April 11, 2023

Finalistky súťaže MISS Slovensko 2023 v DS STORE Bratislava Final-CD

Miss 2023 v DS store Bratislava

Pred niekoľkými dňami sme mali možnosť v showroome značky privítať výnimočnú návštevu. Francúzska elegancia prémiových áut DS Automobiles sa dokonale spojila s prirodzenou krásou a eleganciou 12-tich finalistiek Miss Slovensko 2023.

Bola to naozaj pravá francúzska „elegantná jazda“. Na návšteve v showroome DS STORE Bratislava Final-CD sa finalistky súťaže MISS Slovensko 2023 zoznámili s celou kolekciou modelov – DS 4, DS 7, DS 9 a DS 3 a tiež s tímom a predajcami značky DS Automobiles. Túto symbiózu krásy ženy a dizajnu modelov zachytil v sérii imidžových foto Lukáš Kimlička, známy fashion fotograf a ambasádor našej značky, ktorého fotky vám odhalíme už čoskoro. Okrem Lukáša Kimličku tieto príjemné a kreatívne momenty zvečnili aj backstagovými fotkami ďalší skvelí fotografi – Peter Stas @peter_stas a JMPRro @jmpro, výber z nich si tu môžete exkluzívne prezrieť.

Motiváciou získať titul kráľovnej krásy je pre všetky finalistky rafinovane elegantný model DS 4. Víťazka ho získa na jeden rok, pričom bude v nadštandardnej výbave s označením RIVOLI,  nazvanej podľa najznámejšej ulice Paríža s butikmi s luxusným tovarom. Vozidlo s výkonom 180 koní s 8-stupňovou automatickou prevodovkou je vyjadrením najpokročilejších technológií pre bezpečnú, komfortnú aj zážitkovú jazdu. Hneď od uvedenia na Slovensku v roku 2022 sa model DS 4 stal najpredávanejším modelom tejto značky. Ako uviedla Marína Solovičová, marketingová manažérka DS Automobiles: „Máme radosť z tejto spolupráce a tešíme sa na toto prirodzené spojenie ženskej osobnosti a krásy s rafinovanými technológiami.“