PREJSŤ NA OBSAH
PRESADNITE DO VYŠŠEJ TRIEDY
DS 4 : PRESADNITE DO VYŠŠEJ TRIEDY
DS 4 vyzdvihuje výnimočnosť pohodlia a odvážnosť svojho dizajnu.
Paríž, 16. október 2023

„Paríž hore nohami“. V tomto obrátenom svete  vyzdvihuje DS 4 výnimočnosť svojho pohodlia a odvážnosť svojho dizajnu. Zvýrazňujú sa tak jeho charakteristické vlastnosti: komfort odpruženia ovládaného kamerou, zvuková izolácia, rafinovanosť materiálov, ako aj špičkové palubné technológie, ako je nočné videnie.

Hudba bola zložená v roku 1935 Irvingom Berlinom a posilnená Fredom Astaireom, vzdušným tanečníkom, ktorý bol vtedy na vrchole svojho umenia, a Ginger Rodgers v Top Hat. Následne ich celosvetovo spopularizoval pár Louis Armstrong / Ella Fitzgerald. Aranžmán vytvorili Flavio Ibba a Paolo Fedreghini pre DS 4 s ambíciou prepojiť túto sladkú melódiu so svetom ticha.

 

« S filmom ‘Presadnite do vyššej triedy’ ukazuje DS Automobiles svoje know-how v oblasti komfortu a kultivovanosti, čo sú charakteristické atribúty DS 4. Tento nový poetický film, v ktorom DS 4 križuje nočný Paríž, ilustruje tieto kvality. Príležitosť vstať a objaviť nové perspektívy v definícii pohodlia. »

Olivier François, riaditeľ DS Automobiles

Cestovanie zostáva obľúbenou témou DS 4. „Presadnite do vyššej triedy“ zameraný na pohodlie je druhým reklamným filmom venovaným kompaktnému hatchbacku od DS Automobiles po kampani spustenej v roku 2021: „Keď technológia sníva o cestovaní“.

 

„Presadnite do vyššej triedy“ predstavuje tiež nový podpis značky. Po „Esprit d’Avant-Garde“, ktorý je prítomný od roku 2014, sprevádza teraz emblém DS Automobiles  „Cestovanie je umenie“. Tento nový podpis predstavuje cestovanie ako umenie života a formu umeleckého vyjadrenia. Odhaľuje cestovanie v jeho najtvorivejšej, najnápaditejšej a najkurióznejšej podobe, má byť aj kultúrnym a obohacujúcim prínosom.

 

Model DS 4, chválený tlačou a korunovaný mnohými oceneniami vrátane ceny za najkrajšie auto roka na Medzinárodnom automobilovom festivale 2022, je najpredávanejším prémiovým kompaktným hatchbackom vo Francúzsku v roku 2023.