DS 9 : nový luxusný sedan

Prichádza sila elegancie

DS 9 : nový luxusný sedan
DS 9 : nový luxusný sedan

VYCIBRENÝ KLENOT, TECHNOLOGICKÝ ZÁZRAK

Prichádza DS 9, ktorý je symbolom francúzskeho know-how. Náš nový sedan navrhnutý so spaľovacím benzínovým aj hybridným motorom E-TENSE s výkonom až 360 koní vám ponúka dokonalé technológie, výnimočný komfort a jedinečnú eleganciu.

 

MODERNÁ SILUETA S PEČAŤOU VYCIBRENEJ ELEGANCIE

DS 9 sa vyzačuje modernými líniami, v ktorých sa snúbi elegancia a dynamika. Dizajn vozidla sa výrazne rozlišuje svojimi detailami, ako je embosovanie s motívom Clous de Paris, denné svietenie v štýle perlového náhrdelníka, kovová lišta na prednej kapote tzv. šabľa alebo vysúvacie kľučky.

PERSONALIZÁCIA

Interiér DS 9 bude v ponuke v 4 vyhotoveniach interiéru. Interiér „Opéra“, v ktorom sme uplatnili naše najnovšie a najlepšie know-how, je skrášlený kožou Nappa Art Rubis, ktorou je potiahnutá celá palubná doska a ikonické sedadlá s poťahom prešívaním v štýle pripomínajúcom náramok hodín. Elegantný interiér je dotiahnutý do dokonalosti stropom potiahnutým brúsenou kožou Alcantara®.

DOKONALOSŤ DO NAJMENŠICH DETAILOV

Interiér sa vyznačuje svojimi unikátnymi prvkami: tradičné embosovanie s motívom „Clous de Paris“, ovládače vykladané krištálmi, značkové hodiny B.R.M R180 alebo tzv. „perličkové prešívanie“ kože.

DS 9 E-TENSE

DS 9 E-TENSE

PLUG-IN HYBRID V ŠTÝLE HAUTE COUTURE.

Model DS 9 je v ponuke s dvomi nabíjateľnými hybridnými motormi E-TENSE, s verziou s pohonom prednej nápravy s výkonom 250 koní a s top verziou s výkonom 360 k a s pohonom všetkých 4 kolies, ktorá bola vytvorená v spolupráci s DS Performance.