PREJSŤ NA OBSAH
DS AUTOMOBILES JE HLAVNÝM PARTNEROM CRÈME DE LA CRÈME
DS AUTOMOBILES, HLAVNÝ PARTNER CRÈME DE LA CRÈME
21. máj 2024

DS Automobiles, ako podporovateľ umenia a frankofónie, je už po tretíkrát hlavným partnerom podujatia francúzskeho fillmu Crème de la Crème. 

Crème de la Crème ponúka lahôdky zo súčasných francúzskych filmov, ktoré boli úspešné na festivaloch alebo zarezonovali u domáceho publika a filmovej kritiky. Vybrať si môžete komédie, romantické filmy alebo drámy, ktoré výstižne ilustrujú francúzsku spoločnosť, kultúru, hodnoty a estetiku.

 

Deviaty ročník prehliadky francúzskeho filmu Crème de la Crème sa bude konať od 29. mája do 2. júna 2024 v 35 kinách v 29 slovenských mestách. Prehliadku slávnostne otvorí vzrušujúca čierna komédia Máme prachy!, za osobnej účasti režisérov snímky Maxima Govara a Romaina Choaya, 28. mája 2024 v bratislavskom Cinema City Eurovea. Ochutnajte to najlepšie zo súčasnej francúzskej kinematografie aj vy a prídite si pozrieť film podľa vášho výberu.

Zároveň sa môžete počas festivalu zapojiť na sociálnych sieťach @dsslovensko (Facebook a Instagram) do súťaže o DS 7 na víkend s plnou nádržou. 

 

Viac o festivale a ponuke filmv nájdete tu.

 

 

« S filmom ‘Presadnite do vyššej triedy’ ukazuje DS Automobiles svoje know-how v oblasti komfortu a kultivovanosti, čo sú charakteristické atribúty DS 4. Tento nový poetický film, v ktorom DS 4 križuje nočný Paríž, ilustruje tieto kvality. Príležitosť vstať a objaviť nové perspektívy v definícii pohodlia. »

Olivier François, riaditeľ DS Automobiles

Cestovanie zostáva obľúbenou témou DS 4. „Presadnite do vyššej triedy“ zameraný na pohodlie je druhým reklamným filmom venovaným kompaktnému hatchbacku od DS Automobiles po kampani spustenej v roku 2021: „Keď technológia sníva o cestovaní“.

 

„Presadnite do vyššej triedy“ predstavuje tiež nový podpis značky. Po „Esprit d’Avant-Garde“, ktorý je prítomný od roku 2014, sprevádza teraz emblém DS Automobiles  „Cestovanie je umenie“. Tento nový podpis predstavuje cestovanie ako umenie života a formu umeleckého vyjadrenia. Odhaľuje cestovanie v jeho najtvorivejšej, najnápaditejšej a najkurióznejšej podobe, má byť aj kultúrnym a obohacujúcim prínosom.

 

Model DS 4, chválený tlačou a korunovaný mnohými oceneniami vrátane ceny za najkrajšie auto roka na Medzinárodnom automobilovom festivale 2022, je najpredávanejším prémiovým kompaktným hatchbackom vo Francúzsku v roku 2023.