Úrovne výbavy

Dostupné motorizácie:

  • BlueHDi 120 S&S BVM6
  • BlueHDi 120 EAT6 S&S
  • BlueHDi 180 EAT6 S&S

Prehľad

Dizajn

Štýl modelu DS 4 Crossback evokuje veľké priestory: kompaktné vozidlo s dizajnérskymi prvkami robustného charakteru a so zvýšenou svetlou výškou. DS 4 Crossback je dynamické a viacúčelové vozidlo, ktorého dravý charakter poskytuje odlišujúci charakter zvýraznený novým estetickým podpisom značky DS – prednou maskou chladiča ‘DS Wings’.

CROSSBACK-Design

Dravý temperament

S vozidlom DS 4 Crossback, ktoré je ako stvorené na naplnenie vašej túžby po slobode, si môžete naplno užívať dobrodružstvo v meste a na cestách do prírody. Zvýšená poloha sedadla vodiča zaručuje pokojné riadenie, robustnosť sa snúbi s estetickým vzhľadom a DS 4 Crossback ponúka jedinečné zážitky na palube. DS 4 Crossback je mrštné vozidlo v meste a dynamické a pohodlné pri dlhých cestách a je vašim spoľahlivým spoločníkom na všetkých vašich cestách.

Crossback-Baroudeur

Zážitok z jazdy

Miesto vodiča vyzývajúce k úniku a k pohybu: vysoká poloha riadenia vďaka zvýšenej svetlej výške (o 30 mm v porovnaní s novou DS 4) v spojení s panoramatickým čelným sklom zabezpečuje lepšiu viditeľnosť a pokojnejšiu jazdu.

Crossback-Jante

Exkluzívny svetelený podpis

Nový výrazný a podmanivý pohľad. Svetlomety DS LED Vision spájajú LED technológie a xenónové technológie so smerovkami s postupným rozsvecovaním. Tento skutočný svetelný podpis spája osvetlenie najlepšej úrovne s moderným a odlišujúcim štýlom.

DS-4_CrossBack_avant_calandre_DS_wings

Výnimočne jemná elegancia

Pravé materiály, exkluzívne čalúnenia a elegancia do najmenších detailov na palube vozidla.
– 3 typy kože: zrnitá koža, nappa koža a semi-anilínová koža, ktorá je najluxusnejšou kožou používanou v automobilovom priemysle.
– čalúnenie sedacích častí sedadiel s ozdobným prešívaním v štýle náramkových hodiniek “Bracelet” – exkluzivita značky DS
– palubná doska potiahnutá kožou
– kovové a hliníkové ozdobné prvky s emblémom značky

nouvelleds4_bva6

Pocity z jazdy

Exkluzívne pocity z jazdy. Spojenie zvýšenej svetlej výšky so stabilným držaním na ceste, dynamickými a mrštnými jazdnými vlastnosťami,  posilnené o systém inteligentnej kontroly pohonu  (protipreklzový systém kolies umožňujúci pohyb vozidla pošmykľavých, zasnežených alebo zľadovatelých povrchoch) zaisťuje potešenie z jazdy a pocit dokonalého ovládnutia vozovky.
Dokonalá syntéza medzi komfortom a dynamikou.

DS-4_CrossBack_Boite_de_vitesse

Komfort

DS 4 Crossback je pohodlné vozidlo s dobrou reakčnou schopnosťou, ktoré vám ponúka harmonickú atmosféru, v ktorej sa snúbia ľahko prístupné ovládacie prvky palubnej dosky s akustickým komfortom:
– obopínajúce sedadlá a volant s plochým stredom zaisťujú nevídanú radosť z riadenia spojenú s pocitom dokonalého ovládnutia vozovky.
– optimalizovaný komfort vďaka dvojzónovej klimatizácii s tromi úrovňami intenzity a s funkciou REST (udržiava vetranie pre cestujúcich zopár minút po vypnutí motora).

DS-4_CrossBack_Confort_Premium

Technológie v službách komfortu

Vozidlo zamerané na potešenie a starostlivosť o váš komfort: rýchlo zistíte, že model DS 4 Crossback bol skoncipovaný tak, aby zlepšil váš komfort vďaka bezkľúčovému prístupu a štartovaniu s tlačidlom Start, audio systému s priestorovým zvukom, HiFi systému DENON, zásuvke na 230V,…

DS-4_CrossBack_Systeme_audio_denon

Bezpečnostné technológie

Na zabezpečenie dokonalého pokoja na palube ponúka DS 4 Crossback technológie zamerané na vašu bezpečnosť: technológia inteligentnej kontroly pohonu, systém sledovania mŕtveho uhla, systém varovania pred neúmyselným opustením jazdného pruhu (AFIL), svetlomety DS LED Vision, asistent rozjazdu do kopca, DS Connect Box s balíčkom SOS & Asistencia, priekopnícky systém, ktorý umožňuje automatické núdzové volanie a lokalizované asistenčné volanie a zabezpečí  vyslanie príslušných záchranných zložiek v prípade problému.

Crossback-connect-box

Pripojiteľnosť

High-tech zážitok z jazdy obohatil nový 7-palcový farebný dotykový displej a ďalšie technologické inovácie, aby vaše každodenné jazdy boli jednoduchšie.  Tento displej najnovšej generácie predstavuje významný pokrok z hľadiska konektivity, jednoduchosti používania a funkcií. DS 4 Crossback spĺňa vaše túžby po konektivite: dotyková navigácia a najmodernejšie technológie Mirror Screen a CarPlay na skopírovanie a ovládanie obsahu vášho kompatibilného smartfónu.

DS-4_CrossBack_Tablette_Tactile_7pouces

Výkony

DS 4 Crossback vás presvedčí svojim výborným správaním na ceste a zariadeniami, ktoré vám zabezpečia ľahšiu a príjemnejšiu jazdu:
–  systém inteligentnej kontroly pohonu zaručujúci optimálnu priľnavosť na každom type vozovky (štrk, sneh, blato, cesta),
– systémy ABS a ESP zaručujúce udržanie vozidla v jazdnej dráhe v najdelikátnejších situáciách riadenia,
– elektronický rozdeľovač brzdnej sily a asistent pri núdzovom brzdení pre lepšiu kontrolu brzdenia,
– asistent rozjazdu do kopca vyvinutý s cieľom splniť rôznorodé a naliehavé požiadavky mobility,
– tempomat a obmedzovač rýchlosti, regulačné funkcie na uľahčenie vášho riadenia a zabezpečenie pokojnejšej jazdy,
– indikátor preradenia prevodového stupňa analyzuje váš štýl jazdy a v záujme zabezpečenia ekologickejšej jazdy vás informuje o  tom, kedy je najvhodnejší okamih na preradenie rýchlosti (týmto systémom sú vybavené len vozidlá s manuálnou prevodovkou).

CROSSBACK-Design

Oceníte novú 6-stupňovú automatickú prevodovku EAT6 poskytujúcu výnimočné výkony ako je rýchlejšie preraďovanie prevodových stupňov (40 %), výborný užívateľský komfort (absencia vibrácií). Znamenitá vyváženosť medzi potešením z jazdy a spotrebou! DS 4 Crossback vybavená 6-stupňovou automatickou prevodovkou EAT6 vás prekvapí svojou mrštnosťou, pružnosťou a dynamikou jazdy.
– rýchlejšie a pružnejšie preraďovanie rýchlostí,
–  zníženie vnútorných trení, atď.

DS-4_CrossBack_Boite_de_vitesse

Nové úsporné a výkonné motorizácie zaraďujú DS 4 Crossback medzi najlepšie motory spomedzi konkurenčných vozidiel premium triedy.
Zmieriť nezmieriteľné:
Všetky ponúkané benzínové a naftové motory poskytujú výkon (od 120 do 180 k), spotrebu paliva pod kontrolou (od 3,7 l/100 km do 5,3 l/100 km) a znížené emisie CO2 (od 100 do 115 g CO2/km).

Crossback_GAS_STATION

Detaily