February 10, 2023

DS AUTOMOBILES JE HLAVNÝM PARTNEROM MISS SLOVENSKO 2023

miss-slovensko-2023

Naša prémiová francúzska automobilová značka sa rozhodla podporiť súťažný projekt MISS SLOVENSKO 2023 a ako hlavný partner podujatia odmeníme víťazku tohto ročníka zapožičaním prémiového automobilu DS 4 na jeden rok!

Od spustenia projektu až do finálového večera súťaže budú zároveň modely značky DS Automobiles zabezpečovať mobilitu celého produkčného tímu súťaže aj počas sústredení či prípravy finalistiek.

Pre víťazku súťaže MISS SLOVENSKO 2023 značka poskytne na 1 rok automobil DS 4 vo farbe karosérie Cristal Pearl s koženým interiérom. Vozidlo DS 4 pre víťazku je v nadštandardnej výbave s označením RIVOLI,  nazvanej podľa najznámejšej ulice Paríža s butikmi s luxusným tovarom.  Vozidlo s benzínovým motorom disponuje výkonom až 180 koní v kombinácii s atraktívnou 8-stupňovou automatickou prevodovkou.

Model DS 4  je vyjadrením najpokročilejších technológií značky DS Automobiles pre bezpečnú, komfortnú aj zážitkovú jazdu. Vyznačuje sa výnimočným charizmatickým dizajnom, za ktorým stoja bezkonkurenčné znalosti a vyspelé inteligentné technológie. Hneď od uvedenia na Slovensku v roku 2022  sa model DS 4 stal najpredávanejším modelom našej značky.

Máme radosť z novej spolupráce a tešíme sa na toto prirodzené spojenie ženskej osobnosti a krásy s rafinovanými technológiami.