Servis a údržba

Servis a údržba

Oprava čelného skla DS

windscreen-repair-dsPretože ide o váš jazdný komfort a vašu bezpečnosť, naši odborníci opravia poškodenie vášho čelného skla tak, aby bolo dokonale priehľadné a bez akýchkoľvek stôp.

Poškodenie čelného skla môže prekážať vášmu výhľadu a oslabuje celkovú pevnosť skla, ktoré tak môže prasknúť aj pri najmenšom otrase. Naši technici vtlačia do poškodeného miesta dokonale prispôsobenú opravárenskú živicu. Po zaleštení je vaše čelné sklo ako nové a znovu nadobudne svoju pevnosť.

Opravu čelného skla možno vykonať len na jednom, alebo maximálne dvoch miestach, ak poškodenie nepresahuje veľkosť dvojeurovej mince a ak sa nachádza mimo zorného poľa vodiča.

Kontrola klimatizácie

air-conditioning-dsV každom ročnom období používate vašu klimatizáciu iným spôsobom. Na zabezpečenie neustáleho komfortu a optimálnej bezpečnosti je nevyhnutné, aby ste zabezpečili pravidelnú údržbu vášho systému klimatizácie.

Naši technici preveria, pomocou 8 špecifických kontrol, technický stav vášho klimatizačného systému, aby vám zaručili optimálne fungovanie klimatizácie, správnu kvalitu filtrovaného vzduchu a dokonalé odhmlievanie skiel.

So službou “Kontrola klimatizácie” oceníte komfort a dokonalú viditeľnosť na ceste.

Kontrola pred STK

Musíte absolvovať povinnú technickú kontrolu vášho vozidla? Naši technici pre vás vykonajú kontrolu pred STK.

Naši odborníci preveria vaše vozidlo vo všetkých bodoch Technickej kontroly a upozornia vás na nevyhnutné opravy. Ak si to želáte, môžeme vykonať tieto kontroly v našich servisoch a následne zaistiť pristavenie vozidla do autorizovanej stanice technickej kontroly. Zbavíte sa tak starostí spojených s povinnou štátnou technickou prehliadkou a vyhnete sa aj nákladom na prípadnú nariadenú opakovanú prehliadku.

Dobre vedieť: prvá povinná technická kontrola vášho vozidla musí byť vykonaná pred štvrtým výročím uvedenia vášho vozidla do prevádzky. Neskôr musíte absolvovať technickú kontrolu pravidelne každé 2 roky.

Užívateľská príručka

Neviete si rady s ovládaním niektorých prvkov výbavy vášho vozidla? Nevadí, online užívateľská príručka je vám k dispozícii a aplikácia MyDS tiež už čoskoro bude!

Online užívateľskú príručku nájdete  TU.