Predstavujeme novú službu VIDEOCHECK DS

Predstavujeme novú službu VIDEOCHECK DS

VIDEOCHECK DS je nová bezplatná služba DS servisu, ktorú práve zavádzame pre našich zákazníkov. Jedná sa o nástroj elektronickej komunikácie vďaka ktorému je možné on-line potvrdenie rozsahu dodatočných vykonaných prác zákazky medzi zákazníkom a servisom.

Video záznam je dôveryhodný doklad pre zákazníka pre zdôvodnenie odporúčaných dodatočných prác servisom a je porovnateľný s bežnou prehliadkou vozidla za prítomnosti zákazníka. Umožňujeme zákazníkom v podstate získať bezkontaktnú ponuku a odporúčanie servisu na dodatočné práce a rozšírenie zakázky. Rozšírenie zakázky a rozšírenie servisných zákrokov odsúhlasí zákazník vďaka videozáznamu.

Ako služba funguje?:

  1. Priveziete svoje vozidlo do autorizovaného servisu DS alebo využijte našu pick up službu DS Valet, kedy si pre vaše vozidlo prídeme my k vám
  2. Prijímací technik prevezme od Vás vozidlo a otvorí zakázku na Vami požadované servisné úkony.
  3. Mechanik vykoná Vami požadované objednané servisné úkony. Následne vozidlo dôkladne preverí a vytvorí videozáznam, v ktorom zrekapituluje odporúčanie servisu na ďalšie dodatočné práce a rozšírenie zakázky.(napr. zistí opotrebenie brzdových platničiek, opotrebenie pneumatík atď……)
  4. Prostredníctvom SMS alebo e-mailu obdržíte odkaz na video s prehliadkou vozidla a návrhom rozpočtu na dodatočné práce.
  5. Pozriete si video. Náš technik v ňom vysvetlí, aké operácie by bylo vhodné urobiť.
  6. Zrealizované následne budú len také dodatočné úkony, ktoré ste si schválili pomocou zaslaného formulára.
  7. Po ukončení servisných prác si vozidlo vyzdvihnete alebo si ho opäť necháte službou DS Valet dopraviť späť k vám.

VIDEOCHECK DS = prehliadka vášho vozidla DS s video záznamom. Rýchle, jednoduché a bezpečné.

Viac informácií o tejto službe Vám radi poskytnú v autorizovanom servise DS STORE Bratislava