zlepšili viditeľnosť v zákrutách.

DS IRIS je nový informačný systém, ktorý je intuitívny, ergonomický a plne prispôsobitelný. Prostredníctvom dotykovej plochy a rozpoznávania hlasu funguje ako dokonalý osobný asistent. SYSTÉM DS IRIS urobí, čokoľvek čo po ňom žiadate a kedykoľvek potrebujete.

Audiosystém FOCAL Electra® sprostredkuje jedinečný zvukový zážitok. Systém sa skladá zo 14 reproduktorov vrátane subwooferu a zosilňovača s celkovým výkonom 515 W pre mimoriadne kvalitný prenos zvuku.

INTERIÉR

Dôraz na detail

Verzia E-TENSE 4×4 360 je dodávaný aj s najkvalitnejším interiérom čalúneným v koži Nappa v prevedení čierna Basalte alebo šedá Perle v prevedení BRACELET. Dokonalé spracovanie výrazne prispieva ku komfortu cestovania.

VYSOKO VÝKONNÝ HYBRID

E-TENSE s výkonom 360 k a pohonom všetkých kolies

Maximálny výkon a technológia

Pohonná jednotka E-TENSE s výkonom 360 k, ktorá sa radí k najsilnejším vo svojej triede, v spojení s pohonom všetkých kolies zaistí bezpečnosť a výborné jazdné vlastnosti aj v náročnejšom teréne.

#

 

Skúsenosti dvojnásobného šampióna

Unikátne jazdné vlastnosti prinášajú vývoj pohonnej jednotky a odpruženia pod vedením divízie DS Performance, ktorá výrazne dopomohla k zisku najvyšších titulov v šampionáte Formule E v rokoch 2019 a 2020. Dynamika a bezpečnosť nabýva s novou DS 7 E-TENSE 4×4 360 iných rozmerov. Výnimočná precíznosť vedie k dokonalej symbióze bezkonkurenčnej dynamiky a maximálneho komfortu.

#