DS 9 - nový luxusný sedan

Prichádza sila elegancie

DS 9 - luxusný sedan a ambasádor Lukáš Kimlička
DS 9 - luxusný sedan a ambasádor Lukáš Kimlička

PREČO LUKÁŠ KIMLIČKA MILUJE DS 9?

„Som umelec, mám rád pekné veci a aj na aute ma najviac zaujíma to, ako vyzerá. A DS ich dokáže vyšperkovať do dokonalosti zvnútra aj zvonku. Je to iná liga, tá najvyššia. Veľmi si užívam ten pocit luxusu, pretože auto má päť metrov a púta pozornosť všade, kde sa s ním objavím.“

A ČO SI NA DS 9 VYCHUTNÁVA NAJVIAC?

„Pohodlné kožené sedadlá s masážnou funkciou, nočné videnie a 360-stupňovú kameru pri parkovaní. Aj automatické zamykanie aj odomykanie, lebo stačí, že sa priblížim s kľúčom vo vrecku a auto sa samo otvorí. Keď mám plné ruky tašiek, ktoré nosím na fotenia, využívam aj bezdotykové otváranie kufra. Ale pre mňa je aj tak najdôležitejší dizajn. Páči sa mi stredová strieborná lišta na prednej kapote. Aj otáčajúce sa svetlomety, ktoré pripomínajú diamanty. DS 9 je luxusný a elegantný, presne tak, ako francúzska móda.“

VYCIBRENÝ KLENOT, TECHNOLOGICKÝ ZÁZRAK

Prichádza DS 9, ktorý je symbolom francúzskeho know-how. Náš nový sedan navrhnutý so spaľovacím benzínovým aj hybridným motorom E-TENSE s výkonom až 360 koní vám ponúka dokonalé technológie, výnimočný komfort a jedinečnú eleganciu.

 

MODERNÁ SILUETA S PEČAŤOU VYCIBRENEJ ELEGANCIE

DS 9 sa vyzačuje modernými líniami, v ktorých sa snúbi elegancia a dynamika. Dizajn vozidla sa výrazne rozlišuje svojimi detailami, ako je embosovanie s motívom Clous de Paris, denné svietenie v štýle perlového náhrdelníka, kovová lišta na prednej kapote tzv. šabľa alebo vysúvacie kľučky.

PERSONALIZÁCIA

Interiér DS 9 bude v ponuke v 4 vyhotoveniach interiéru. Interiér „Opéra“, v ktorom sme uplatnili naše najnovšie a najlepšie know-how, je skrášlený kožou Nappa Art Rubis, ktorou je potiahnutá celá palubná doska a ikonické sedadlá s poťahom prešívaním v štýle pripomínajúcom náramok hodín. Elegantný interiér je dotiahnutý do dokonalosti stropom potiahnutým brúsenou kožou Alcantara®.

DOKONALOSŤ DO NAJMENŠICH DETAILOV

Interiér sa vyznačuje svojimi unikátnymi prvkami: tradičné embosovanie s motívom „Clous de Paris“, ovládače vykladané krištálmi, značkové hodiny B.R.M R180 alebo tzv. „perličkové prešívanie“ kože.

DS 9 E-TENSE

DS 9 E-TENSE

PLUG-IN HYBRID V ŠTÝLE HAUTE COUTURE.

Model DS 9 je v ponuke s dvomi nabíjateľnými hybridnými motormi E-TENSE, s verziou s pohonom prednej nápravy s výkonom 250 koní a s top verziou s výkonom 360 k a s pohonom všetkých 4 kolies, ktorá bola vytvorená v spolupráci s DS Performance.