PREJSŤ NA OBSAH
Konfigurátor
KONFIGURÁTOR DS 7
Máte záujem o SUV DS Automobiles ?

Prispôsobte si svoje nové SUV, dostupné vo verzii plug-in hybrid, podľa vašich predstáv a potrieb: úrovne výbavy, motorizácie, dizajn…

Doprajte si nové SUV presne tak, ako ho chcete.

DOSTUPNÉ ÚROVNE VÝBAVY
Vaše SUV je dostupné v niekoľkých verziách: BASTILLE, PERFORMANCE LINE, RIVOLI a OPERA. Všetky tieto úrovne výbavy zahŕňajú celý rad štandardného vybavenia a príslušenstva, aby tak splnili všetky vaše očakávania.
RÔZNE MOŽNOSTI MOTORIZÁCIÍ
V závislosti od zvolenej úrovne výbavy je vaša DS 7 dostupná s dieselovým BlueHDI alebo plug-in hybridným motorom E-TENSE 360k 4x4. Pre zaručenie maximálneho komfortu je DS 7 vybavená 8-stupňovou automatickou prevodovkou bez ohľadu na zvolený motor.
DIZAJN INTERIÉRU A EXTERIÉRU, KTORÝ VÁM VYHOVUJE
Vaše nové SUV si môžete prispôsobiť do najmenších detailov vďaka mnohým možnostiam personalizácie: výber interiéru, farby karosérie alebo diskov z ľahkých zliatin. Vyberte si DS 7 podľa vašich predstáv.
Rozmery
DS 7 meria na dĺžku 4593 mm, na šírku1891 mm so sklopenými vonkajšími spätnými zrkadlami a na výšku 1637 mm. DS 7 s objemom batožinového priestoru 555 l má tiež množstvo odkladacích priestorov, ktoré sú praktické a funkčné.
Výbava
Pre zaručenie ešte väčšej pohody a bezpečnosti na ceste vám DS 7 v závislosti od zvolenej verzie ponúka množstvo výbavy : bezkľúčový prístup a štartovanie, balík Advanced Safety Pack, automatické núdzové brzdenie, nový infotainment DS IRIS SYSTEM, nový svetelný podpis DS PIXED LED 3.0 a nový vysokovýkonný motor E-TENSE s výkonom 360 koní s pohonom všetkých štyroch kolies.