Úrovne výbavy

Sport Chic

Dostupné motorizácie:

BlueHDi 150 S&S BVM6

BlueHDi 180 EAT6 S&S

 

Prehľad

Dizajn

Model DS 5 má avantgardný dizajn, je to originálne, odvážne a okuzľujúco stvárnené vozidlo, ktorého najvýraznejším rysom je jeho maska chladiča  ‘DS Wings’. So svojou siluetou “sochárskeho diela” a sofistikovane vypracovanými detailmi je DS 5 jasne rozoznateľná na ceste a je prísľubom nevídaných pocitov  z jazdy.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Design

Nový podpis

Nový hypnotický pohľad:  nová technológia DS LED VISION spája nové LED svetlomety xenónovej technológie so smerovkami s postupným rozsvecovaním  – jedinečnými na trhu – a s LED hmlovými svetlometmi s funkciou statického osvetľovania zákrut a križovatiek. Táto technológia ponúka vyšší svetelený výkon a moderný štýl.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-RegardMagnetique

Materiály

Pravé materiály a jemná elegancia sedadiel v štýle “haute couture” dodávajú vozidlu jedinečný vzhľad.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Materiaux

Interiér

Vnútorný priestor sa inšpiroval leteckým dizajnom: strop na štýl “kokpitu”, farebný Head-Up displej, široké stredové konzoly, jedna nízka a jedna v strope, s otočnými ovládačmi a prepínačmi inšpirovanými leteckým priemyslom s označením ‘toogle switches’.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-InterieurCockpit

Výkon

Nové motorizácie BlueHDi vybavené technológiou SCR na elimináciu 90 % emisií oxidov dusíka a so systémom Stop & Start na zníženie spotreby a emisií CO2.
Nová automatická prevodovka EAT6 umožňujúca výrazne znížiť spotrebu a emisie CO2 a pritom zabezpečiť rýchlosť a plynulosť.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Performance

Zážitok z jazdy

Jedinečný zážitok z jazdy:  dynamický hyper komfort vďaka výkonným motorizáciám, prirodzená a nastaviteľná poloha miesta vodiča, presné a priame riadenie, technologické pruženie poskytujúce dokonalú syntézu medzi komfortom a dynamikou,  široká škála podporných prvkov riadenia.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Experience de conduite

Technológie

Moderné prvky výbavy v službách komfortu a technológií: bezkľúčový prístup a štartovanie, cúvacia kamera, automatické zapínanie/vypínanie diaľkových svetiel, systém varovania pred neúmyselným opustením jazdného pruhu (AFIL).

920X520-NEW_DS5_lesPlus-tECHNOLOGIE

Pripojiteľnosť

Zážitok z riadenia na úrovni high-tech pokračuje aj vďaka farebnému dotykovému displeju poslednej generácie, ktorý ponúka funkciu New Mirror Screen, teda možnosť duplikácie displeja smartfónu pre jednoduché a bezpečné používanie jeho aplikácií.

Na zaistenie bezpečnosti a pokoja využíva nová DS 5 aj ponuku DS Connect Box s paketom SOS & Assistance, čo je priekopnícky systém umožňujúci automatické núdzové a asistenčné volanie s lokalizáciou vozidla a s vyslaním príslušných zložiek záchranného systému.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Connectivité

Architektúra

Neštandardná architektúra spájajúca kompaktnosť exteriéru (4,53 m) s priestranným interiérom:  päť plnohodnotených miest na sedenie, veľkorysý batožinový priestor (468 l pod krytom podľa metódy VDA) s modulovateľným objemom.

920X520-NEW_DS5_lesPlus-Architecture

Výkony

Nová DS 5 poskytuje vynikajúcu stabilitu na ceste vďaka jej presnému a priamemu riadeniu, ako aj vďaka jej vyladeným podvozkovým častiam. Ponúka dokonalú syntézu medzi komfortom a dynamikou a je prísľubom jedinečných zážitkov z jazdy.

920X520-NEW_DS5_motorisation_cOMPORTEMENTROUTIER

Nová automatická prevodovka EAT6 umožňuje:

– nižšiu spotrebu na úrovni manuálnych prevodoviek
– drastické zníženie emisií CO2
– rýchle a plynulé radenie rýchlostí vďaka technológii Quickshift.

920X520-NEW_DS5_motorisation_BOITE-de-Vitesses

Nové úsporné a výkonné motorizácie zaraďujú novú DS 5 medzi najlepšie spomedzi konkurenčných vozidiel premium triedy.
Nové motorizácie BlueHDi (s výkonom od 120 do 180 k) vybavené technológiou SCR na odstránenie 90 % emisií oxidu dusíka.

920X520-NEW_DS5_motorisation_

Detaily

DS Connect Box

Na zabezpečenie bezpečnej a pokojnej jazdy využíva nová DS 5 ponuku DS Connect Box s balíčkom SOS & Asistencia, priekopníckeho systému, ktorý umožňuje automatické núdzové volanie a lokalizované asistenčné volanie a zabezpečí vyslanie príslušných záchranných zložiek v prípade problému.