Nová DS 3 PERFORMANCE LINE

Nová DS 3 PERFORMANCE LINE
Nová DS 3 PERFORMANCE LINE

PREPRACOVANÁ ELEGANCIA

Jemná elegancia vozidlo jednoznačne na ceste odlíši

Odvážny vzhľad s prepracovanou výbavou: verzia PERFORMANCE LINE novej DS 3 kombinuje výrazné čierne prvky a špecifické dekory.

DS 3 disky

EXTERIÉR

Nové 17" zliatinové kolesá DUBLIN

Nová DS 3 PERFORMANCE LINE je dodávaná so 17″ kolesami DUBLIN (pre E-TENSE sériovo, pre spaľovacie verzie ako voliteľná výbava) špeciálne navrhnutými pre túto verziu, v kombinácii s karmínovými stredovými krytkami.

DS 3 línie

ŠPECIFICKÉ ČIERNE DEKÓRY PERFORMANCE LINE

Nová DS 3 PERFORMANCE LINE je na prvý pohľad jasne identifikovateľná vďaka prepracovaným detailom, ako je čierno lakovaný znak DS Wings, lesklý čierny nápis DS a znaky Performance Line.

DS 3 línie
Nový znak DS 3 PERFORMANCE LINE

Nový znak DS 3 PERFORMANCE LINE

Verzia PERFORMANCE LINE, ktorá stelesňuje DNA spoločnosti DS Automobiles, je zdobená charakteristickým znakom vo farbách značky: karmínová evokuje výkon, biela čistotu a zlatá víťazstvá.

INTERIÉR

Nadčasovo čistý štýl

Eleganciu a osobitosť dodáva interiéru Alcantara®, ktorá je použitá na čalúnenie sedadiel, palubnej dosky aj dverných panelov. Karmínovo-zlaté prešívanie Performance Line a šedé čalúnenie strechy prispievajú k distingvovanej atmosfére.

Príplatkové nové sedadlá čalúnené kožou Claudia a volant potiahnutý perforovanou kožou Mistral dodávajú vozidlu dynamickejší športový vzhľad.

MOTORY DODÁVANÉ DO DS 3 PERFORMANCE LINE

BENZÍN

PureTech 130 s 8-stupňovou automatickou prevodovkou

PureTech 100 so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou

100% ELEKTROMOTOR

E-TENSE 156k s 8-stupňovou automatickou prevodovkou

DIESEL

BlueHDi 130 s 8-stupňovou automatickou prevodovkou