PREJSŤ NA OBSAH
Tutoriály DS 3
VIDEO TUTORIÁLY & UŽÍVATEĽSKÉ PRÍRUČKY
DS 3
Objavte sériu videí s užívateľskými príručkami (video tutoriály) a prezentačných filmov o technológiách, ktoré vám pomôžu objaviť výhody zabudovaných systémov vo vašom vozidle.
UŽÍVATEĽSKÉ PRÍRUČKY

Získajte online užívateľskú príručku DS 3.

Môžete k nej pristupovať aj z aplikácií Scan MyDS App a MyDS.

PREZENTAČNÉ VIDEÁ
Objavte videá, ktoré predstavujú technológie dostupné v DS 3
 
DS IRIS SYSTEM

DS IRIS SYSTEM je naše nové intuitívne, ergonomické informačné rozhranie s dotykovým ovládaním. Stáva sa akýmsi osobným asistentom, ktorý rozumie tomu, čo hovoríte a splní vaše požiadavky tak, ako chcete. 

 

DS DRIVE ASSIST
Vyvinuli sme systém DS DRIVE ASSIST, aby sme vodičovi pomohli s riadením a zároveň mu umožnili kedykoľvek prevziať kontrolu nad svojim vozidlom. Tento systém upravuje rýchlosť vozidla podľa auta idúceho pred ním a pôsobí na riadenie, aby vozidlo DS viedol v jazdnom pruhu, ktorý si vodič zvolí.  Riadi rýchlosť a trajektóriu s cieľom zaručiť bezpečnosť a pokoj za volantom.
ADML Proximity

Vďaka bezkľúčovému prístupu s proximity senzorom sa vaša DS automaticky odomkne, keď sa k nej priblížite na vzdialenosť 2 metrov. Kľučky dverí, dovtedy decentne skryté v karosérii a elegantne kopírujúce jej tvar, sa vysunú.

Pomocou tlačidla Štart/Stop vozidlo pohodlne naštartujete. Pri opúšťaní vozidla je princíp rovnaký: pri vzdialení sa od vozidla sa jeho kľučky zasunú a vozidlo sa automaticky zamkne.    

DS MATRIX LED VISION
DS MATRIX LED VISION tvoria 3 LED moduly plniace funkciu stretávacích svetiel a jeden modul Matrix Beam pre diaľkové svetlomety, ktorý je navyše rozdelený na 15 rovnakých samostatných segmentov. Tie sa rozsvecujú a zhasínajú postupne podľa situácie v okolí vozidla, ktorú monitoruje kamera v hornej časti čelného skla. Vodič tak môže jazdiť s trvale zapnutými diaľkovými svetlami bez toho, aby pri tom oslňoval ostatných: napríklad, keď sa zozadu blíži k vozidlu alebo míňa protiidúce vozidlo, časť svetelného lúča osvetľujúca toto vozidlo sa automaticky vypne a sleduje jeho pohyb, aby ho neoslňoval.
ETENSE 100 % Elektrický
DS 3, zrodená z novej platformy a vyrobená z inovatívnych materiálov, získava vo svojej 100 % elektrickej verzii dojazd až 575 km v mestskom cykle a stáva sa jedným z najľahších kompaktných SUV vo svojej kategórii. V spojení s dlhými cestami sa nabije na 80 % batérie len za 30 minút.
Nabíjacie riešenia E-TENSE
Objavte naše videonávody venované elektrickým modelom DS
 

Aktivácia ovládania na diaľku

Tento video tutoriál vysvetľuje, ako aktivovať ovládanie na diaľku E-TENSE z aplikácie MyDS. Krok za krokom zistite viac o funkcii, vďaka ktorej budete neustále informovaní o stave vášho vozidla E-TENSE.

Diaľkové ovládanie

Prostredníctvom tohto videonávodu sa dozviete, ako používať funkcie diaľkového ovládania E-TENSE z aplikácie MyDS. Krok za krokom zistite, ako si prispôsobiť svoju aplikáciu, aby ste boli nepretržite informovaní o stave vášho vozidla E-TENSE: skontrolujte dojazd vašej batérie a jej stav nabitia, naplánujte nabíjanie vášho auta alebo jeho predhriatie/predchladenie na diaľku, v konkrétnom čase, v deň (dni) podľa vášho výberu.

Domáce nabíjanie

Toto video obsahuje všetko, čo potrebujete vedieť o možnostiach domáceho nabíjania vášho vozidla E-TENSE. Zistite, ako dobiť svoje elektrické auto na klasickej domácej zásuvke (štandardný režim 2), v zosilnenej zásuvke (štandardný zosilnený režim 2) alebo DS Wall Boxe (DS Wall Box Mode 3), časy nabíjania a podmienky používania káblov režimu 2 a 3, ktoré sú štandardne dodávané.

Nabíjanie na domácej zásuvke

Prostredníctvom tohto videonávodu zistite, ako dobiť svoje vozidlo E-TENSE z akejkoľvek bežnej domácej zásuvky. Tento spôsob nabíjania vám umožňuje dobíjať váš elektromobil doma, s priateľmi alebo na vašom pracovisku bez špeciálnej inštalácie. S touto možnosťou, ktorá je dostupná všade, môžete využívať nabíjací výkon 220 V pri 8 A, čo vám umožní dobiť svojich 50 km za 5 hodín pomocou kábla režimu 2, ktorý je súčasťou štandardnej výbavy.

Nabíjanie na zosilnenej zásuvke

Zosilnená domáca zásuvka, ktorá je bezpečnejšia ako klasická domáca zásuvka, umožňuje rýchlejšie dobíjanie vášho elektromobilu pomocou zosilneného kábla režimu 2. Tento kábel, ktorý je k dispozícii ako príslušenstvo, vám umožňuje využívať nabíjací výkon 220 V pri 14 A, aby ste dobili svojich 50 km za 2 hodiny 30 minút. Pri použití štandardne dodávaného kábla režimu 2 zostáva rýchlosť nabíjania rovnaká ako pri použití bežnej domácej zásuvky. S výkonom obmedzeným na 220 V pri 8 A dobijete svojich 50 km denne za 5 hodín.

Nabíjanie cez DS Wall Box

Prostredníctvom tohto videonávodu zistite, ako dobiť svoje vozidlo priamo na DS Wall Boxe. Táto súkromná nabíjacia stanica, ktorú vám nainštaluje odborník, je optimálnym riešením odporúčaným značkou DS na rýchle dobitie vášho elektromobilu doma alebo na vašom pracovisku. S touto možnosťou získate úžitok z nabíjacieho výkonu až 220 V pri 32 A pri trojfázovej inštalácii, čo vám umožní dobiť denne svojich 50 km za 1 hodinu 10 minút pomocou štandardne dodávaného trojfázového kábla režimu 3.
Solutions de recharge du partenaire Free2move
Découvrez nos tutoriels vidéos pour utiliser les services de notre partenaire Free2move.

Découvrez nos tutoriels vidéos pour utiliser les services de notre partenaire Free2move.

 

DS Automobiles x Free2move : s'inscrire


Découvrez les tutoriels pour les solutions à la charge
Ce tutoriel vidéo vous indique comment souscrire au service « Charge My Car », via l’application Free2move. Suivez les étapes pour bénéficier de toutes ses fonctionnalités : identification des bornes de recharge publiques disponibles et compatibles avec votre voiture électrique ou hybride rechargeable, planification de votre trajet et paiement simplifié. Directement accessible depuis votre Smartphone ou sur l’écran de votre voiture, « Charge My Car » simplifie vos déplacements, partout en Europe.

Recharger son véhicule électrique ou hybride rechargeable


Découvrez, à travers ce tutoriel vidéo, comment trouver la station de recharge la plus proche de vous, la plus économique ou la plus rapide, grâce à la fonctionnalité « Charge My Car » de l’application Free2move, directement accessible depuis l’écran de votre voiture ou votre Smartphone. Débutez et arrêtez ensuite la charge de votre véhicule électrique ou hybride rechargeable sur l’ensemble des stations du réseau Free2move, avec votre carte de recharge ou votre Smartphone.

Préparer son voyage


Suivez les instructions de ce tutoriel vidéo pour préparer un long trajet en voiture électrique ou hybride rechargeable avec le service « Charge my Car », disponible depuis l’application Free2move. Accédez au plus grand réseau européen de stations de recharge et déterminez l’itinéraire optimal pour faciliter tous vos trajets, même les plus longs.