PREJSŤ NA OBSAH
Tutoriály DS 7
VIDEO TUTORIÁLY & UŽÍVATEĽSKÉ PRÍRUČKY
DS 7
Objavte sériu videí s užívateľskými príručkami (video tutoriály) a prezentačných filmov o technológiách vo vašom vozidle.
UŽÍVATEĽSKÉ PRÍRUČKY

Získajte online užívateľskú príručku DS 7.

Môžete k nej pristupovať aj z aplikácií Scan MyDS App a MyDS.

Prezentačné videá
Pozrite si videá, ktoré predstavujú technológie dostupné v DS 7
DS INFOTAINMENT

Prostredníctvom tohto videa zistíte, ako funguje DS INFOTAINMENT. Naučíte sa, ako :

  • si prispôsobiť INFOTAINMENT
  • si prispôsobiťi obsah dotykovej obrazovky a informácií pre vodiča
  • pridať alebo odstrániť stránky z dotykovej obrazovky
DS NIGHT VISION

Prostredníctvom tohto videa zistíte, ako funguje DS NIGHT VISION. Vďaka infračervenej kamere tento systém v reálnom čase detekuje chodcov a zvieratá prítomné na ceste a v okolitých oblastiach. Naučíte sa, ako:.

  • Vám displej oznámi, že systém je pripravený
  • Zobraziť NIGHT VISION
  • Povoliť alebo zakázať možnosť NIGHT VISION
DS IRIS SYSTEM

Prostredníctvom tohto videa zistíte, ako funguje DS IRIS SYSTEM, náš inovatívny a intuitívny informačný systém, ktorý integruje prepojenú navigáciu a osobného asistenta. Naučíte sa, ako:

  • Sa dostať k funkciám obrazovky ovládača
  • Aktivovať svoj osobný displej
  • Získať prístup ku všetkým funkciám vašej DS 7
  • Si pozrieť Centrum upozornení a najčastejšie používané funkcie
DS PIXEL LED VISION 3.0

Inteligentné svetlomety DS PIXEL LED VISION 3.0 výrazne prispievajú k bezpečnosti tým, že sa prispôsobia svojmu okoliu. Upravujú svetelnú intenzitu podľa vonkajších podmienok, ako sú svetlá oproti idúcich vozidiel, pouličné osvetlenie, rýchlostné cesty, počasie a pod. Automaticky tak zabezpečujú prisvecovanie do zákrut pre lepšiu orientáciu.

Vďaka funkcii PIXEL môžete ísť na diaľkových svetlách bez toho, aby ste oslňovali vozidlo, za ktorým idete alebo tých, ktorí sa k vám blížia.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION
Tento inteligentný systém odpruženia sa spolieha na kameru umiestnenú v hornej časti čelného skla, ako aj na niekoľko senzorov, ktoré snímajú nedokonalosti vozovky v reálnom čase. Tieto údaje prenesú v priebehu niekoľkých milisekúnd do počítača, ktorý pôsobí na každé z kolies nezávisle.  Podľa týchto informácii systém zabezpečí pevnejšie alebo pružnejšie nastavenie tlmičov, aby ste mali zaručený optimálny komfort.
DS NIGHT VISION
Vďaka neviditeľnej infračervenej kamere umiestnenej v prednej maske chladiča skenuje vaše vozidlo DS vozovku v reálnom čase. Systém je schopný zistiť prítomnosť chodcov alebo zvierat na vozovke do vzdialenosti až 100 metrov, aby ste mohli predvídať nebezpečie a vedeli rýchlo na možné nebezpečie reagovať.
DS DRIVER ATTENTION MONITORING
Systém snímačov a kamery sleduje trajektóriu vozidla a umožňuje vo dne i v noci odhaliť znaky únavy a pokles pozornosti vodiča. V prípade zistenia znakov únavy alebo nesústredenosti vodiča sa aktivuje zvukový signál a na centrálnom displeji sa zobrazí výstražné upozornenie.
DS DRIVE ASSIST

Vyvinuli sme systém DS DRIVE ASSIST, aby sme vodičovi pomohli s riadením a zároveň mu umožnili kedykoľvek prevziať kontrolu nad svojim vozidlom. Tento systém upravuje rýchlosť vozidla podľa auta idúceho pred ním a pôsobí na riadenie, aby vozidlo DS viedol v jazdnom pruhu, ktorý si vodič zvolí. Riadi rýchlosť a trajektóriu s cieľom zaručiť bezpečnosť a pokoj za volantom. 

 

ROZŠÍRENÉ ROZPOZNÁVANIE DOPRAVNÝCH ZNAČIEK
Optimalizujte svoju bezpečnosť vďaka funkcii Rozšíreného rozpoznania dopravných značiek, ktorá rozpozná okrem rýchlostných značiek aj určité dopravné značky a v reálnom čase ich zobrazí vodičovi na centrálnom prístrojovom paneli.
HiFi System FOCAL Electra®
Naši odborníci navrhli nový koncept akustického komfortu. Systém sa skladá zo 14 reproduktorov vrátane subwooferu a zosilňovača s celkovým výkonom 515 W pre mimoriadne kvalitný prenos zvuku.
DS IRIS SYSTEM
DS IRIS SYSTEM je naše nové intuitívne, ergonomické informačné rozhranie s dotykovým ovládaním. Integruje osobného asistenta s dotykovou obrazovkou a rozpoznávaním hlasu. DS IRIS SYSTEM robí, čo chcete a ako chcete.
360 Vision

DS 7 ťaží z najnovšej generácie digitálnych fotoaparátov, ktoré umožňujú optimálnu reprodukciu obrazu na veľkej 12” dotykovej obrazovke.

 

360 Vision je video asistencia pre všetky manévre pri nízkej rýchlosti. Zobrazuje pohľad zhora na vozidlo a jeho prostredie: pohľad sa aktualizuje, keď sa auto pohybuje.

TECHNOLÓGIA E-TENSE

Objavte naše špecializované videonávody pre naše plug-in hybridné modely

 

 

Ako funguje DS 7?
So svojimi plug-in hybridnými motormi s výkonom až 360 koní a pohonom všetkých štyroch kolies spája DS 7 komfort a efektivitu a zaisťuje hladkú a príjemnú jazdu na cestách vyššej kategórie. Objavte nabíjacie riešenia s príslušnými dĺžkami nabíjania.

Solutions de recharge du partenaire Free2move

Découvrez nos tutoriels vidéos dédiés pour nos modèles hybrides rechargeables

 

 

DS Automobiles x Free2move : s'inscrire


Découvrez les tutoriels pour les solutions à la charge
Ce tutoriel vidéo vous indique comment souscrire au service « Charge My Car », via l’application Free2move. Suivez les étapes pour bénéficier de toutes ses fonctionnalités : identification des bornes de recharge publiques disponibles et compatibles avec votre voiture électrique ou hybride rechargeable, planification de votre trajet et paiement simplifié. Directement accessible depuis votre Smartphone ou sur l’écran de votre voiture, « Charge My Car » simplifie vos déplacements, partout en Europe.

Recharger son véhicule électrique ou hybride rechargeable


Découvrez, à travers ce tutoriel vidéo, comment trouver la station de recharge la plus proche de vous, la plus économique ou la plus rapide, grâce à la fonctionnalité « Charge My Car » de l’application Free2move, directement accessible depuis l’écran de votre voiture ou votre Smartphone. Débutez et arrêtez ensuite la charge de votre véhicule électrique ou hybride rechargeable sur l’ensemble des stations du réseau Free2move, avec votre carte de recharge ou votre Smartphone.

Préparer son voyage


Suivez les instructions de ce tutoriel vidéo pour préparer un long trajet en voiture électrique ou hybride rechargeable avec le service « Charge my Car », disponible depuis l’application Free2move. Accédez au plus grand réseau européen de stations de recharge et déterminez l’itinéraire optimal pour faciliter tous vos trajets, même les plus longs.