PREJSŤ NA OBSAH
Konfigurátor
Konfigurátor DS 4 
Máte záujem o kompaktný hatchback DS 4?
Dostupné úrovne výbavy
Váš kompaktný hatchback je dostupný v niekoľkých verziách: BASTILLE, PERFORMANCE LINE, RIVOLI, CROSS RIVOLI a OPERA. Všetky tieto úrovne výbavy zahŕňajú celý rad štandardného vybavenia a príslušenstva, aby splnili všetky vaše očakávania.
Rôzne možnosti motorizácií
V závislosti od zvolenej úrovne výbavy je vaša DS 4 dostupná s benzínovým PureTech, dieselovým BlueHDI alebo plug-in hybridným motorom E-TENSE. Pre zaručenie maximálneho komfortu je DS 4 vybavená 8-stupňovou automatickou prevodovkou bez ohľadu na zvolený motor.
Dizajn interiéru a exteriéru, ktorý vám vyhovuje
Vašu DS 4 si môžete prispôsobiť do najmenších detailov vďaka mnohým možnostiam personalizácie: výber interiéru, farby karosérie a strechy alebo diskov z ľahkých zliatin. Vyberte si DS 4 podľa vašich predstáv.
Rozmery
Pre vaše pohodlie meria DS 4 na dĺžku 4400 mm, na šírku 1866 mm so sklopenými vonkajšími spätnými zrkadlami a na výšku 1470 mm. DS 4 s objemom batožinového priestoru 430 l má tiež množstvo odkladacích priestorov, ktoré sú praktické a funkčné.
Výbava
V záujme bezpečnosti a pohody na palube vám DS 4 ponúka viacero prvkov výbavy (v závislosti od zvolenej verzie): opierky hlavy nastaviteľné v 4 smeroch, nastaviteľná predná časť sedadla vodiča, vyhrievaný volant a vyhrievané, masážne, ventilované predné sedadlá.