PREJSŤ NA OBSAH
FINALISTKY MISS SLOVENSKO V DS STORE BRATISLAVA FINAL-CD
FINALISTKY SÚŤAŽE MISS SLOVENSKO 2023 V DS STORE BRATISLAVA FINAL-CD
11. apríl 2023

 

Pred niekoľkými dňami sme mali možnosť v showroome značky privítať výnimočnú návštevu. Francúzska elegancia prémiových áut DS Automobiles sa dokonale spojila s prirodzenou krásou a eleganciou 12-tich finalistiek Miss Slovensko 2023.

Bola to naozaj pravá francúzska „elegantná jazda“. Na návšteve v showroome DS STORE Bratislava Final-CD sa finalistky súťaže MISS Slovensko 2023 zoznámili s celou kolekciou modelov – DS 4, DS 7, DS 9 a DS 3 a tiež s tímom a predajcami značky DS Automobiles. Túto symbiózu krásy ženy a dizajnu modelov zachytil v sérii imidžových foto Lukáš Kimlička, známy fashion fotograf a ambasádor našej značky, ktorého fotky vám odhalíme už čoskoro. Okrem Lukáša Kimličku tieto príjemné a kreatívne momenty zvečnili aj backstagovými fotkami ďalší skvelí fotografi – Peter Stas @peter_stas a JMPRro @jmpro, výber z nich si tu môžete exkluzívne prezrieť.

 

Motiváciou získať titul kráľovnej krásy je pre všetky finalistky rafinovane elegantný model DS 4. Víťazka ho získa na jeden rok, pričom bude v nadštandardnej výbave s označením RIVOLI,  nazvanej podľa najznámejšej ulice Paríža s butikmi s luxusným tovarom. Vozidlo s výkonom 180 koní s 8-stupňovou automatickou prevodovkou je vyjadrením najpokročilejších technológií pre bezpečnú, komfortnú aj zážitkovú jazdu. Hneď od uvedenia na Slovensku v roku 2022 sa model DS 4 stal najpredávanejším modelom tejto značky. Ako uviedla Marína Solovičová, marketingová manažérka DS Automobiles: „Máme radosť z tejto spolupráce a tešíme sa na toto prirodzené spojenie ženskej osobnosti a krásy s rafinovanými technológiami.“

GALÉRIA OBRÁZKOV

„Ako vždy, moment odhalenia farebnosti je veľmi vzrušujúcim momentom, pretože predstavuje oficiálny začiatok nového dobrodružstva, novej výzvy, novej sezóny! Začnime teda túto sezónu 10 s novým DS E-TENSE FE23, ktorý je ešte krajší ako minulý rok! Krajší a viditeľnejší, pretože aj taký je motoršport. Sme tu preto, aby sme zviditeľnili našu značku DS Automobiles, nášho partnera PENSKE AUTOSPORT, ako aj všetkých našich sponzorov. Tiež tvrdo pracujeme na tom, aby bol DS E-TENSE FE23 okrem krásneho auta aj rýchlym autom. Pohonné ústrojenstvo bude rovnaké ako v 9. sezóne, keďže tento rok nedošlo k žiadnym homologizačným zmenám, ale urobilo sa veľa práce a budeme pokračovať v zlepšovaní softvéru, ktorý to riadi. Veľký a úspešný, to je náš sen! Toto je náš cieľ pre sezónu 10! »

 

Eugenio Franzetti, riaditeľ DS Performance