PREJSŤ NA OBSAH
DS Automobiles je hlavným partnerom Miss Slovensko 2023
DS AUTOMOBILES, HLAVNÝ PARTNER MISS SLOVENSKO 2023
10. február 2023

 

Naša prémiová francúzska automobilová značka sa rozhodla podporiť súťažný projekt MISS SLOVENSKO 2023 a ako hlavný partner podujatia odmeníme víťazku tohto ročníka zapožičaním prémiového automobilu DS 4 na jeden rok!

Od spustenia projektu až do finálového večera súťaže budú zároveň modely značky DS Automobiles zabezpečovať mobilitu celého produkčného tímu súťaže aj počas sústredení či prípravy finalistiek.

 

Pre víťazku súťaže MISS SLOVENSKO 2023 značka poskytne na 1 rok automobil DS 4 vo farbe karosérie Cristal Pearl s koženým interiérom. Vozidlo DS 4 pre víťazku je v nadštandardnej výbave s označením RIVOLI,  nazvanej podľa najznámejšej ulice Paríža s butikmi s luxusným tovarom.  Vozidlo s benzínovým motorom disponuje výkonom až 180 koní v kombinácii s atraktívnou 8-stupňovou automatickou prevodovkou.

 

Model DS 4  je vyjadrením najpokročilejších technológií značky DS Automobiles pre bezpečnú, komfortnú aj zážitkovú jazdu. Vyznačuje sa výnimočným charizmatickým dizajnom, za ktorým stoja bezkonkurenčné znalosti a vyspelé inteligentné technológie. Hneď od uvedenia na Slovensku v roku 2022  sa model DS 4 stal najpredávanejším modelom našej značky.

 

Máme radosť z novej spolupráce a tešíme sa na toto prirodzené spojenie ženskej osobnosti a krásy s rafinovanými technológiami.

„Ako vždy, moment odhalenia farebnosti je veľmi vzrušujúcim momentom, pretože predstavuje oficiálny začiatok nového dobrodružstva, novej výzvy, novej sezóny! Začnime teda túto sezónu 10 s novým DS E-TENSE FE23, ktorý je ešte krajší ako minulý rok! Krajší a viditeľnejší, pretože aj taký je motoršport. Sme tu preto, aby sme zviditeľnili našu značku DS Automobiles, nášho partnera PENSKE AUTOSPORT, ako aj všetkých našich sponzorov. Tiež tvrdo pracujeme na tom, aby bol DS E-TENSE FE23 okrem krásneho auta aj rýchlym autom. Pohonné ústrojenstvo bude rovnaké ako v 9. sezóne, keďže tento rok nedošlo k žiadnym homologizačným zmenám, ale urobilo sa veľa práce a budeme pokračovať v zlepšovaní softvéru, ktorý to riadi. Veľký a úspešný, to je náš sen! Toto je náš cieľ pre sezónu 10! »

 

Eugenio Franzetti, riaditeľ DS Performance