PREJSŤ NA OBSAH
Konfigurátor
KONFIGURÁTOR DS 3
Predstavte si, že ste na palube svojho DS 3 pomocou konfigurátora DS.

Z nášho konfigurátora si prispôsobte svoje nové vozidlo podľa svojich želaní a potrieb: úroveň výbavy, motorizácie, vybavenie, dizajn...

Urobte zo svojej DS 3 auto, ktoré vám vyhovuje.

DOSTUPNÉ ÚROVNE VÝBAVY
Kompaktné SUV DS 3 je dostupné v niekoľkých verziách: BASTILLE, PERFORMANCE LINE a OPERA. Všetky tieto úrovne výbavy zahŕňajú celý rad štandardného vybavenia a príslušenstva, aby splnili všetky vaše očakávania.
RÔZNE MOŽNOSTI MOTORIZÁCIÍ
V závislosti od zvolenej úrovne výbavy je váš DS 3 dostupný s benzínovým motorom PureTech, dieselovým BlueHDI alebo 100% elektrickým E-TENSE. Všetky motorizácie sú vybavené 8-stupňovou automatickou prevodovkou.
DIZAJN INTERIÉRU A EXTERIÉRU, KTORÝ VÁM VYHOVUJE
Vašu DS 3 si môžete prispôsobiť do najmenších detailov vďaka mnohým možnostiam personalizácie: výber interiéru, farby karosérie a strechy alebo diskov z ľahkých zliatin. Vyberte si DS 3 podľa vašich predstáv.
Rozmery
Pre vaše pohodlie má DS 3 dĺžku 4418 mm, šírku 1988 mm (s vonkajšími zrkadlami) a výšku 1534 mm. DS 3 s objemom batožinového priestoru 350 l má tiež množstvo odkladacích priestorov, ktoré sú praktické a funkčné.
Výbava
V záujme bezpečnosti a pohody na palube vám DS 3 ponúka viacero prvkov výbavy (v závislosti od zvolenej verzie): ADML PROXIMITY, DR IRIS System, DS DRIVE ASSIST, DS MATRIX LED VISION atď.